Microsoft SideWinder X4

poruka: 19
|
čitano: 6.871
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft SideWinder X4".
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft SideWinder X4

šteta što su joj pričvrstili "krilce". onako krača mi baš paše jer ima više mjesta za miš.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft SideWinder X4

nisam gamer al meni nije jasno sto su stavili duboke tipke... jezim se na takve :S

K'eni pa te vat' ;)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Microsoft SideWinder X4
BugSU kaže...

nisam gamer al meni nije jasno sto su stavili duboke tipke... jezim se na takve :S

 Baš zato i nisi gamer Namigiva

16 godina
offline
Microsoft SideWinder X4

Zato jer je na plitkim užasno za igrat, naročito neku pucačinu. Ja sam imao "plitke" tipke i mogu reć da je to užas, navikne se čovjek, ali kada sam uzeo Logitech "normalnu" to je bilo to, (opet).

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Microsoft SideWinder X4
Hanibal kaže...
BugSU kaže...

nisam gamer al meni nije jasno sto su stavili duboke tipke... jezim se na takve :S

 Baš zato i nisi gamer Namigiva

stavili su ih zato kaj je poznato da na tankim tipkovnicama tipke nekad "zaštekaju" recimo igraš cod mw2 i dugo držiš w is vremenom će ti sam hodat a na debelim tepovnicama se to ne događa (čast iznimci RAZER)

14 godina
offline
Microsoft SideWinder X4

60 dolara kod njih 120 kod nas... :(

Nema bombe do napalm bombe
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft SideWinder X4

Prije će biti 120 Eura kod nas....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft SideWinder X4

Ja samo ne razumijem, bila gamerska ili kakakva god, tko normalan proizvodi tipkovnice sa "malim" enterom. To bi trebalo zakonom zabraniti. Evo baš bi volio da se javi netko kome to ne smeta.

 
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Microsoft SideWinder X4
Nicholas kaže...

Ja samo ne razumijem, bila gamerska ili kakakva god, tko normalan proizvodi tipkovnice sa "malim" enterom. To bi trebalo zakonom zabraniti. Evo baš bi volio da se javi netko kome to ne smeta.

Rasporedi tipki određeni su po standardu neke zemlje - SAD ima standard s prelomljenim enterom. Naravno ima i drugih zemalja koje imaju takav prelomljeni enter - Nizozemska, Češka, Srbija, Albanija itd. , ali zna se da je to najviše zbog SAD-a (a Microsoft je  i američka tvrtka).

 

I evo još jednog mrzitelja prelomljenog entera...

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
Microsoft SideWinder X4

Ljudi zna li tko gdje se ima kupiti (u Hrvatskoj naravno jer u BiH nema nigdje provjereno) tipkovnice od njemačkog Cherry proizvodjača http://www.cherrycorp.com/ jer bolji nisu napravljenje.. prosuo sam Pepsi na svoju i ne readi Up i par tipaka na Num Locku.. očistio svaku tipku, oribao zasebno sve kontakte ali ne pomaže :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Microsoft SideWinder X4

bas je lijepa tipkovnica! 

JESUS SAVES!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft SideWinder X4

ja imam proslu sidewinder X3 i ne vidim razloga i nacina za poboljšavanjem takve tipkovnice

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Microsoft SideWinder X4
Envy kaže...

Ljudi zna li tko gdje se ima kupiti (u Hrvatskoj naravno jer u BiH nema nigdje provjereno) tipkovnice od njemačkog Cherry proizvodjača http://www.cherrycorp.com/ jer bolji nisu napravljenje.. prosuo sam Pepsi na svoju i ne readi Up i par tipaka na Num Locku.. očistio svaku tipku, oribao zasebno sve kontakte ali ne pomaže :(

Odeš pod partnere, odbereš hrvatsku:

 

http://www.cherrycorp.com/webapp/cherry/Contact?lang=EN&LocID=155

 

 

Sada neznam koliko će tito pomoći.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
protjeran
offline
Microsoft SideWinder X4

A ljudi moji, tipkovnica ka tipkovnica šta se ima tu reć.

Ja ima Lycos-u, svitli u mraku svaki znak na tipki, 12 profila, a u svakom se može programirat svaka tipka (makro može biti svaka tipka ako želite)

to je 12 x koliko tipki = dovoljno i previše

Fps junky
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft SideWinder X4

De možeš stisnuti 26 tipki odjednom, WTF??, znači da stiskam i nogama i rukama

pa ovo je nemoguće izvesti, uostalom kome treba 26 odjednom stisnutih tipki...tipkaonica

podržava ali osoba anatomski nije prilagođenada to napraviIzlanuo se

:: I got you in my sight
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Microsoft SideWinder X4
Paolo2612 kaže...

 

I evo još jednog mrzitelja prelomljenog entera...

Piši i mene pod mrzitelje, to prvo gledam na tipkovnici, jos dodajem tipke Delete,Home, Page Up itd u tri reda umjesto u standardnih dva.

16 godina
neaktivan
offline
Microsoft SideWinder X4

Ja imam x6 oko pola godine. Radi dobro tipkovnica. Isto ima mali enter, al sam i prije imao tipkovnice s malim enterom pa sam naviknut i ne smeta me. Kod ove x4 mi se jedino ne svida sti nema odvojiv numericki dio. No posto je nazvana X4 mozda nije nasljednik X6. Mozda moramo cekat X8. Ovo s 26 tipaka je cisti marketing, ne vidim svrhu toga.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft SideWinder X4

Meni ovo izgleda kao okrljastena X6. Ne vidim knobove za volume i osvjetljenje, numericki dio koji se moze micati. Ovo ostalo izgleda skoro identicno.
Sto se tice  X6... par mjeseci koristenja i jos se nisam uspio naviknuti. 
Mozda imam kratke prste, ali tipke su mi previse udaljene jedna od druge.

-- Ode pile pod kamion.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2010 15:03 (Wally).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft SideWinder X4

Ima je i kupit u hrvata

 

394 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice