Microsoft ugasio proizvodnju i umirovio Kinect ure

poruka: 10
|
čitano: 1.690
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft ugasio proizvodnju i umirovio Kinect ure".
16 godina
offline
Microsoft ugasio proizvodnju i umirovio Kinect ure

Bilo jednom davno

Prosetao s bratom kroz MediaMarkt kroz moj omiljeni dio, Informatika

Dosao sam do nekakve zone - Arena, osjecao sam se poput glumice Lawrenc na tepihu Oscara.

Nista ne znajuci i sluteci odigrao sam jedanaesteracl zatutnji subwoofer glasno da su sve oci prolaznika uperene u mene i smjeskom cestitali za usojesno izvodenje jedanaesterca.

Na nagovor brata da probam tu tehnologiju, ajde opetl

Valjalo je nesto konfigurirati,malo sam izvan Full Size domene.

Nakon nekih 10 minuta, srecom samozatajno smo to stimali..

Imali smo problema tj. ja imo problema sto ovo ne uocava mene dobro. oznojio sam se i bojati se pri prvom sumnjivom zulju.

Sve je bilo u domeni kulturnog ponasanja dok nisam izasao iz te zone - Arene. zona gdje taj dio uocava osobu. razmahao sam se i srusio sa svake strane piramide slozene robe

Mokar i zuljan, van serijski Full Sizer, stid i saznanje da sam izgubio pamet samo mi je otezalo pobjeci iz tog ducana.

Cudim se da se ne sjecam da je bilo djece, inace bi umro od srama

Vjerute mi kako dan danas jos zivim, ne moram se kuniti icemu, nije bilo djece.

 

Ne znam jesam li ja opet prvi napisao  post ovom clanku, ne bih htio da ovaj moj tekst izgleda kao reklama ovom produktu.

to je samo moj susret i dao mi poantu iz ive price da se ponasam onako kao dolici s godinama.

 

Za ozbiljnije koriscenje ovo uredaja vrijedi zlatno pravilo. citajte uputstvo . bit ce manje znoja i zulja, a dalje vi stavite u kakvom ste okruzenju.

Izgleda da sam ostavio traga u drustvu, da se more to koristiti i bez citanja uputstva , pa zamislite onda iz cega je proizaslo razlog prekida proizvodnje X)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft ugasio proizvodnju i umirovio Kinect
Isto će bit s VRom
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Microsoft ugasio proizvodnju i umirovio Kinect
Jebodiah kaže...

Bilo jednom davno

Prosetao s bratom kroz MediaMarkt kroz moj omiljeni dio, Informatika

Dosao sam do nekakve zone - Arena, osjecao sam se poput glumice Lawrenc na tepihu Oscara.

Nista ne znajuci i sluteci odigrao sam jedanaesteracl zatutnji subwoofer glasno da su sve oci prolaznika uperene u mene i smjeskom cestitali za usojesno izvodenje jedanaesterca.

Na nagovor brata da probam tu tehnologiju, ajde opetl

Valjalo je nesto konfigurirati,malo sam izvan Full Size domene.

Nakon nekih 10 minuta, srecom samozatajno smo to stimali..

Imali smo problema tj. ja imo problema sto ovo ne uocava mene dobro. oznojio sam se i bojati se pri prvom sumnjivom zulju.

Sve je bilo u domeni kulturnog ponasanja dok nisam izasao iz te zone - Arene. zona gdje taj dio uocava osobu. razmahao sam se i srusio sa svake strane piramide slozene robe

Mokar i zuljan, van serijski Full Sizer, stid i saznanje da sam izgubio pamet samo mi je otezalo pobjeci iz tog ducana.

Cudim se da se ne sjecam da je bilo djece, inace bi umro od srama

Vjerute mi kako dan danas jos zivim, ne moram se kuniti icemu, nije bilo djece.

 

Ne znam jesam li ja opet prvi napisao  post ovom clanku, ne bih htio da ovaj moj tekst izgleda kao reklama ovom produktu.

to je samo moj susret i dao mi poantu iz ive price da se ponasam onako kao dolici s godinama.

 

Za ozbiljnije koriscenje ovo uredaja vrijedi zlatno pravilo. citajte uputstvo . bit ce manje znoja i zulja, a dalje vi stavite u kakvom ste okruzenju.

Izgleda da sam ostavio traga u drustvu, da se more to koristiti i bez citanja uputstva , pa zamislite onda iz cega je proizaslo razlog prekida proizvodnje X)

 

 

Uff ja se oznojio dok sam ovo probao pročitati :)

To je neka simulacija nogometa bila ili kaj ?

 

15 godina
offline
Re: Microsoft ugasio proizvodnju i umirovio Kinect

-guitar hero? :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Microsoft ugasio proizvodnju i umirovio Kinect
To samo Microsoft može. Genijalan uređaj za klince ali i generalno zabavu za društvo/obitelj. Ja sam kupio xbox samo zbog kinecta. Vrijedi ne svake kune već svake lipe. Klinke ga obožavaju.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft ugasio proizvodnju i umirovio Kinect ure

Kod nas ima obicaja da stave par komada konzola za isprobati uglavnom sam u HR vidio PS i Nintendo.

Nisan vidio MS ne kazem da uopce nisu bili nego onako ih nisam uocio

 

Ova prica je bila u CH i MM ima jednu zonu ALERT sa crvenim-zutim prugama na podu  i uglavnom od MS a zna biti i Nintendo s Wimotom kako vec 

i slucajno sam uletio u tu zonu i sta ja znam sto sam radio svojim pokretom tijela. grune subwoofer (u pozadini svirka muzila trendovskog izricaja) sto je bilo ne znam , samo sam vidio golmana i gol mislim stativu i precku kao izvodenje jedanaesteraca ... je li bila promo ili igra ne znam ...

pa je brat nagovorio da vidimo kako to funkcionira.. pa radilo ne radilo.... sto ces prvi put

i malo stimali.... i tako....ma pobjegao sam....brat uzivao u sceni ...jebe se njemu

 

a sto je MS to ide brzo u zaborav osim nekih stvari Surface se drzi, a skupo....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft ugasio proizvodnju i umirovio Kinect

medju sirokom populacijom imalo je smisla jedino na aerodromima di mozes malo izmedju letova igrat IGRICE koje inace nikad ne bi igrali.

VR ide u istom smjeru

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft ugasio proizvodnju i umirovio Kinect
golatificon kaže...
Isto će bit s VRom

 

ocigledno ga nisi niti probao

Moja Android igra - Missile Storm - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Veno.MissileStorm&hl=en
16 godina
offline
Re: Microsoft ugasio proizvodnju i umirovio Kinect
mGT kaže...

 

Uff ja se oznojio dok sam ovo probao pročitati :)

To je neka simulacija nogometa bila ili kaj ?

 

 

Ja mislim da je ovo sa Google translate prevedeno sa nekog drugog jezika

 

Ili to, ili tijek misli nekoga na LSD-u

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.10.2017 9:02 (segregator).
12 godina
offline
Re: Microsoft ugasio proizvodnju i umirovio Kinect
segregator kaže...
mGT kaže...

 

Uff ja se oznojio dok sam ovo probao pročitati :)

To je neka simulacija nogometa bila ili kaj ?

 

 

Ja mislim da je ovo sa Google translate prevedeno sa nekog drugog jezika

 

Ili to, ili tijek misli nekoga na LSD-u

 Sve je moguće :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice