Microsoft ukinuo preuzimanje Windows 10 November U

poruka: 12
|
čitano: 2.630
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft ukinuo preuzimanje Windows 10 November U".
16 godina
offline
Microsoft ukinuo preuzimanje Windows 10 November U

Hmm, baš im i nije neka zamisao... OK još sada, ali ako će se držati toga i nakon par godina ću instalirati windowse i onda skidati gigabyte-a update-a... Srećom da imam skinuti ISO sa ugrađenim November update-om

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Microsoft ukinuo preuzimanje Windows 10 November U

meni je osobno draže preuzimati nadogradnje putem "Windows Update"......

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Microsoft ukinuo preuzimanje Windows 10 November U

skinuo sam taj ISO build 10586 i ne vidim nikakve probleme...

 

upravo za potrebe testa, načisto sam ga instalirao na staru mašinu s Win 7 Pro OEM ključem, i prilikom instalacije upisao direktno taj Win 7 ključ i sve radi...

 

jedino sam primjetio, one postavke privatnosti (prilikom instalacije kad se kliknne na onaj mali plavkasti link dolje lijevo, da se podrobno podese, a ne samo klikati Dalje pa kako M$ odredi da treba biti) sad su na tri, a ne dva ekrana...

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Microsoft ukinuo preuzimanje Windows 10 November U

Probao upravo napraviti ISO i da, vratili su build 10586.

 

Deckard
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Microsoft ukinuo preuzimanje Windows 10 November U

Update je bio povucen prije par dana, jucer je vracen.MS je brzi od Bug-a. :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft ukinuo preuzimanje Windows 10 November U

E sad još ako netko ima obje verzije da vidi ima li razlike među njima? Imam skinutu ovu verziju prije povlačenja, da li je ostaviti ili skinuti ovo što su na novo postavili?

Dont believe what you are told. Double check.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft ukinuo preuzimanje Windows 10 Novemb
Stric_Jura kaže...

jedino sam primjetio, one postavke privatnosti (prilikom instalacije kad se kliknne na onaj mali plavkasti link dolje lijevo, da se podrobno podese, a ne samo klikati Dalje pa kako M$ odredi da treba biti) sad su na tri, a ne dva ekrana...

 

 Isto je bilo i u  "originalnoj" verziji prije par dana.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
16 godina
offline
Microsoft ukinuo preuzimanje Windows 10 November U

Ovo novo skini

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft ukinuo preuzimanje Windows 10 Novemb
Gale92 kaže...

meni je osobno draže preuzimati nadogradnje putem "Windows Update"......

 slažem se sa kolegom oko preuzimanja nadogradnji tj. uodejta, nek bolje to ispeglaju, a ne kad dođe novi build da ti doslovno reinstalira win, neka i mjenjaju brij builda, al nek to ide preko wu i da naravno radi svršeno, bez nekih poteškoča, top rolling relise i da to bude do te mejere dovedeno da korisnik nemora radit restart, o čemu su davno pričali pa zašutili....al ak nejde drugačije, a mora postojat način neka i tak build po build.

 

vezano za build brije micanja (kolko sam shvatil sad su ga stavili) po čemu je bolji možda zato kaj odma piše 10568.11, a prije micana je bil 10586.3, jeel to? sječam se ovog buldi .3 da ban nakon uprejda je izašo update koji je promjenio na .11

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
9 godina
neaktivan
offline
Microsoft ukinuo preuzimanje Windows 10 November U

Ma tko kaze da je povucen, nisu ga uvopce povukli sa servera ! Komodno se mogu skinit x86 i x64 verzije ISO image i product key originalni od Windows 8.1 PRO WMC prolazi bez problema. Link nije ugasen kao ni stranica !

Verzija oznake 1511 build 10586.3 se moze skidat !

 

 

http://www.microsoft.com/en-us/software-download/techbench

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2015 16:11 (UnReached1159).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft ukinuo preuzimanje Windows 10 Novemb
UnReached1159 kaže...

..

 

 

- uh, koliko uskličnika.. !!! :)

da i ne.

Da, može se skinuti ISO 1511..

Ne, vidi naslov (koji je u naslove teme odrezan, update..) govori se o updateu-upgradeu. + konstantno se MS predomišlja oko verzije, naziva, načina, keya.. tako dok ovo tipkamo možda je već sve demantirano ili promijenjeno.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice