Microsoftova tehnologija raspoznavanja govora dost

poruka: 4
|
čitano: 1.254
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoftova tehnologija raspoznavanja govora dost".
15 godina
online
Microsoftova tehnologija raspoznavanja govora dost

-super fičer/sitnica.. ili tehnologija. Super je i open fičer. Može MS kad hoće...

-jedno nisam siguran kak će ići s bednjanskim... :)

 

edit: zabrinjavajuće..? di je Ajar? :)))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2016 14:44 (ihush).
 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoftova tehnologija raspoznavanja govora
ihush kaže...

-super fičer/sitnica.. ili tehnologija. Super je i open fičer. Može MS kad hoće...

-jedno nisam siguran kak će ići s bednjanskim... :)

 

edit: zabrinjavajuće..? di je Ajar? :)))v h

 bude neko od korisnika ovog foruma kompajlirao i isprobao to cudo? Sam nazalost ne stignem se s tim igrati, a bas me zanima kak nas jezik uci :) 

15 godina
online
Re: Microsoftova tehnologija raspoznavanja govora

-nešto mutno u sjećanju, prije cca godinu dana u vezi skypea, pa si mislim da je upravo sad (par mj.) do izlaska/objave tog fičera u skypeu (ili će kroz cortanu ili ..)

+ ne miješati, samo 'prepoznavanje' govora tj kao input-naredba, ono što je već odavno tu npr open-save.. i 'učenje' koje se svodi na snimanje glasa-naredbe, u odnosu na 'pametno' ili stvarno korištenje pa time i 'startrekovski' translator (isto kao google, ali umjesto tipkanja-voice). Nema razloga da bude bitno drugačije od googletranslatora (i sl. rješenja), dok za upravljanje desktop-PCjem ima manu kao i touch.. tj tipke i miš su ipak glavni input, 'pokreni word' ili klik na ikonu.. pitanje što je korisniku lakše ako ništa drugo zbog navike.

-po najavi je najvažniji fičer support za GPU computing, to bi moglo glatko funkcionirati u klasičnom 'uredskom' radu ili kućnom surfanju..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2016 23:27 (ihush).
8 godina
offline
Microsoftova tehnologija raspoznavanja govora dost

Malo sam isprobao ovo što se nudi, ali nije to niti blizu ovom što piše u naslovu.

Moguće je razpoznati fonem, istina oni nude alat s kojim se može razviti AI za bilo što,

ali s ovim što nude treba iz nule krenuti. Možda s vremenom se pojaviti nešto na temelju čega se može raditi nadogradnja za hr jezik i sl.

 

Uglavnom moja ideja za prebacivanje svih poziva iz call centra na oblik običnog teksta je daleka buducnost.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice