Microsoftovcima Surface i WP8 telefon – besplatno

poruka: 14
|
čitano: 3.319
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoftovcima Surface i WP8 telefon – besplatno".
16 godina
odjavljen
offline
Microsoftovcima Surface i WP8 telefon – besplatno

Ima se moze se.

http://isvijet.com.hr
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoftovcima Surface i WP8 telefon – besplatno

Vjerojatno zato, sto isti zaposlenici sami nebi nikad kupili (ili mozda samo omanji postotak) njihov vlastiti proizvod...

{| qu!ck_s!1\/3r |}
 
0 11 hvala 0
14 godina
offline
Microsoftovcima Surface i WP8 telefon – besplatno

Nije to Microsoft napravio bezveze. Tih 94.000 će kupovat aplikacije i igre, a te pare će djelom ići i u Microsoftov džep. Ništa džabe nije džabe, sve ima svoju svrhu i razlog, ali svaka čast na tome Microsoft-u, da li bi Apple isto takvo nešto napravio (čisto sumnjam).

Moj PC  
5 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftovcima Surface i WP8 telefon – bespla
Znaci lumia 920 ce prvog dana biti prodata u 90000 primeraka, nije lose :)
---------- markantz
 
6 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Microsoftovcima Surface i WP8 telefon – bespla
MasterOfDisaster kaže...

Nije to Microsoft napravio bezveze. Tih 94.000 će kupovat aplikacije i igre, a te pare će djelom ići i u Microsoftov džep. Ništa džabe nije džabe, sve ima svoju svrhu i razlog, ali svaka čast na tome Microsoft-u, da li bi Apple isto takvo nešto napravio (čisto sumnjam).

Appleovi zaposlenici su dobili svi besplatne iPhone jos od prve generacije tog uredaja.

 

"Steve Jobs held a town hall meeting with employees today on the eve of the iPhone launch, and as part of that meeting announced that each full-time employee of Apple will receive a free iPhone. That’s over 17,000 iPhones that will be given away for the full-timers, plus any part-time employees with a year or more under their belt will get one too. Jobs has done this before a couple years ago with the 1GB iPod Shuffle, but the price tag is a little spendier this time around."

 

"Apple Inc. will be giving a free iPhone to its employees, according to sources requesting anonymity. Apple CEO Steve Jobs made the announcement to employees Thursday via Apple’s internal communication system. Though the iPhone is being released Friday, June 29th, employees will receive 8 GB iPhone sometime towards the end of July. Employees we’ve spoken with were, unsurprisingly, delighted with the news."

 

Ima sve na Googleu.

I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2012 16:33 (Bigkix).
16 godina
neaktivan
offline
Microsoftovcima Surface i WP8 telefon – besplatno

Napraviš zaposlenike sretnima, ako su zadovoljni kupovat će aplikacije i što je najvažnije uputit će preporuku ili koju dobru riječ prijateljima o tom proizvodu pa ga i oni možda kupe.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Microsoftovcima Surface i WP8 telefon – bespla
Bigkix kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Nije to Microsoft napravio bezveze. Tih 94.000 će kupovat aplikacije i igre, a te pare će djelom ići i u Microsoftov džep. Ništa džabe nije džabe, sve ima svoju svrhu i razlog, ali svaka čast na tome Microsoft-u, da li bi Apple isto takvo nešto napravio (čisto sumnjam).

Appleovi zaposlenici su dobili svi besplatne iPhone jos od prve generacije tog uredaja.

 

"Steve Jobs held a town hall meeting with employees today on the eve of the iPhone launch, and as part of that meeting announced that each full-time employee of Apple will receive a free iPhone. That’s over 17,000 iPhones that will be given away for the full-timers, plus any part-time employees with a year or more under their belt will get one too. Jobs has done this before a couple years ago with the 1GB iPod Shuffle, but the price tag is a little spendier this time around."

 

"Apple Inc. will be giving a free iPhone to its employees, according to sources requesting anonymity. Apple CEO Steve Jobs made the announcement to employees Thursday via Apple’s internal communication system. Though the iPhone is being released Friday, June 29th, employees will receive 8 GB iPhone sometime towards the end of July. Employees we’ve spoken with were, unsurprisingly, delighted with the news."

 

Ima sve na Googleu.

Šta, to je bilo za prvi Iphone? A šta sa ovim drugima, ipak ih pre često izbacuju {#} Gle, nemam ja ništa protiv Apple-a, ali eto morao sam komentirati, a i postoji razlika o darovanju 17.000 i kusur ljudi i 94.000, barem ja mislim. 

 

LP

15 godina
neaktivan
offline
Microsoftovcima Surface i WP8 telefon – besplatno
"Zanimljivo da se nisu sjetili da mogu instalirati Windowse 8 na ista računala, a da ih ne moraju mijenjati..." Zanimljivo je jedino to kako se ti nisi sjetio da "moći instalirati" ne znači automatski "moći iskoristiti sve prednosti i mogućnosti" Windowsa 8, kao npr. upravljanje dodirom za što je potreban odgovarajući ekran. Obzirom da se puno Microsoftovih zaposlenika pojavljuje često u javnosti ili kod kupca i na taj način neposredno vrše promociju tvrtkinih proizvoda, bitno je da imaju uređaje koji podržavaju apsolutno sve mogućnosti novog OSa, a ne samo minimalni podskup.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftovcima Surface i WP8 telefon – bespla
Ne, ako nemaš što pametno za reći, a nemaš, onda nisi trebao komentirati, pogotovo ne dva puta.

Usput, Apple ima oko 70000 zaposlenika, od toga 47000 u USA, http://www.apple.com/about/job-creation/
13 godina
offline
Re: Microsoftovcima Surface i WP8 telefon – bespla
MasterOfDisaster kaže...

Nije to Microsoft napravio bezveze. Tih 94.000 će kupovat aplikacije i igre, a te pare će djelom ići i u Microsoftov džep. Ništa džabe nije džabe, sve ima svoju svrhu i razlog, ali svaka čast na tome Microsoft-u, da li bi Apple isto takvo nešto napravio (čisto sumnjam).

 

Fakat ste vise jadni s tim applom, usta vam puna appla, kakve veze ima apple s ovom vijesti? Jadno stvarno
15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftovcima Surface i WP8 telefon – bespla
Clone kaže...

 

 

g12356 kaže...

 

Trolla se ,može se dok nema moderatora?! {#}

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2012 20:33 (kizo2703).
14 godina
offline
Microsoftovcima Surface i WP8 telefon – besplatno

Ljudi prestanite se hvatat mene što se tiče Apple-a, imam pravo reći šta mislim, a vi ako hoćete nešto reći za Microsoft, Nokiu ili bilo koju drugu firmu, recite, nitko vam to ne brani. Ja sam samo u svoj prvi komentar spomenuo Apple jer je to najveći rival Microsoftu, boli me ona stvar za Iphone, Ipad i ostale I-stvari, tko voli neka kupi, njegovi novci. Apple poklonici su postali bolesno razdražljivi na ovom forumu ako se bilo gdje spomene njihova "sveta" jabučica u negativnom kontekstu. Malo ohladite, ne žele vama svi zlo, i prestanite svaki komentar uzimat pod povećalo i razmišljat o tome kako je netko dirno u Apple. Meni su windowsi i Microsoft zakon, a po njima se pljuje otkad postoje, da se obazirem na svaki negativni komentar do dana današnjeg bi vjerovatno dobio čir i pio gastale ko bombone.

 

People get a life.

 

LP

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Microsoftovcima Surface i WP8 telefon – bespla
Napises neistinu, covjek te opovrgne i sad si uvrijedjen jer je netko rekao da si u krivu pa proglasavas sve apple korisnike razdrazljivima. Daj malo lakse sa tim alkoholom decec!
14 godina
neaktivan
offline
Microsoftovcima Surface i WP8 telefon – besplatno

ovo je lijepo od microsofta i to su sve sjajni prozvodi za lumiju se zna ali za surfice???

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice