Microsoftovo All-In-One računalo zvat će se Surfac

poruka: 9
|
čitano: 1.639
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoftovo All-In-One računalo zvat će se Surfac".
15 godina
offline
Microsoftovo All-In-One računalo zvat će se Surfac

.. netko iz fotelje MSa voli 'igračke'. Ne vidim neku veću svrhu, AiO nije nova stvar, Surface s varijantama također (noviji HW, noviji SW/OS..) beznačjano.

-više me čudi, kak da nema MSovog stikića/miniPCja, zbog čega se to ne gura, pogotovo kao win2go... čeka se nešto? Možda mobilni odjel koji je podbacio.

stvarno, zašto to MS ne izbaci, čak ni neko ime tad nije potrebno osim Windows. Ubodeš, radi. (manje važno gdje ubodeš ali recimo HDMI :) ).

 

edit: ah, da možda netko ne zna na što mislim.. npr intel stikić.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2016 14:02 (ihush).
 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoftovo All-In-One računalo zvat će se Surfac

Bit će sigurno hit, već vidim ljude kako kampiraju pred njihovim storeovima

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoftovo All-In-One računalo zvat će se Su
southy kaže...

Bit će sigurno hit, već vidim ljude kako kampiraju pred njihovim storeovima

 -misliš pred iAppleovim storeom? jer po najavi, napada Apple-a, čista logika (ratna) .. :)

-ok, cilj su USA škole, no to se nas ostatka globusa ne dotikavle.. a što smo rekli o surfaceu?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Microsoftovo All-In-One računalo zvat će se Surfac

pa kaj nisu nakrilnici odavno sve-u-jednom? ono: tipkovnica, oponašanje miša (ona grozota od površine za srednji prst), zaslon, napajanje (iz strujne bitnice, doduše, ali ...), očvrsje s pamćenjem, obradnikom i zaslonskim slikocrtom ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2016 18:28 (Ajar).
Moj PC  
1 2 hvala 0
10 godina
online
Re: Microsoftovo All-In-One računalo zvat će se Su
ihush kaže...

.. netko iz fotelje MSa voli 'igračke'. Ne vidim neku veću svrhu, AiO nije nova stvar, Surface s varijantama također (noviji HW, noviji SW/OS..) beznačjano.

-više me čudi, kak da nema MSovog stikića/miniPCja, zbog čega se to ne gura, pogotovo kao win2go... čeka se nešto? Možda mobilni odjel koji je podbacio.

stvarno, zašto to MS ne izbaci, čak ni neko ime tad nije potrebno osim Windows. Ubodeš, radi. (manje važno gdje ubodeš ali recimo HDMI :) ).

 

edit: ah, da možda netko ne zna na što mislim.. npr intel stikić.

 Zato šta im je to "konkurencija" onom blesavom docku. Manji je,ovisno o modelu i jeftiniji, a vrti pravi desktop os.

15 godina
offline
Re: Microsoftovo All-In-One računalo zvat će se Su
Bilicu, jesi razmisljao stavit copyright na rijec "šuška"?
Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftovo All-In-One računalo zvat će se Su
Po meni je AiO super stvar. Nemam PC kuci jer mrzim kabele, i laptop bi izbacio da ne treba za posla...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Microsoftovo All-In-One računalo zvat će se Su
Tebi bum malog poslal na sate novokomponovanog Hrvatskog, ja nerazmem ništ kaj tam u udžbeniku piše 🙉
15 godina
offline
Re: Microsoftovo All-In-One računalo zvat će se Su
mGT kaže...
Tebi bum malog poslal na sate novokomponovanog Hrvatskog, ja nerazmem ništ kaj tam u udžbeniku piše 🙉

 ovo ti je u nekim (na)stranim jezicima uobičajeno, iako sam riječi uglavnom prigodno izmislil. tolko smo se poenglezili da nam je sve ovo "wtf?!" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice