Mikro-mobitel

poruka: 13
|
čitano: 6.563
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mikro-mobitel".
16 godina
offline
Mikro-mobitel

Zašto je autor članka baš Iphone 5 našao za usporedbu s dimenzijama?

 

Nebi li bilo ljepše usporediti dimenzije istih s čokoladicom životinjsko carstvo ?

 

 

 
14 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mikro-mobitel
Ziga kaže...

Zašto je autor članka baš Iphone 5 našao za usporedbu s dimenzijama?

 

Nebi li bilo ljepše usporediti dimenzije istih s čokoladicom životinjsko carstvo ?

 

 

mozda da je ovo nekakav kulinarski forum.

 

shema je stvar.Mozda kao nekakav mobitel za hitne slucajeve. Mozda za djecu, mogu ga staviti u pernicu.... Japanci su zakon...

13 godina
protjeran
offline
Mikro-mobitel

Beskorisno, kao i pola low-end smartphonea. Što ne naprave klasični mobitel normalnih dimenzija s normalnim ekranom i osnovnim funkcijama, te trajanjem baterije mjesec dana, već ove bezvezarije. Kome treba mob kojeg će izgubiti, a kad ga nađe više nema baterije za poziv? Ogroman postotak korisnika ne želi i ne treba smartphone, ali klasični mobiteli su nakrcani nekim (opet) bezveznim i bespotrebnim funcijama korisnicima koji ih kupuju.

 
3 10 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mikro-mobitel
16 godina
offline
Mikro-mobitel

Kladim se da više njih jede na BOL forumu životinjsko carstvo nego što imaju Iphone 5 {#}

 

Ovaj je bio mali, veličine kreditne kartice, a i nije bio loš...

a popularnost malih danas? makakvi, danas što veće to bolje...veličina cigle a debljine zamisli... poput  čokoladice životinjsko carstvo (skupa s omotom) {#}

 

 

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mikro-mobitel
Ziga kaže...

Kladim se da više njih jede na BOL forumu životinjsko carstvo nego što imaju Iphone 5 {#}

 

Ovaj je bio mali, veličine kreditne kartice, a i nije bio loš...

a popularnost malih danas? makakvi, danas što veće to bolje...veličina cigle a debljine zamisli... poput  čokoladice životinjsko carstvo (skupa s omotom) {#}

 

 

{#} prvoklasni odgovor{#}

 

Danasnji mobiteli su ipak multifunkcionalni. uz ostalo mozes ih koristitit za samoobranu, ako nekoga tribas udrit necim danasnji smartphone ti taman sidne u ruku da ga odalamis, ako ti fali cigla za kucu mos ga iskoristit, ako nemas sta u gacama moze ti posluzit za ispunit djep,podmetac, gameboy, tv ekran.... ma ko ce se jos sitit...

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2013 14:26 (Abomb).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mikro-mobitel

Ovo je bezveze, bolje da  su se bavili razvojem baterije. Mislim da su danas mobiteli super, dimenzija su im savšene mobitel ti stane u džep a da se ni nevidi da ga imaš. Prije je kod mobitela bio problem jer su bili debeli a sada su tanki i veliki :D

 

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
13 godina
offline
Mikro-mobitel

Ovo bi mogao biti hit u zatvorima, naravno zatvorenici će ih nositi u guzicama {#}

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Mikro-mobitel

daj ja bi to htio kupiti mami za rodendan svaki put kuka kako hoce sto manji mobitel {#}

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mikro-mobitel

Toliko glupih komentara na jednom mjestu.

Bolje ispasti GLUP, nego iz autobusa.
14 godina
offline
Re: Mikro-mobitel

To je sve shit proizveden u par primjeraka, pravi mini mobitel je napravio Panasonic i to još 2002 model GD55 koji je bio dosta popularan u svoje vrijeme a isto tako otporan na udarce i pad.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2013 20:03 (Memphis).
15 godina
neaktivan
offline
Mikro-mobitel

Heh, prva asocijacija kada sam vidio sliku bila je Zoolander. {#}

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2013 21:16 (hrx).
 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mikro-mobitel

Žalim kolege japanci,ali mali mobiteli su izašli iz mode...

 

...idemo van na Karaoke ili idemo zajedno gledati anime?

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice