Milijarda ih ima Chrome za Android

poruka: 13
|
čitano: 1.974
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Milijarda ih ima Chrome za Android".
10 godina
neaktivan
offline
Milijarda ih ima Chrome za Android

Svaka čast :) meni najdraži browser 

 
4 4 hvala 0
9 godina
offline
Milijarda ih ima Chrome za Android

meni na svim uredajima chrome beta default, i to jako dugo vec.. kad probam nesto drugo trece, uvijek se vratim

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Milijarda ih ima Chrome za Android

Pa ja ga niti ne mogu maknut sa svog Galaxy S4.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Milijarda ih ima Chrome za Android

Najgori browser za Android. Dolphin, Maxthon i Firefox ga šišaju po svemu - brzini, stabilnosti i proširivosti.

Moj PC  
3 7 hvala 0
12 godina
offline
Re: Milijarda ih ima Chrome za Android
Nikada nisam koristio Chrome broswer,jer još uvijek nemam snažan mob da radi kak treba.
...biće bolje...
13 godina
neaktivan
offline
Milijarda ih ima Chrome za Android

Lako je dostići tu brojku kad je predinstaliran na svakom mobitelu i ne ne može se deinstalirati.

 
4 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Milijarda ih ima Chrome za Android
Sta reci na izjavu da je firefox za android dobar browser?
13 godina
offline
Re: Milijarda ih ima Chrome za Android
koza.nostra kaže...
Sta reci na izjavu da je firefox za android dobar browser?

 Stvarno glupost. Chrome na play storeu ima ocjenu 4.2, firefox 4.4, maxthon 4.5. dolphin 4.6.

 

Probao sam jedno vrijeme koristiti Chrome i na desktopu i na mobu zbog sinkronizacije (u doba kad je Firefox na desktopu stvarno bio loš), nijedan mi nije valjao (Chrome za desktop još uvijek koristim svakodnevno za web development, za to je najbolji), nakon toga prešao na Maxthon koji mi je bio fenomenalan na androidu ali mi nije sjeo na desktopu, a onda firefox koji je mrvicu lošiji na Androidu ali dosta bolji na desktopu i više se ne vraćam.

 

Ajmo reći da na prastarom tabletu s Tegrom 2 Firefox radi glatko s uključenim Adblockom... I da, addons. Chrome ih ne podržava na Androidu niti se planira išta slično:

http://www.omgchrome.com/chrome-android-extensions-not-planned-ama/

Ja koristim na Firefox za androidu Lastpass i Adblock extension bez ikakvih problema.

 

Sorry brate, za tako asketski browser da šteka, ne nudi nikakve mogućnosti nativno niti podržava ekstenzije... Užasno loše. To što su ljudi zadojeni jer je Chrome na desktopu brz (iako su ostali sustigli u međuvremenu) pa automatski koriste isto na mobu je druga stvar.

9 godina
protjeran
offline
Re: Milijarda ih ima Chrome za Android
Ne, ne pada mi na pamet koristiti chrome na desktopu, ali tvrditi da je firefox za android dobar komad browsera je u najmanju ruku glupo.
Chrome mi niti na androidu nije defaultni browser, da ne ispadne da favoritiziram isti, pogotovo kada sam naviknut na Dolphin.
13 godina
offline
Milijarda ih ima Chrome za Android

Nekada sam koristio Chrome, ali kada sam vidio koliko troši baterije, isključio sam ga (kad ga već ne mogu deinstalirati). Trenutno sam na Operi i super je samo imam jednu malu zamjerku. Kada se povijest pregledavanja nakupi, tipkanje u adresnu traku je jako sporo. Ostalo sve 5.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Milijarda ih ima Chrome za Android
koza.nostra kaže...
Ne, ne pada mi na pamet koristiti chrome na desktopu, ali tvrditi da je firefox za android dobar komad browsera je u najmanju ruku glupo.
Chrome mi niti na androidu nije defaultni browser, da ne ispadne da favoritiziram isti, pogotovo kada sam naviknut na Dolphin.

 

Ma nemoj? Ja koristim firefox svakodnevno i na tabletu i na smartphoneu i stvarno ne vidim problem s njim. Da vidim otišao bi opet na maxthon/dolphin. Još nisi naveo jedan razlog

9 godina
protjeran
offline
Re: Milijarda ih ima Chrome za Android
To je vjerojatno neponovljiv dozivljaj
9 godina
offline
Milijarda ih ima Chrome za Android

cuj ovog sto je napao na firefox kao da ga hrani, meni je on uvjerljivo najsporiji, najtrzaviji browser koji sam probao.. chrome beta (koji je uvijek korak ispred chrome) ga pomete po svim pitanjima, kao i ostale koje sam koristio, najvise dolphin zbog flasha, ali je spor i tesko prepoznaje koji link sam kliknuo kad ih ima puno na malom prostoru..

sto se tice dodataka koji inace samo usporavaju sve, jos nisam naisao na dodatak koji mi je potreban ili koristan u browseru, za reklame imam adaway na razini sustava tako da reklama nemam niti u besplatnim aplikacijama niti u bilo kojem browseru.. za sve drugo postoji aplikacija koja je u uvijek bolja od nekog dodatka..

 

i jos nesto, pricam o flagship uredajima, znaci nema onog - kriv je hardver

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice