Mini fiskalna blagajna i s karticama

poruka: 9
|
čitano: 2.859
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mini fiskalna blagajna i s karticama".
16 godina
neaktivan
offline
Mini fiskalna blagajna i s karticama

Veselje za sve klijente koji ce zatrebat sluzbu za korisnike...

 

"pa samo mu baterije izvadite i vratite nazad" ...

 

JUHUUUU

potpis :D
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Mini fiskalna blagajna i s karticama

Jedina stvar lošija od tih uređaja je T-comova katastrofalna tehnička podrška.

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mini fiskalna blagajna i s karticama

Kako upisati broj računa radi reklamacije kad nema crtice na tipkovnici?  Metodom pokušaja i promašaja saznaš da moraš unijeti samo drugi dio broja računa :) 

There is no job like cron job!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mini fiskalna blagajna i s karticama

fiscalise me, baby. you do it so well ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mini fiskalna blagajna i s karticama
Ajar kaže...

fiscalise me, baby. you do it so well ... 

 Fiskalizacija je najbolja stvar u ovoj državi od početka recesije. Pogledaj srbiju i Bosnu, i njihovu uređenost poreznog sustava. Jedna velika 0, a takvi isti smo i mi bili do ovoga. Po pitanju fiskalizacije idemo daleko na bolje.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2015 21:19 (Hacker002).
14 godina
offline
Re: Mini fiskalna blagajna i s karticama
Hacker002 kaže...
Ajar kaže...

fiscalise me, baby. you do it so well ... 

 Fiskalizacija je najbolja stvar u ovoj državi od početka recesije. Pogledaj srbiju i Bosnu, i njihovu uređenost poreznog sustava. Jedna velika 0, a takvi isti smo i mi bili do ovoga. Po pitanju fiskalizacije idemo daleko na bolje.

 

sve 5, samo ako nakon fiskalizacije odjednom nekim kafićima poraste promet 2000% (20x) u odnosu na razdoblje prije fiskalizacije, znači inspekcija nije radila svoj posao, pa samim time, zašto nije odrezano 50% inspektora, jer ionako idemo na tehnološko rješenje, a ne birokratsko-opresivno...

 

svaka čast fiskalizaciji, ali ona nije do kraja odrađena, tj. radi se samo na jednom kraju, bez reperkusija za loši rad državne administracije...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
odjavljen
offline
Mini fiskalna blagajna i s karticama

Fiskalizacija je jedna od najboljih stvari koje su uvedene u ovoj državi. Nažalost, unatoč tome se i dalje vara i mulja jer većina softvera za fiskalizaciju ima dosta "skrivenih" opcija. Npr, fiskalizira se samo dio računa (imaš 5 kava i 3 coca cole, a prema poreznoj ode samo 1 kava) ili se postojeći kod za fiskalizaciju koristi za račune na kojima su isti artikli. A inspekcija je smijeh jer većina ugostitelja zna kad će im stići pa nema baš nekog učinka.

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mini fiskalna blagajna i s karticama

Engleska je srezala broj poreznika ( United KIngdom ) sa 130 000 na 35 000 na 73 milijuna stanovnika + brdo korporacija..

Hrvatska ima cca 14 000 poreznika ( Porezna 8000-9000 Fina polovica ljudi radi na naplati poreza drzavna agencija)+ dio ekipe iz Min. Financija  na 4.2 milijuna ljudi.

 

Prema Hrvatskim standardima Engleska bi trebala imati 250 000 poreznika!!

Prema Engleskim standardima Hrvatska bi imati 2100 poreznika...

 

Znaci trebalo bi otpustiti cca 12000 ljudi da bi porezna uprava bila efikasna..ako mogu englezi....

12000*11000 bruto ( tu je odrzanvanje prostora..auta) * 12 = ugrubo MILIJARDA I PO KUNA SE TROSI NA ODRŽAVANJE NEPOTREBNOG POREZNOG APARATA PREMA ENGLESKIM STANDARDIMA....

9 godina
neaktivan
offline
Mini fiskalna blagajna i s karticama

Moram priznati da je istina što se tiče tehničke podrške. Iako su dostupni 24/7, nekad imaš osjećaj da bi bolje sam riješio problem. Međutim, čak i uz to, iz osobnog iskustva mogu reći da je ipak HT-ova mini fiskalna blagajna jedna od boljih koje se nude i da se zbog toga isplati. Kod svakog proizvoda postoji mana, odnosno cijena koju morate platiti za ono što dobivate, a ovdje je to tehnička podrška lol. =D

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice