Mionix NAOS 8200

poruka: 18
|
čitano: 5.704
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mionix NAOS 8200".
15 godina
offline
Mionix NAOS 8200

Ne valja to. Dok ne izbace nešto sa barem 2 jezgre, ne kupujem.

K
Moj PC  
14 6 hvala 0
16 godina
online
Mionix NAOS 8200

Izgleda i zvuči predobro, no ne bih dao toliko love za miš od tvrtke za koju iskreno prvi put čujem. Radije bi da nema 16M boja, dosta je jedna, da maknu pulsiranje i senzor od max 6400dpi-a. S ovakvim oblikom (pogotovo za prste desno) i pošteno nižom cijenom ovo bi bio dobar odabir).

EDIT: Ipak ima jeftiniji. Dosta me na Razer podsjećaju i dizajnom periferije, i same web stranice. 

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2012 19:38 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Mionix NAOS 8200

ja imam mionix naos 3200(koji je istog oblika kao 8200 i 5000),mogu samo reci da bolju kvalitetu i bolju ergonomiju nisam dozivio,a vjerujte imao sam poprilicno miseva...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2012 19:39 (Shaka111).
Moj PC  
6 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Mionix NAOS 8200

Baš ima neki badass look

Success is the ability to go from one failure to the next without any loss of enthusiasm.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mionix NAOS 8200

A ja još nisam ni naos 5000 isprobao! {#}

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mionix NAOS 8200
Lovac kaže...

Izgleda i zvuči predobro, no ne bih dao toliko love za miš od tvrtke za koju iskreno prvi put čujem.

Možda po prvi put čuješ, al ta tvrtka je u rangu sa top brendovima.

Inače, dal ima u hrvatskoj neki zastupnik za uvoz mionix periferije?

13 godina
online
Mionix NAOS 8200

gamershop.hr

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Mionix NAOS 8200

sad ce me zagrizeni igraci popljuvat jer diram u nedodirljivo, ali samo mi se vrti upitnik nad glavom: CEMU SVE TO?

"a svim mogućnostima upravlja integrirani 32-bitni ARM procesor takta 72 MHz" - recimo da je npr. pentium200mmx u stanju vrtit winxp, a arm arhitektura na 72mhz bi mogla vrtit prilagodjenu distribuciju linuxa... a sve to u jednom... MISU????

"korisnici mogu birati između 16,8 milijuna boja" - radje bi da na prosjecnom LCD-u kojeg svakodnevno gledamo mozemo vidit tih svih 16,7 milijuna boja, ali za to nam ipak treba MIS???

"Uzorkovanje je 1-kilohercno, a miš ima i opleteni kabel duljine 2 m s pozlaćenim konektorom" - kilohercno uzorkovanje daje teoretsku sposobnost prepoznavanja 500 razlicitih stanja u 1 sekundi, sto je otprilike 2ms... volia bi vidit covjeka s takvim vremenom reakcije u ruci... a opleteni kabel, i pozlaceni konektor (na digitalnom signalu!!!) ne tribam niti komentirat, zaboravili su jos koristit i audiofilski OFC bakar...

 

on the bright side, mis pristojno izgleda i ima teflonske nozice...ali ni rijeci o mikroprekidacima u njemu, i sl. down to earth stvarima...

 

 

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mionix NAOS 8200
Shaka111 kaže...

ja imam mionix naos 3200(koji je istog oblika kao 8200 i 5000),mogu samo reci da bolju kvalitetu i bolju ergonomiju nisam dozivio,a vjerujte imao sam poprilicno miseva...

 

 

Ovo podcrtano potvrđujem.

Twitter @191x7 za pomoc oko racunala i preporuke hardvera...
12 godina
protjeran
offline
Mionix NAOS 8200
imam g400,ocu li vidjeti razliku od tolko dpija kolko ima ovaj mis,razmisljam o kupnji
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mionix NAOS 8200
themilition kaže...
imam g400,ocu li vidjeti razliku od tolko dpija kolko ima ovaj mis,razmisljam o kupnji

Koju rezoluciju koristiš? Jel imaš G400 s predikcijom (PID PZ122...) ili bez (noviji, PID PZ133...)?

Twitter @191x7 za pomoc oko racunala i preporuke hardvera...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mionix NAOS 8200
themilition kaže...
imam g400,ocu li vidjeti razliku od tolko dpija kolko ima ovaj mis,razmisljam o kupnji

s obzirom da još uvjek mislilš da dpi određuje kvalitetu miša .... ne.

11 godina
offline
Mionix NAOS 8200

Proučavao sam naos 5000 i miš je vrhunski po ocjenama i specifikacija. Stvarno nisam znao što se kod njega ima poboljšavati, ali eto.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mionix NAOS 8200

Još koja tipka ne bi škodila. Inače, simpatičan mišonja.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Mionix NAOS 8200
etnes kaže...
themilition kaže...
imam g400,ocu li vidjeti razliku od tolko dpija kolko ima ovaj mis,razmisljam o kupnji

s obzirom da još uvjek mislilš da dpi određuje kvalitetu miša .... ne.

prosvijetli me

13 godina
neaktivan
offline
Mionix NAOS 8200

Dpi je samo marketinški trik. Ako miš ima milijun dpi-a ne mora značiti da je najbolji na svijetu. Ja osobno imam deathadder kojeg držim na 800dpi-a. Dpi se odnosi samo osjetljivost senzora. Pračenje pokreta i akceleracija (i još neke manje sitnice) govore dal miš valja ili ne. ako imaš neki jeftini miš, stavi u nekoj igri osjetljivost miša na najmanje moguće i probaj naglo pomaknut miš. primjetit češ da ti se miš čudno ponaša. nakon toga probaj to isto sa g400 i primjetit češ razliku. akceleracija je pak posebna priča od koje boluje skoro svaki senzor. na boljim miševima, ona je svedena na minimum, dok kod jeftinijih nekada stvara probleme. g400 kojeg imaš je sasvim solidan mišonja i vjerojatno nebi primjetio neku razliku kad bi kupio navedeni mionix, osim ako se profesionalno ne baviš gamingom. sry ako sam te uvrijedo, no mislio sam da kad več imaš g400, da se ipak razumiješ u te stvari ;)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Mionix NAOS 8200
etnes kaže...

Dpi je samo marketinški trik. Ako miš ima milijun dpi-a ne mora značiti da je najbolji na svijetu. Ja osobno imam deathadder kojeg držim na 800dpi-a. Dpi se odnosi samo osjetljivost senzora. Pračenje pokreta i akceleracija (i još neke manje sitnice) govore dal miš valja ili ne. ako imaš neki jeftini miš, stavi u nekoj igri osjetljivost miša na najmanje moguće i probaj naglo pomaknut miš. primjetit češ da ti se miš čudno ponaša. nakon toga probaj to isto sa g400 i primjetit češ razliku. akceleracija je pak posebna priča od koje boluje skoro svaki senzor. na boljim miševima, ona je svedena na minimum, dok kod jeftinijih nekada stvara probleme. g400 kojeg imaš je sasvim solidan mišonja i vjerojatno nebi primjetio neku razliku kad bi kupio navedeni mionix, osim ako se profesionalno ne baviš gamingom. sry ako sam te uvrijedo, no mislio sam da kad več imaš g400, da se ipak razumiješ u te stvari ;)

ma savjeta nikad dosta,{#}

Kad sam trazio misa,cacka sam po netu i po forumima.

Eto za 270 kn kazu ljudi da valja,i naravno trazio sam onog bez angle snapinga,ona predikcija.

Ali opet kad mis dodje 100e moram se zapitat zasto tolko dodje,dali vrijedi tolko.

14 godina
neaktivan
offline
Mionix NAOS 8200

Gledam sad video o jednom novom mišu pa sam se sjetio ovoga...

 

Kako to da u RH samo gamershop.hr omogučuje nabavu Naos miševa. 

Zašto ih nije moguće kupiti ni u jednom brick&mortar dućanu?

ili je razlog to što ta marka kod nije na domaćem terenu.

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice