Miracast za bežični streaming

poruka: 7
|
čitano: 5.513
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Miracast za bežični streaming".
12 godina
neaktivan
offline
Miracast za bežični streaming

Ne znam da li ste probavali slične tehnologije (npr. Air Video), ali ja s tim nisam zadovoljan. Kvaliteta slike je užasna, treba mu 10 sekundi da krene, zna puknuti u toku streamam uglavnom, meni je to loše.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Miracast za bežični streaming

dlna?

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
16 godina
neaktivan
offline
Miracast za bežični streaming
Ja na apple TV-u uredno streamam sa kompa i moba. Definitno je potreban jedan standard da ga svi proizvodjaci mogu integrirati jer je stvar ultra korisna i jednostavna.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Miracast za bežični streaming

za sada su certifikate za kompatibilnost s Miracastom dobili Galaxy S III

 

SGS3 je već imao mogućnost AllCast ili kako to oni zovu sa Samsung TV-ima, znači da je to i ovo u biti potpuno isto, što je dobra vijest za mene (jer planiram uzet SGS3).

Sad samo da svi počnu to stavljati u TV-e i voila. Sva sreća da nisam još minja stari TV kao što planiram već dugo...

Hebalo ih minjanje standarda... TV se kupuje na 10-15 godina, trebalo bi da imaš jedan ekran (bar otkad smo prešli na 16:9 LCD) a ploču sa elektronikom lipo ubaciš - izbaciš. A ne sad bi triba TV novi kupova svake 2-3 godine ka komp nekad...

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Miracast za bežični streaming

Ja na aTVu3 isto super imam streaming, ne puca i mrak je.

čak i buffering traje kraće sad kad imam 5GHz što me ugodno iznenadilo.

 

Isto s iphona, ipada ili PCa.

mirroring je fora, jedino me živcira što nije full screen, dok video uratci kje streamam jesu.

 

A Airplay odlično radi i prema AV receiveru, pioneer 2012 bih svakom preporučio.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Miracast za bežični streaming
diablo2211 kaže...

Ja na aTVu3 isto super imam streaming, ne puca i mrak je.

čak i buffering traje kraće sad kad imam 5GHz što me ugodno iznenadilo.

 

Isto s iphona, ipada ili PCa.

mirroring je fora, jedino me živcira što nije full screen, dok video uratci kje streamam jesu.

 

A Airplay odlično radi i prema AV receiveru, pioneer 2012 bih svakom preporučio.

 

I ti si s kvalitetom zadovoljan? Meni je to ocajno lose, kao da gledam snimke sa stare Nokije.
11 godina
offline
Miracast za bežični streaming

dižem staru temu jer nevidim da ima išta novije

 

prvo hoću da kupim ovo

 

http://www.ebay.com/itm/Mirascreen-1080p-Wireless-WiFi-Display-TV-Dongle-Receiver-Miracast-DLNA-Airplay-/141823767604?hash=item21055af434:g:9lYAAOSwOVpXZ81X

 

sad me zanima kvaliteta rada sličnih uređaja ja mislim na mobitelu streamat film sa popcorn i da ga odmah prikazuje na tv-u(nije smart ali ima hdmi)

 

kakva je kvaliteta slike i kako to općenito radi

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice