Mobilni telefoni pokretači zanimanja za virtualnom

poruka: 4
|
čitano: 926
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mobilni telefoni pokretači zanimanja za virtualnom".
15 godina
neaktivan
offline
Mobilni telefoni pokretači zanimanja za virtualnom

Ovo se pokušavalo objasniti još odavno kad su neki cmizdrili nad količinom radne memorije i jezgri cpu-a. Nije im bilo jasno da smartphone nije = mobitel. Moja 3110 ovo, moja 3110 ono.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mobilni telefoni pokretači zanimanja za virtua
limitedition kaže...

Ovo se pokušavalo objasniti još odavno kad su neki cmizdrili nad količinom radne memorije i jezgri cpu-a. Nije im bilo jasno da smartphone nije = mobitel. Moja 3110 ovo, moja 3110 ono.

 ma jedan dan će doć, kad ćeš u svojoj sobi imat docker, bacit ćeš mob na njega i cijela "multimedija po sobi" će se spojit na to. IoT također. pričat ćeš mu šta da radi... a ovi koji još uvijek imaju 3310 u glavi, treba im dat "otkaz"... :D

15 godina
neaktivan
offline
Mobilni telefoni pokretači zanimanja za virtualnom

New York Times je u suradnji s Googleom svojim pretplatnicima podijelio 1,3 milijuna komada Google Cardboarda. Danas svatko ima priliku isprobati VR pa makar i u primitivnom obliku. Meni osobno je GearVR privlačniji nego Oculus Rift (nema žica, prenosivost, cijena - ne treba PC, bolji ekran) jer nisam hardcore gamer. Mislim da je prava šteta ako netko već posjeduje skupi Galaxy S6 a da ne kupi GearVR za 99 dolara.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilni telefoni pokretači zanimanja za virtua
DragonShit kaže...

New York Times je u suradnji s Googleom svojim pretplatnicima podijelio 1,3 milijuna komada Google Cardboarda.

 Ovaj komentar bi trebao biti u rubrici "Što bi željeli čitati u novom Bugu"

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice