Mobitel fotoaparat i mobitel Walkman

poruka: 7
|
čitano: 2.336
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mobitel fotoaparat i mobitel Walkman".
15 godina
neaktivan
offline
Mobitel fotoaparat i mobitel Walkman

Koja glupost, smile shutter - WOW

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mobitel fotoaparat i mobitel Walkman

Svaki malo bolji fotić ima tu opciju, tako da sigurno neću baciti novac na tu mamilicu.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax MARS ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel fotoaparat i mobitel Walkman
Mayales kaže...

Svaki malo bolji fotić ima tu opciju [...]

 Da, samo s fotićem nemreš poslat SMS ili nazvati nekoga ili slušati muziku, igrati igre, ići na internet...
Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
9 godina
neaktivan
offline
Mobitel fotoaparat i mobitel Walkman

Pozdrav ljudi molim vas za pomoć imam mobitel SONY Xperia Z1 Compact pre dva dana na displeju mi stoji prekrizena mreza prvo sam pomislila da je do kartice probala sam promijeniti mrezu al ne ide nemogu čak pozvati ni svoga operatera mob je ispravan rade sve aplikacije normalno ulazim na net ali niti mogu koga zvati niti primat pozive nemogu ni dopunit račun

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 13:36 (f.elma).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Mobitel fotoaparat i mobitel Walkman

Ugasi mob, izvadi SIM karticu, malo puhni po kontaktima/ležištu SIM kartice i vrati ju natrag. Upali i vidi jel radi.

My name is Legion... For we are many!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel fotoaparat i mobitel Walkman
Sum_of_all_fears kaže...

Ugasi mob, izvadi SIM karticu, malo puhni po kontaktima/ležištu SIM kartice i vrati ju natrag. Upali i vidi jel radi.

Ne radi,pokazat ću ti kako izgleda

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 13:59 (f.elma).
9 godina
neaktivan
offline
Mobitel fotoaparat i mobitel Walkman

Pokušavam postaviti sliku mob

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 13:58 (f.elma).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice