Da te mogu pismom zvati

poruka: 55
|
čitano: 17.628
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Da te mogu pismom zvati".
12 godina
neaktivan
offline
Da te mogu pismom zvati

Nedavno sam u jednoj seriji naletio na citat. "...podcjenio sam glupost američkog potrošača"

Tomislav Knežević
 
3 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Da te mogu pismom zvati

Ne mogu vjerovat 

 

"Privatno sam veseo čovjek, osobito kad nabacujem vrhunske šale s kolegom Dragom, i nisam negativist pun crnila kako ispada po tekstovima na Bug On Lineu i drugdje."

 

Drago, da li je ovo istina?

Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Da te mogu pismom zvati

Ovaj put se moram složit s autorom. Da je neka nepoznata osoba napravila ovakav uređaj svi bi ga popljucali i nebi skupio ni blizu traženog iznosa. Uređaj je ružan, nije praktičan za nošenje i ono najbitnije na lošijim slušalicama ova kvaliteta bi se lako mogla zamjeniti i za 128kbps mp3. Više utjecaja na zvuk imaju bolje slušalice nego bolji format. Da ne govorim da je sve iznad 320kbps overkill, i da bi malo tko osjetio razliku i u idealnim uvjetima a kamo li kako autor napominje u buci tramvaja ili autobusa.

 
6 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Da te mogu pismom zvati

Čuj, on se šali sa Dragom...

Samo se šali pa ćeš otvarati novi account na forumu!

Freak Show Inc.
 
29 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Da te mogu pismom zvati

Uređaj je trokutast da ga se teže može nositi u džeput.gg

 

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Da te mogu pismom zvati
Oleg kaže...
Privatno sam veseo čovjek...

Što se vidi na slikama...

Gledam te!
15 godina
offline
Da te mogu pismom zvati

mislim da je blentavo postavljati se obranaški (ovo s privatnim veseljem) jer je autorovo "pljuvanje" u pravilu na mjestu (ja sam njegova generacija, pa možda zato i dijelim njegove stavove, a i čovjek ima argumente) i bude baš veselo. barem meni 

 

ontopic: ako je čovjek (a najčešće jest) prisiljen načiniti "override" kojekakvih narodnih radija i sličnih revanja u autobusu, svaki je svirač dobar, ma koliko malo koštao. samo da ima sluške, baterije (backup) u džep i da je dovoljno glasan. ovaj je, očito i ušito, namijenjen (kao i niz "novih/revolucionarnih/prefantastičnih ..." proizvoda koje sad neću imenovati) budalama s dovoljno love i nedovoljno mozga, a takvih je dovoljno da se bilo što (čak i kratkoročno) isplati (v. pod "marketing").  samo naprijed, industrijo. trošite i dalje nemilice ionako ograničene resurse. prije ćemo svi u mp3 (neuzorkovano). 

 

a propos naslova: nitko me još nije zvao pismom (ili razglednicom). zapravo, nitko mi već dugo nije napisao pismo (ja jesam nekoliko ali ne dovoljno da me se tako zove). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.3.2015 14:33 (Ajar).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Da te mogu pismom zvati

Nedavno sam na jednom mjestu baš slušao o tom uređaju i bilo je provedeno istraživanje na 400 ljudi, iz Audio industrije na nekom sajmu.

Pustili su im glazbu iz običnog mp3 playera srednje kvalitete (oni kažu 70$ player) i iz ovog čuda, i trebali su otkriti koji je koji.

Mislim da je postotak onih koji su rekli za pono-u, bio 54%, što je opasno mala cifra, kad se uzme u obzir da 46% ljudi, 6 puta jeftniji player proglasilo boljim, a uz to, taj player ja na tržištu više od 5 godina. Uz to, da su pogađali nebi imali puno bolji rezultat.

 

Uglavnom, kvalitetno prodavanje magle...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Da te mogu pismom zvati
Veliki Brat kaže...
Oleg kaže...
Privatno sam veseo čovjek...

Što se vidi na slikama...

 veseliji od hannibala doduše 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.3.2015 12:53 (picajzla0707).
16 godina
moderator
offline
Re: Da te mogu pismom zvati
anndrej kaže...

Ne mogu vjerovat 

 

"Privatno sam veseo čovjek, osobito kad nabacujem vrhunske šale s kolegom Dragom, i nisam negativist pun crnila kako ispada po tekstovima na Bug On Lineu i drugdje."

 

Drago, da li je ovo istina?

 

 

Dijelimo ured i ima dosta "veselog dečijeg smeha", ali na žalost, šale su uglavnom prizemne, prostačke, političke nekorektne i dijelom kretenske, tako da ih ne možemo ponoviti u tekstovima i na BOL-u...

 

 

This space for rent!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Da te mogu pismom zvati
Drago kaže...

 

 

šale su uglavnom prizemne, prostačke, političke nekorektne i dijelom kretenske, tako da ih ne možemo ponoviti u tekstovima i na BOL-u...

 

 

 

Miro bi vam prigovarao, ne? On uvijek izgleda preozbiljno...

Freak Show Inc.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Da te mogu pismom zvati
Friday kaže...

Čuj, on se šali sa Dragom...

Samo se šali pa ćeš otvarati novi account na forumu!

 Ma znam Olega "kad je još uvuliki bija i ulizia mi prvi puta u butigu" od prvih brojeva BUG-a i tada je zapravo bio perjanica, flagship ... autor. Fantastične tekstove je pisao, sa lijepo umotanim humorom i dobrim "radom nogu"... čudo! BUG se čitao od korica do korica a Olegine tekstove se ostavljalo kao posebna poslastica (kao sada od Vrdelje, makar me igre uopće ne interesiraju) ili Dragine kad je rasturao humorom.

 

Vratimo se na temu, slažem se sa Olegom, taj svijet glazbene ezoterije nije za mase i ima tu puno prodaje magle. Ima ljudi koji osjećaju više tih finesa kod glazbene reprodukcije ali to je stvarno mali, mali postotak.

16 godina
moderator
offline
Re: Da te mogu pismom zvati
Friday kaže...
Drago kaže...

 

 

šale su uglavnom prizemne, prostačke, političke nekorektne i dijelom kretenske, tako da ih ne možemo ponoviti u tekstovima i na BOL-u...

 

 

 

Miro bi vam prigovarao, ne? On uvijek izgleda preozbiljno...

 

 

Prigovarale bi nam obitelji i svatko s mozgom.

This space for rent!
13 godina
offline
Da te mogu pismom zvati

Odličan video o mitovima koji kruže naokolo vezanih za audio:

 

Moj PC  
3 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Da te mogu pismom zvati
Drago kaže...
anndrej kaže...

Ne mogu vjerovat 

 

"Privatno sam veseo čovjek, osobito kad nabacujem vrhunske šale s kolegom Dragom, i nisam negativist pun crnila kako ispada po tekstovima na Bug On Lineu i drugdje."

 

Drago, da li je ovo istina?

 

 

Dijelimo ured i ima dosta "veselog dečijeg smeha", ali na žalost, šale su uglavnom prizemne, prostačke, političke nekorektne i dijelom kretenske, tako da ih ne možemo ponoviti u tekstovima i na BOL-u...

 

 

  

jednom riječju ... vrhunske (kako ih Oleg karakterizira) 

16 godina
offline
Re: Da te mogu pismom zvati

najbolje nosit gramofon u ruksaku i sluske na usi.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
neaktivan
offline
Da te mogu pismom zvati

Slažem se.

 

Porez na budale - bilo bi bolje da se obrati više pozornosti na produkciju, mastering te tzv. loudness wars. Brdo glazbe danas zvuči loše i ''nemuzikalno'' i prilično sam siguran da to nema veze sa 44.1/16 ili 128/320/flac. Brojni CD-i albuma iz prošlog stoljeća zvuče odlično, a gle čuda, na CD-u su; isto vrijedi i za mp3 formate kvalitetno produciranih albuma. Došao je Neil Young i pokušava prodati nešto što će od dreka napraviti ukusnu pitu. Yeah right.

Tread softly because you tread on my dreams.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.3.2015 13:40 (ElektričnaOvca).
Moj PC  
6 1 hvala 0
13 godina
offline
Da te mogu pismom zvati

Svaka budala ima svoje veselje. Kako svi nismo isti tako i zvukove čujemo/ne čujemo na isti način. Imam klinca koji ima izuzetno osjetljiv sluh i čuje zvukove koje većina ne čuje. Ako netko želi/hoće platiti ovaj uređaj da bi zadovoljio svoje potrebe (kakve god bile) neka mu bude, ja se mogu samo gristi što se toga nisam prije sjetio sam.

Stručnjak za odmaganje...
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Da te mogu pismom zvati
ElektričnaOvca kaže...

Slažem se.

 

Porez na budale - bilo bi bolje da se obrati više pozornosti na produkciju, mastering te tzv. loudness wars. Brdo glazbe danas zvuči loše i ''nemuzikalno'' i prilično sam siguran da to nema veze sa 44.1/16 ili 128/320/flac. Brojni CD-i albuma iz prošlog stoljeća zvuče odlično, a gle čuda, na CD-u su; isto vrijedi i za mp3 formate kvalitetno produciranih albuma. Došao je Neil Young i pokušava prodati nešto što će od dreka napraviti ukusnu pitu. Yeah right.

 

Hrpa dobre glazbe zvuči dobro a nije ni blizu CD kvalitete. Često na YT slušam gluposti iz 60-ih i 70-ih i uživam u glazbi. Ovo ispada kao tehnika koja je sama sebi svrha.

Ljetos u makarskoj sa klinkama se zajebavam na plaži a ispred mene leži neki ufurani lik (u pijesku na +40) i ima na ušima one slušalice od dr dre-a (beats ili kako). Živo me zanima šta je slušao.

 

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Da te mogu pismom zvati
Friday kaže...

Ljetos u makarskoj sa klinkama se zajebavam na plaži a ispred mene leži neki ufurani lik (u pijesku na +40) i ima na ušima one slušalice od dr dre-a (beats ili kako). Živo me zanima šta je slušao.

 

 Slušalice su tu kao poklopac da mozak ne iscuri na toj temperaturi...

11 godina
offline
Da te mogu pismom zvati

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Da te mogu pismom zvati
DrNasty kaže...

 

 Slušalice su tu kao poklopac da mozak ne iscuri na toj temperaturi...

 

Iskreno, uopće ne znam da li te slušalice opravdavaju svoju visoku cijenu. Ali gadi mi se kad netko više pažnje posvećuje tome kako nešto sluša nego šta sluša.

Imam frenda koji ima love za usrat se. Kod kuće ima solidan audio setup (7 full range zvučnika + sub). Masivne drvene kutije, odlično pojačalo... On na tome ne sluša nikada ništa. To tamo stoji da bi se vidjelo a ne slušalo.

 

Svi mi volimo dobar zvuk, ali ovo je obično izdrkavanje.

Freak Show Inc.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Da te mogu pismom zvati
Friday kaže...

 

Hrpa dobre glazbe zvuči dobro a nije ni blizu CD kvalitete. Često na YT slušam gluposti iz 60-ih i 70-ih i uživam u glazbi. Ovo ispada kao tehnika koja je sama sebi svrha.

Ljetos u makarskoj sa klinkama se zajebavam na plaži a ispred mene leži neki ufurani lik (u pijesku na +40) i ima na ušima one slušalice od dr dre-a (beats ili kako). Živo me zanima šta je slušao.

 

 Yep. Dobra glazba jednostavno zvuči dobro na cd-u, jubitou, verevr.

 

Tread softly because you tread on my dreams.
16 godina
offline
Re: Da te mogu pismom zvati
Drago kaže...
Friday kaže...
Drago kaže...

šale su uglavnom prizemne, prostačke, političke nekorektne i dijelom kretenske, tako da ih ne možemo ponoviti u tekstovima i na BOL-u...

Miro bi vam prigovarao, ne? On uvijek izgleda preozbiljno...

Prigovarale bi nam obitelji i svatko s mozgom.

A niš, onda samo na BOL. 

Gledam te!
12 godina
neaktivan
offline
Da te mogu pismom zvati

Baš mi je neki dan frend komentirao da se žalio svojim roditeljima kako su oni slušali kvalitetne muzićare, a da mi danas imamo justina biebera i shakiru.
Ćvrsto sam odlučio da ću svojoj djeci omogućiti sve da ćuju zvuk kako se spada. A vi ostali uživajte u današnjoj muzici.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Da te mogu pismom zvati

Nakon pono,Waffles i WHAT.CD će biti krcati

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Da te mogu pismom zvati
Friday kaže...

 

Iskreno, uopće ne znam da li te slušalice opravdavaju svoju visoku cijenu. Ali gadi mi se kad netko više pažnje posvećuje tome kako nešto sluša nego šta sluša.

Imam frenda koji ima love za usrat se. Kod kuće ima solidan audio setup (7 full range zvučnika + sub). Masivne drvene kutije, odlično pojačalo... On na tome ne sluša nikada ništa. To tamo stoji da bi se vidjelo a ne slušalo.

 

Svi mi volimo dobar zvuk, ali ovo je obično izdrkavanje.

 Kakve ti to prijatelje imaš? Mogao je tako i prazne kutije poslagat.

12 godina
offline
Re: Da te mogu pismom zvati
Friday kaže...
DrNasty kaže...

 

 Slušalice su tu kao poklopac da mozak ne iscuri na toj temperaturi...

 

Iskreno, uopće ne znam da li te slušalice opravdavaju svoju visoku cijenu. Ali gadi mi se kad netko više pažnje posvećuje tome kako nešto sluša nego šta sluša.

Imam frenda koji ima love za usrat se. Kod kuće ima solidan audio setup (7 full range zvučnika + sub). Masivne drvene kutije, odlično pojačalo... On na tome ne sluša nikada ništa. To tamo stoji da bi se vidjelo a ne slušalo.

 

Svi mi volimo dobar zvuk, ali ovo je obično izdrkavanje.

 Glazba se slusa na dva zvucnika. To je home cinema setup i sasvim je u redu od prijatelja da kad ima goste ne gleda filmove.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Da te mogu pismom zvati
Angus_Young kaže...

Baš mi je neki dan frend komentirao da se žalio svojim roditeljima kako su oni slušali kvalitetne muzićare, a da mi danas imamo justina biebera i shakiru.
Ćvrsto sam odlučio da ću svojoj djeci omogućiti sve da ćuju zvuk kako se spada. A vi ostali uživajte u današnjoj muzici.

OffT:

Do you understand life?! Do you?!
14 godina
offline
Da te mogu pismom zvati

"Ako dosada niste čuli za Pono, a vjerojatno niste, riječ je o super-high end glazbenom playeru, koji vam poručuje da je sve što ste dosada nosili u džepu i gurali u uši smeće, uključujući i takve šminkerske igračke kao slušalice beatz by Dre i/ili Appleov iPod player."

 

Pisalo se već u BUG-u o ponu, mada da ne čitam BUG, istina nebi ni čuo za njega.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice