Moj najdraži kućni trol zaključana tema

poruka: 190
|
čitano: 17.724
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Moj najdraži kućni trol".
14 godina
odjavljen
offline
Moj najdraži kućni trol

Prvo mi padaju na pamet teme i članci o smartfonima...

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Moj najdraži kućni trol

OMG napisete clanak o njemu, kao jednom od najvecih "troll-mastera" ovdje na forumu{#}, dakle vi ga jos prizivate kao uzvisenog{#}

 

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
19 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Moj najdraži kućni trol

Dal to znaci da se ne smije imati drugacije misljenje, ako je to misljenje u vecini slucajeva drugacije od zajednice?

 

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Moj najdraži kućni trol

6 godina na ovom forumu.

 

Vi napišete članak o Sinatri.

 

Večeras idem na dug počinak prijatelji.

Moj PC  
59 1 hvala 10
13 godina
neaktivan
offline
Re: Moj najdraži kućni trol
Onjegin kaže...

6 godina na ovom forumu.

 

Vi napišete članak o Sinatri.

 

Večeras idem na dug počinak prijatelji.

dao bi lijevu ruku i lijevu nogu samo da te upoznam uzivo.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
13 godina
offline
Re: Moj najdraži kućni trol
Onjegin kaže...

Ti si mala beba u odnosu na spomenutoga kolegu. {#}

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
16 godina
neaktivan
offline
Moj najdraži kućni trol

Naivan kakav već jesam, rekao bih da je 20% vjerojatno da je trol, a 80% da samo radi negdje u entertainment industriji ili slično pa ima nešto drukčiji pogled na stvari. Then again, bio sam provjereno u krivu već puno puta.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Moj najdraži kućni trol
Stjepanj kaže...

OMG napisete clanak o njemu, kao jednom od najvecih "troll-mastera" ovdje na forumu{#}, dakle vi ga jos prizivate kao uzvisenog{#}

 

Više klikova bolja prilika za reklamni prostor.

15 godina
odjavljen
offline
Moj najdraži kućni trol

Nda...

... ...
My name is Legion... For we are many!
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.11.2014 20:58 (Sum_of_all_fears).
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Moj najdraži kućni trol

Najkraća definicija internetskog trola je onaj koji namjerno radi sve što može da bi izazvao negativne reakcije drugih

 

Mislim da po toj definiciji onda gore od ovoga ne može xD


(u citatu se vidi sadržaj poruke prije nego što je uređivana)

 

Slika 2: On topic da bude

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.11.2014 21:24 (Ranko Kukumar).
 
10 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Moj najdraži kućni trol

fakat, u ovih godinu dana nisam ni jednom vidio da je nekog uvrijedio. obično su klinci u komentarima vijesti vezanim uz konzole jako neugodni prema njemu.

ja ne bih mogao ostat tako hladan, makar me i (obično nedorasli) anonimus vrijeđao zbog jedne trivijalne stvari poput izbora gaming platforme.

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.11.2014 21:21 (stickman1).
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Moj najdraži kućni trol

Denon je zakon!

11 godina
offline
Moj najdraži kućni trol

Ne bi vam smetali da nismo u pravu! :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Moj najdraži kućni trol
Drazen kaže...

Dal to znaci da se ne smije imati drugacije misljenje, ako je to misljenje u vecini slucajeva drugacije od zajednice?

 

bazicno, svi su protiv alternativnoga stava, jednostavno, demokracija, kuzis ne, vecina pobjedjuje?! :D ilitiga fasisti u dusi al slabi su si to priznati.

15 godina
odjavljen
offline
Moj najdraži kućni trol

Nije uvijek trolanje, nesto je nekada i u alkoholu... A tko je preosjetljiv, pa prije ili kasnije ce dozivjeti neku neugodnost na netu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Moj najdraži kućni trol

jel ovo trol ili neki bolesnik?A ovo mu je blaži nacin obracanja...{#}

 

 

 

 
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Moj najdraži kućni trol

Ne, to je budaletina, balkanac vulgaris. Mentalist je troll a sinatra je kategorija za sebe, skupa sa onim danyelom (iz GoT teme), bobom linuks-kompajlerom/penetratorom i još par (garfield-lš?) osebujnih karaktera po forumu.

 

Čovjek bi mogao napisati čitave doktorske dizertacije iz sociologije i psihologije kad pohvata par forumskih stručnjaka...

My name is Legion... For we are many!
13 godina
offline
Moj najdraži kućni trol

''I u pravu je - čitajmo njegove postove i učimo se toleranciji na različitost.''

 

Ok, znači sad možemo gaziti i forumsko pravilo o trolanju ali glavno da ako trolamo da smo kulturni, to je preduvjet? Znači uđem u neku temu gdje se svi slažu s jednom stvari, pa i ja na kraju... ali odlučim malo zatrolati i baciti kontru na sve i zapaliti vatru, to je onda OK ako sam kulturan, lol. Dobro, samo vi to tolerirajte, ne gine onda ovdje sudbina Indexa a znamo kakve se biljčice skupljaju na takvim stranicama.

 

On nije različit, on je netko tko nije vrijedan spomena i već je odavno trebao odletjeti da se mene pita a vi članke o takvima pišete. O ljudima koji podržavaju ZAMP, ACTU, poreze na gigabajte i slične birokratske bljuvotine kojima bi i zadnju kunu ljudima izbili iz džepa ali vrište na spomen piratizacije i oštro bi svakoga radi toga kažnjavali, koji tvrde stvari koje su uvreda za zdravu pamet, takvi ljudi vama zaslužuju nekakvu toleranciju? Ako da, onda uopće nije trol, već običan gad.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.11.2014 22:07 (vrinho).
Moj PC  
5 6 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Moj najdraži kućni trol
Sum_of_all_fears kaže...

Ne, to je budaletina, balkanac vulgaris. Mentalist je troll a sinatra je kategorija za sebe, skupa sa onim danyelom (iz GoT teme), bobom linuks-kompajlerom/penetratorom i još par (garfield-lš?) osebujnih karaktera po forumu.

 

Čovjek bi mogao napisati čitave doktorske dizertacije iz sociologije i psihologije kad pohvata par forumskih stručnjaka...

Regao sam se na taj net.hr forum,a lik skace svakom za vrat,prijeti,psuje,svakom tko ne podrzava njegov stav..Ziva kloaka od Foruma,zato i ne idem tamo vise{#}

15 godina
online
Moj najdraži kućni trol

Eh, sjećam se kad sam od gospodina Drage Galića dobio crveni karton, imam još uvijek u inboxu poruku:

 

Dodijeljen vam je crveni karton - privremena suspenzija!
Razlog: Trolanje.

 

Al dobro, izgleda da se i uči na greškama :-P

Moj PC  
13 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Moj najdraži kućni trol
stickman1 kaže...

fakat, u ovih godinu dana nisam ni jednom vidio da je nekog uvrijedio. obično su klinci u komentarima vijesti vezanim uz konzole jako neugodni prema njemu.

ja ne bih mogao ostat tako hladan, makar me i (obično nedorasli) anonimus vrijeđao zbog jedne trivijalne stvari poput izbora gaming platforme.

Ali ti nisi trol. Trol u raspravu ulazi sa namjerom da nekoga izivcira. Kad ga netko pocme vrijedjati - misija izvrsene. Takve likove samo ignoracija ubija.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Moj najdraži kućni trol
Bitanga kaže...

Eh, sjećam se kad sam od gospodina Drage Galića dobio crveni karton, imam još uvijek u inboxu poruku:

 

Dodijeljen vam je crveni karton - privremena suspenzija!
Razlog: Trolanje.

 

Al dobro, izgleda da se i uči na greškama :-P

Hahaha. Ja sam dobio zuti, zbog jedne pjesme... A zapravo se salio. Ali dobro, ljudi smo, svi grijesimo...

9 godina
protjeran
offline
Re: Moj najdraži kućni trol
Mrgud Veliki kaže...
Bitanga kaže...

Eh, sjećam se kad sam od gospodina Drage Galića dobio crveni karton, imam još uvijek u inboxu poruku:

 

Dodijeljen vam je crveni karton - privremena suspenzija!
Razlog: Trolanje.

 

Al dobro, izgleda da se i uči na greškama :-P

Hahaha. Ja sam dobio zuti, zbog jedne pjesme... A zapravo se salio. Ali dobro, ljudi smo, svi grijesimo...

Ja sam rekao Matiji da mu se sestra savija kao Ajfoun..i eto zutog..{#}

14 godina
offline
Moj najdraži kućni trol

Vjerojatno se ta trolasta vrsta forumske diskusije može dijeliti u razne kategorije, ali ako govorimo o forumašima koji se odlikuju radikalnim stavovima, načelno su mi zanimljivi jer mi pomažu izgraditi vlastiti stav do kraja. Otprilike kao kada čujem da treba dokinuti demokratski sustav zbog svojih elementarnih slabosti pa se pitam i utvrđujem jesam li i dalje demokrat.

 

Rekao bih da problem nisu trolovi i trolasti motivi, nego mi drugi koji im dopuštamo da nas ponesu u neželjenome smjeru, odnosno da posve odlutamo u preemotivnome obraćanju. Dakle, metaforički želim reći da nisu problem cigarete ni alkohol, ni pušači ni alkoholičari, nego mi koji se s njima ne znamo nositi.

Meni trolovi s "navjerojatnim stavovima" podižu motivaciju i bruse stavove. Dakako, i mene nekada rasprava ponese, ali se redovito kasnije osjećam loše što nisam nisam bio u stanju promijeniti tijek rasprave ili što se nisam točnije izrazio. Trolovi vjerojatno nemaju tu razinu empatije ili naknadnoga preispitivanja.

 

Posve se slažem s g. Galićem da izraženi autorski stavovi, ma koliko god bili neobični, zapravo nisu trolasti napisi.

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Moj najdraži kućni trol

Drago, ljubomoran si, aaan?

Rvat katolik!
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Moj najdraži kućni trol

Kod tog prozivanja nekog diskutanta trolom u pravilu veliki problem predstavljaju članovi sa duljim stažem na forumu te sa preko nekoliko "zvjezdica" koje nose poput kojekakvog ordenja te misle da im iste osiguravaju pravo i kredibilitet.

Ostali članovi (u 99% slučajeva neizjašnjeni) po običaju skaču na TU "bandwagon" dok nedužni diskutant zaista čvrsto stoji iza svojih stavova koje pritom nastoji i adekvatno argumentirati. Veteran ga napada sa nekakve pozicije izmišljenog autoriteta iza kojeg ne stoji apsolutno ništa osim, vjerojatno, prenapuhanog ega.

To često uništi raspravu na jedan zaista nakaradan način, ali oholost i bahatost su u ljudskoj prirodi. Što je tu je. Nerijetko sam to osjetio na vlastitoj koži po bespućima interwebsa, ne samo ovdje.

Nije svaki subjektivno kontroverzni stav ujedno i trolanje.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.11.2014 2:15 (pr0n_addict).
Moj PC  
17 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Moj najdraži kućni trol

Neznam za vas,ali meni je jednostavno,ponekad zabavno raspravljati o IT temama.

 

A softversku slobodu iskreno smatram vrijednošću za koju se treba izboriti.I iz praktičnih i iz ideoloških razloga.

 

Usput,biti namjerno u opoziciji,čisto da neka opozicija postoji,smisao toga mi je vrlo maglovit.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.11.2014 23:30 (g12356).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Moj najdraži kućni trol

ako želiš trolu 'zabosti glogov kolac u srce' onda ga ignoriraj. 

Life is too short to remove USB safely
 
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Moj najdraži kućni trol

Potpuno se slažem da Sinatra nije nikakv troll, on samo ne dijeli mišljenje s naivnom večinom koja je uživljena u anarhiju, kvaziliberalizam i sl. gluposti, koja sebe vidi kao vrlo socijalno osvještenu skupinu, koju smeta nepravda, a nepravdu, lopove, prevaru vide svugdje gdje moraju oni nešto dati itd....

 
6 13 hvala 0
16 godina
offline
Moj najdraži kućni trol
Dominik3333 kaže...

kvaziliberalizam i sl. gluposti, koja sebe vidi kao vrlo socijalno osvještenu skupinu, koju smeta nepravda, a nepravdu, lopove, prevaru vide svugdje gdje moraju oni nešto dati itd....

Mali savjet: ne funkcionira ti stav/mišljenje/odgovor/teza koje kao argumentum koristi "sl. gluposti" i "itd...."
Ili izložiš argumentaciju ili šutiš. Nema "sličnih gluposti" ni "itd". Uživi se u primjer. 
Profesor/ica: "Po kojoj fizikalnoj jednadžbi se izvodi jedinica imena naučnika Nikole Tesle?"
Tvoj odgovor: Ma Tesla, on je izmišljao zrake smrti, vrganje s munjama i sl. gluposti
Njegova jedinica su neki magneti u polju, livadi itd....
{#} 

E sad glede frenkija, nepristojno je tračati čovjeka. Nek dođe i izjasni se.
No mislim da se u 90% slučajeva samo zabavlja u ulozi.
Pa i meni je ovdje razonoda, a ne
smisao života (iako mene ne razonodi zadirkivanje drugih i čitanje njihovih uvreda na osobnoj razini 
- ako mi se ne sviđa nečije obožavanje samsunga ili applea,
odavno ga samo ignoriram - jer se o tome koliko "svaki cigo svoga konja hvali"
odavno milijun puta sve ponovilo)). No Nanjuše se iskreni, ali pogrešni ili negativni stavovi.
Ima ih recimo na teorijama zavjere, što se događa s našim društvom,
i naravno pokoji padobranac sa originalnom temom. 

Hajd, lakunoć.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.11.2014 2:49 (overhaul).
Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice