Moje radno mjesto - Davor Šuštić

poruka: 43
|
čitano: 10.082
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Moje radno mjesto - Davor Šuštić".
15 godina
offline
Moje radno mjesto - Davor Šuštić

Davore živ bio reci mi jel koristiš kakve treće razredne programe za rad sa dva monitora. Također me zanimaju ovi stalci za mobitele, gdje su kupljenji iako ove tri letvice ću danas da skujem naravno ručnim radom u daleko boljoj kvaliteti. Ali eto, jednostavan i upotrebljiv koncept.

Ah da, još me nešto zanima: koliko to često u Zagrebu nestaje struje?

l.p. 

Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Moje radno mjesto - Davor Šuštić

Uvijek si mi bio sumnjiv, a ako ti stol i inače ovako izgleda (uredno) onda si tek čudak. Držat ću te na oku {#}

 

Malo upada u oko dosta veliko kućište ali pozdravljam "izlizanu" tipkovnicu (znak da se krvavo radi). Samo mi je krivo što ne vidim stanje WASD tipki da mogu ocjeniti i drugi aspekt korištenja službenog računala {#}

Nego, na čemu sjediš?

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moje radno mjesto - Davor Šuštić

Lijepo izgleda :)

 

Nego, kažeš da voliš eksperimentirati sa DAC-ovima.

Koje si imao, kojima si bio zadovoljan i od kud si naručio ovaj trenutni?

Tražim DAC i dobro bi mi došle informacije iz prve ruke. {#} 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Moje radno mjesto - Davor Šuštić

Razočaran sam.

 

 

. .
Moj PC  
7 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Moje radno mjesto - Davor Šuštić

Čekaj da vidiš Denisov i Petricov stol...

 

 

This space for rent!
16 godina
offline
Moje radno mjesto - Davor Šuštić

Petric sigurno ima dildo kao ukras na stolu.

Moj PC  
39 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moje radno mjesto - Davor Šuštić

U obliku iPhonea

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
22 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Moje radno mjesto - Davor Šuštić
chutac kaže...

U obliku iPhonea

 

 

Freak Show Inc.
16 godina
moderator
offline
Re: Moje radno mjesto - Davor Šuštić
Envy kaže...

Davore živ bio reci mi jel koristiš kakve treće razredne programe za rad sa dva monitora. Također me zanimaju ovi stalci za mobitele, gdje su kupljenji iako ove tri letvice ću danas da skujem naravno ručnim radom u daleko boljoj kvaliteti. Ali eto, jednostavan i upotrebljiv koncept.

Ah da, još me nešto zanima: koliko to često u Zagrebu nestaje struje?

 

Otkako sam na Windowsima 8.1, ne koristim nikakav third party program za rad na dva monitora. Na starijim Windowsima sam koristio legendarni Ultramon!

 

Stalci nisu kupljeni, to je vlastita proizvodnja :D Kvaliteta je vrhunska - prirodna zagorska hrastovina, ručno bojanje... the works, rekli bi Ameri :) Originalno nisu zamišljeni kao stalci za mobitele, ali eto, ja ih koristim (i) tako.

 

Struja u ZG nestaje rijetko, ali ponekad ipak nestaje. U zadnje dvije godine sam ovaj UPS trebao dvaput... i oba puta sam bio izvanedno sretan što ga imam 

Selling doors, door to door.
16 godina
moderator
offline
Re: Moje radno mjesto - Davor Šuštić
Friday kaže...

Uvijek si mi bio sumnjiv, a ako ti stol i inače ovako izgleda (uredno) onda si tek čudak. Držat ću te na oku {#}

 

Malo upada u oko dosta veliko kućište ali pozdravljam "izlizanu" tipkovnicu (znak da se krvavo radi). Samo mi je krivo što ne vidim stanje WASD tipki da mogu ocjeniti i drugi aspekt korištenja službenog računala {#}

Nego, na čemu sjediš?

 

Nažalost, WASD se drži dosta dobro, puno bolje nego što bih volio :)

 

Sjedim na Steelcase Please, Batman crne boje :D

Selling doors, door to door.
10 godina
online
Re: Moje radno mjesto - Davor Šuštić
Friday kaže...

Uvijek si mi bio sumnjiv, a ako ti stol i inače ovako izgleda (uredno) onda si tek čudak. Držat ću te na oku {#}

 

Malo upada u oko dosta veliko kućište ali pozdravljam "izlizanu" tipkovnicu (znak da se krvavo radi). Samo mi je krivo što ne vidim stanje WASD tipki da mogu ocjeniti i drugi aspekt korištenja službenog računala {#}

Nego, na čemu sjediš?

 

A vjerovatno na guzici,nezgodo na glavi. {#}

 

Nema nereda na stolu,nista od tebe.

LoL: SirHectorDeMaris , Origin: cohr23
16 godina
moderator
offline
Re: Moje radno mjesto - Davor Šuštić
chutac kaže...

Lijepo izgleda :)

 

Nego, kažeš da voliš eksperimentirati sa DAC-ovima.

Koje si imao, kojima si bio zadovoljan i od kud si naručio ovaj trenutni?

Tražim DAC i dobro bi mi došle informacije iz prve ruke. {#} 

 

Imao sam i isprobavao zbilja sve i svašta. Od jeftinijih modela poput LogiLinka i ovog Fiia, preko NuForcea koji je nekakav srednji razred (uDAC, Icon DAC) pa sve do skupih Denona i Onkya. Ovaj FiiO mi je najdraži jeftini model kojeg sam isprobao, no on je primarno namijenjen uparivanju sa sluškama. Bit će recenzija na čitavoj stranici u novom Bugu gdje iznosim (pozitivne) dojmove :) Od nedavno isprobanih, a također dobrih, izdvojio bih Denon DA-300USB (također će biti recenzija novom u Bugu, Vrdelja svršava), a dosadašnji all time favorit mi je Cambridge Audio DAC Magic, onaj prvi, koji se više ne proizvodi, a ni prodaje. Tog imam doma, spojenog na NAD-ovo pojačalo. Mrak stvar. Napominjem da DAC-ove od 1.000 i više eura nisam isprobavao, tako da o takvim modelima ne mogu reći ništa iz prve ruke.

 

Od drugih jeftinih modela, čuo sam dosta lijepih stvari o ObjectiveDAC-u (sve si nešto kontam naručiti ovaj ODAC+amp kombo) i Schiitovim modelima Modi i Loki. Ako i kad nabavim nešto od toga, idu recenzije u Bug :)

Selling doors, door to door.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.12.2014 13:16 (Davor).
13 godina
offline
Moje radno mjesto - Davor Šuštić

Dve stvari:

1. Ispod monitora obavezno staviti par debelih knjiga, kako bi isti bili u visini očiju.

2. Preći na neku od Lumia, koje primaju 2 Sim kartice...A i sučelje im više nije na nivou windows-a 3.1 kao kod iOS-a i Androida...

 

pozdrav

 

 
1 6 hvala 0
16 godina
offline
Moje radno mjesto - Davor Šuštić

Moje radno mjesto.

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Moj PC  
31 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Moje radno mjesto - Davor Šuštić
Davor kaže...

 

Imao sam i isprobavao zbilja sve i svašta. Od jeftinijih modela poput LogiLinka i ovog Fiia, preko NuForcea koji je nekakav srednji razred (uDAC, Icon DAC) pa sve do skupih Denona i Onkya. Ovaj FiiO mi je najdraži jeftini model kojeg sam isprobao, no on je primarno namijenjen uparivanju sa sluškama. Bit će recenzija na čitavoj stranici u novom Bugu gdje iznosim (pozitivne) dojmove :) Od nedavno isprobanih, a također dobrih, izdvojio bih Denon DA-300USB (također će biti recenzija novom u Bugu, Vrdelja svršava), a dosadašnji all time favorit mi je Cambridge Audio DAC Magic, onaj prvi, koji se više ne proizvodi, a ni prodaje. Tog imam doma, spojenog na NAD-ovo pojačalo. Mrak stvar. Napominjem da DAC-ove od 1.000 i više eura nisam isprobavao, tako da o takvim modelima ne mogu reći ništa iz prve ruke.

 

Od drugih jeftinih modela, čuo sam dosta lijepih stvari o ObjectiveDAC-u (sve si nešto kontam naručiti ovaj ODAC+amp kombo) i Schiitovim modelima Modi i Loki. Ako i kad nabavim nešto od toga, idu recenzije u Bug :)

Bome si dosta toga probao.

Ja tražim DAC za svoju AudioTechnicu pa mi ne trebaju izlazi za zvučnike jer i ovako imam 5.1, a oni DAC-ovi koji podržavaju 5.1 su skuplji od mojih zvučnika pa mi se ne isplati :)

Niti imam, niti namjeravam dati više od 200 eura za DAC. Nisam neki audiofil, a rado bih fizičku kontrolu glasnoće za slušalice i komociju gašenja DAC-a umjesto prekopčavanja slušalica i zvučnika.

Do sad sam imao Creative USB zvučnu ali sam ju odbacio jer ima lošije performanse od integrirane(naglašen bas, ostatak muljav), a budem probao Audinst nešto što će mi buraz donest da vidim jel mi se isplati ići na DAC. 

 

Sad se radujem novom Bugu zbog te dvije recenzije :)  Tj. Više zbog Fiio-a nego Denona jer je preskup za mene. {#}

 

 

Budući da možda odem po DAC prije novog Buga, možeš li još samo reći kako radi onaj Bass booster na FiiO-u? :)

Neki kažu da radi dobro, neki da zamulja ostatak.

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
15 godina
offline
Moje radno mjesto - Davor Šuštić

nisam pobornik "kreativnog nereda" no on teži samokreaciji i stvar ponekad izmiče humanoj kontroli. nota bene: uvijek bih više volio doći na ovakvo radno mjesto nego ne. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Moje radno mjesto - Davor Šuštić

Stalci za mobitele su pure win. Jesu i Qi kompatibilni? :D

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Moje radno mjesto - Davor Šuštić

Radni ili neradni, moj stol nikad nije ovako uredan. Zanima što će kolege napisat koliko sati se uređiva {#}

 

14 godina
offline
Moje radno mjesto - Davor Šuštić

Jako lijepo izgleda, jedva ćekam vidjeti druga radna okruženja :D 

 

Interesira me ako si na Windows 8.1 gdje si nabavio ovaj zuti "blokić" šta imaš na Dell monitoru? 

 

 

 
0 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Moje radno mjesto - Davor Šuštić
chutac kaže...

Bome si dosta toga probao.

Ja tražim DAC za svoju AudioTechnicu pa mi ne trebaju izlazi za zvučnike jer i ovako imam 5.1, a oni DAC-ovi koji podržavaju 5.1 su skuplji od mojih zvučnika pa mi se ne isplati :)

Niti imam, niti namjeravam dati više od 200 eura za DAC. Nisam neki audiofil, a rado bih fizičku kontrolu glasnoće za slušalice i komociju gašenja DAC-a umjesto prekopčavanja slušalica i zvučnika.

Do sad sam imao Creative USB zvučnu ali sam ju odbacio jer ima lošije performanse od integrirane(naglašen bas, ostatak muljav), a budem probao Audinst nešto što će mi buraz donest da vidim jel mi se isplati ići na DAC. 

 

Sad se radujem novom Bugu zbog te dvije recenzije :)  Tj. Više zbog Fiio-a nego Denona jer je preskup za mene. {#}

 

 

Budući da možda odem po DAC prije novog Buga, možeš li još samo reći kako radi onaj Bass booster na FiiO-u? :)

Neki kažu da radi dobro, neki da zamulja ostatak.

 

 

AT M50/M50x? Za to bi ti ovaj FiiO mogao biti idealan. Dosta neutralne sluške, meni osobno malo šuplje (volim "mesnatiji" zvuk), tako da bi ovaj blagi bass boost po meni super sjeo. Prvi FiiO E10 je imao muljav bass boost, ali kod ovog novog modela (E10K) kojeg trenutno koristim je iznenađujuće dobro izveden. Jako suptilno podeblja najdublje tonove, bez ikakvog širenja na srednje, tako da ti zvuk ostaje jednako čist, samo dobiješ malo dodatnog udara. Toliko mi se sviđa kako su to napravili da ga na kraju držim cijelo vrijeme uključenog, unatoč tome što sam se uvijek grozio svih vrsta boostova :) Naravno, za sluške koje već imaju jak bas (poput Denon AH-D1100 koje sam koristio prije ovih Shureovih) stvar je beskorisna.

Selling doors, door to door.
16 godina
moderator
offline
Re: Moje radno mjesto - Davor Šuštić
Tonči kaže...

Stalci za mobitele su pure win. Jesu i Qi kompatibilni? :D

 

Naravno! I tjeraju uroke :D

Selling doors, door to door.
16 godina
moderator
offline
Re: Moje radno mjesto - Davor Šuštić
ERROR1911 kaže...

Jako lijepo izgleda, jedva ćekam vidjeti druga radna okruženja :D 

 

Interesira me ako si na Windows 8.1 gdje si nabavio ovaj zuti "blokić" šta imaš na Dell monitoru? 

 

To je Notezilla, naprednija alternativa Sticky Notesima. Dušu dalo za voditi "to do" liste i popise. Obavezan alat za organiziranog čovjeka s urednim radnim mjestom poput mojeg... :D

Selling doors, door to door.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Moje radno mjesto - Davor Šuštić
ERROR1911 kaže...

Jako lijepo izgleda, jedva ćekam vidjeti druga radna okruženja :D 

 

Interesira me ako si na Windows 8.1 gdje si nabavio ovaj zuti "blokić" šta imaš na Dell monitoru? 

 

 

 

 

EDIT:

Ja sam mislio da su sticky vulgaris u pitanju...

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.12.2014 13:51 (Friday).
12 godina
neaktivan
offline
Moje radno mjesto - Davor Šuštić

Je li stvarno nemaju više o čemu pisati, ovaj Bug je postao sam sebi svrha.

 
0 45 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Moje radno mjesto - Davor Šuštić
living_colour kaže...

Je li stvarno nemaju više o čemu pisati, ovaj Bug je postao sam sebi svrha.

 

Ajd ne seri, članak je baš fora. Idi na 24 sata pa tamo drobi...

Freak Show Inc.
10 godina
neaktivan
offline
Moje radno mjesto - Davor Šuštić

Svidja mi se kako si ga slozio, najvise su mi se dopali oni drzaci za mobitel!

CoolerMaster Support
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Moje radno mjesto - Davor Šuštić
ivanoman kaže...

Svidja mi se kako si ga slozio, najvise su mi se dopali oni drzaci za mobitel!

To sam mu i ja rekao. Najbolja stvar na stolu :)

14 godina
offline
Re: Moje radno mjesto - Davor Šuštić
living_colour kaže...

Je li stvarno nemaju više o čemu pisati, ovaj Bug je postao sam sebi svrha.

Takvi komentari su namjenjeni našim "popularnim" medijima i novinima.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Moje radno mjesto - Davor Šuštić
Friday kaže...

 

Ajd ne seri, članak je baš fora. Idi na 24 sata pa tamo drobi...

Meni je fora što je nekima fora raspravljati o nečijem radnom stolu {#}

14 godina
neaktivan
offline
Moje radno mjesto - Davor Šuštić

"Ajde dobro – fotografirao sam i pokazivao drugima i čudnije stvari." Da citiram autora članka. {#} yeah

 

Ajde baš je dobar članak, da dijelomo međusobno s redakcijom buga neke međuljudske kontakte. Lijepo je ovo. +
Baš me zanima kako to izgleda kod ostalih. Sad bi netko od vas trebao uslikati kako je trenutno aktualno pa kad svi srede svoje stolove baciti slike kako je to sve izgledalo prije nego se sredilo na kraju ovog serijala. 

I malo slikanje konfi unutra da vidimo koliko imate prašine u redakciji.  Jer vjerujem da je kao kod većine. Tj. kako i kod mene, oko mene svi imaju sređene laptope i kompove, jer ja svojim poznanicima to odrađujem. A kod mene osobno vlada kontrolirani kaos, kako na stolu tako i s laptopima i mojim kompovima. 


A evo kako trenutno izgleda atmosfera kod mene u trenutku pisanja. 
EDIT: skužio sam da nisam sliku uploadao :)


Poruka je uređivana zadnji put sri 24.12.2014 15:50 (Franjo15).
Moj PC  
4 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice