Moje radno mjesto - Dragan Petric

poruka: 37
|
čitano: 7.157
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Moje radno mjesto - Dragan Petric".
12 godina
offline
Moje radno mjesto - Dragan Petric

Kad ce doc Denisov stol na red?

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Moje radno mjesto - Dragan Petric

Uz taj monitor, odmah vidim da znaš što valja za produktivnost :P :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Moje radno mjesto - Dragan Petric

Dragane, gdje je namaz od tartufa? {#}

 

BTW kod mene na stolu je Cherry G80-1000 {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.12.2014 21:16 (Methane).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Moje radno mjesto - Dragan Petric

Obzirom da je Božić, nisam baš bio pri laptopu, pa evo tek sada odgovori na sva pitanja koja su se tu nakupila kroz dan...

 

1. Karta Visa je tu zato što je to "moj" otok. Ja sam rođen u ZG, ali su mi oba roditelja Višani (preciznije, Komižani), pa sam svako ljeto i ja tamo fizički, a ostatak godine samo duhom... Ta karta onda na transcedentalnoj razini spaja moj duh s Visa i moje tijelo koje je u Bugu... {#}

 

2. Ne IRC-am kao 90-ih. Prestao kada se razišla krema HR IRC-a. Danas Whatsappam i Gtalkam... 

 

3. Za mobitel imam mini fatboy vreću (plavu, pokraj selotejpa, kako ste i skužili)... Dobio sam to na nekom CES-u ili MWC-u, ali skoro nikada ne odložim mobitel u to, nego bilo gdje na stol.

 

4. Mjesto za odlaganje hrane je, naravno, iza objektiva... {#}

 

5. Ne znam koliko inča ima manji, desni monitor. Mislim da ima 19" ili tako nešto. Radi se o skromnom starom Viewsonicu ojadnih karakteristika i 1/100 vrijedosti megamrcine od LG-ja. 

 

6. Stolica je itekako ergonomska, Stilcase je marka mislim (ili tako nekako). Fantastična za položaj "noge na stol", ali direktor Aron mislim (i vjerojatno je u pravu) da sam baš zbog toga potrgao jednu {#}

 

7. Tipkovnica iz videa je Microsoftova, neka stara i krepana, jer smo je zbilja za potrebe snimanja unakazili do te mjere da se nikako ne može zbilja pranjem vratiti u prvotno stanje... Logično je da se u takvoj situaciji uništi Microsoftova, a ne ovakva dragocjena tipkovnica!

 

 

 

 

 

drpetric
 
4 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Moje radno mjesto - Dragan Petric

a di je zlatni ajfon šestica ili 30 centimetarska bista posvećena istome u čast?

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Moje radno mjesto - Dragan Petric
Ikarus01 kaže...

a di je zlatni ajfon šestica ili 30 centimetarska bista posvećena istome u čast?

nemoj da te čuje, razbit će ti glavu Nokiom 3310 {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Moje radno mjesto - Dragan Petric
mossad kaže...

ti si kak moja stara, rusvaj posvuda! sigurno ni ti nemreš naći kad ti kaj treba kak ni ona! pol dana traži i svaki puta je ista stvar na desetom mjestu! kod mene nema toga, ja sam militantan tip kod kojega je sve po špagi pa tako i na stolu od kompa! šlampavac jeden! {#}

To nije nered.To je sustav u kojem se on i jedino i samo on snalazi.Kao i ja u mom sustavu.

vrinho kaže...

Da, najjače od svega je ova 15 godina starudija od tipkovnice ali ta starudija je 100x bolja od nekih novih razvikanih i skupih koje se same od sebe kvare, tipke im ispadaju i što ja znam što već... S ovim starudijama možeš orahe tući i ništa im ne bude, još će mu sigurno 15 godina poslužiti.

Kao i zvučnici.Jeftileni od 15+ godina imaju 3 puta jače pojačalo od modernih jeftilena.A zvuk im nije ništa bolji.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice