Moto M stigao u Europu

poruka: 7
|
čitano: 1.475
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Moto M stigao u Europu".
15 godina
offline
Moto M stigao u Europu

Suuuuuuper mob, zagrije se na 50 stupnjeva, počne trokirati i ne reagira na ništa...i to sat vremena nakon što ga izvadite prvi put iz kutije.

origin: mrxa
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Moto M stigao u Europu
mrxa1 kaže...

Suuuuuuper mob, zagrije se na 50 stupnjeva, počne trokirati i ne reagira na ništa...i to sat vremena nakon što ga izvadite prvi put iz kutije.

 Govoriš li to iz iskustva? Bitno mi je znati, zato što mi se spravica sviđa, ali ako je tako kako ti kažeš, ne dolazi u obzir.

dolazim odmah - Godo
12 godina
protjeran
offline
Re: Moto M stigao u Europu
učo kaže...

ali ako je tako kako ti kažeš, ne dolazi u obzir.

 Je, sigurno je tako kako on kaže, evo Lenovo je naštancao par milijuna ovih modela bez da su izvršili bilo kakvu kontrolu kvalitete i provjerili uređaj... :facepalm:

Daj ne lupetajte obojica, ako nečiji uređaj ne valja onda je on dobio pokvaren/defektan primjerak, a ne da su svi takvi.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2016 12:43 (bill_jobs).
15 godina
offline
Re: Moto M stigao u Europu

Ako se G serija zagrijava i šteka, nekako sam uvjeren da će i M serija biti samo lošija/sporija...pogotovo kada se zatrpa.

origin: mrxa
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2016 13:06 (mrxa1).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Moto M stigao u Europu
mrxa1 kaže...

Ako se G serija zagrijava i šteka, nekako sam uvjeren da će i M serija biti samo lošija/sporija...pogotovo kada se zatrpa.

Imaš pravo, ajmo tvojom logikom, S7 ima lošiju bateriju jer i Note ima loše baterije? 

9 godina
offline
Re: Moto M stigao u Europu
mrxa1 kaže...

Ako se G serija zagrijava i šteka, nekako sam uvjeren da će i M serija biti samo lošija/sporija...pogotovo kada se zatrpa.

 Vlasnik sam G serije prva generacija od 2014-e, supruga G serija druga generacija od 2015-e, buraz i oba moja roditelja G serija cetvrte generacije i dosad smo imali

0 (NULA) pregrijavanja i 0 (NULA) smrzavanja.

 

Battlenet - TheProdigy#2234
12 godina
neaktivan
offline
Moto M stigao u Europu

Ima li itko iskustva s mobitelom, namjeravam ga kupiti

Da li se stvarno grije

Može
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice