I Motorola Xoom u Hrvatskoj

poruka: 6
|
čitano: 3.498
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Motorola Xoom u Hrvatskoj".
16 godina
offline
I Motorola Xoom u Hrvatskoj

Ovo ne treba ni dolaziti u nas do verzije 2, dok ne poprave stvari. Bit će fail, T-com, odmah vam kažem. No chance vs iPad 2. 

 
6 1 hvala 0
14 godina
offline
I Motorola Xoom u Hrvatskoj

I cijena ce biti nekih 8000 kn sigurno

Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: I Motorola Xoom u Hrvatskoj
Malto kaže...

Ovo ne treba ni dolaziti u nas do verzije 2, dok ne poprave stvari. Bit će fail, T-com, odmah vam kažem. No chance vs iPad 2. 

o čemu ti ?

pa xoom nema nikakvih većih grešaka

 

neće bit fail, ali nema šanse protiv ajpeda

 

 

HTC Flyer će bit konkurent ajpedu

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
13 godina
neaktivan
offline
Re: I Motorola Xoom u Hrvatskoj

Flyer nema veze sa iPad-om što se konkurencije tiče, a najbliža konkurencija mu je Samsung Galaxy Tab 10.1 koji izgleda kao iPad i nešto je lakši od njega.

 

Po mom ukusu je Asus-ov Eee Pad.

15 godina
offline
I Motorola Xoom u Hrvatskoj

Ma xoom se čak nešto i poboljšao nakon update-a na android honeycomb 3,1. Bio je negdje video i nakon što se boota i ne dira jedno minutu-dve bude dosta fluidan, niti trzao pri skrolanju homescreenova, a imao je dosta widgeta i svačega. 

 

Samo je pitanja kakva će biti cijena s obzirom da u europi dođe 700-800€ ako se ne varam a kod nas će biti još skupljiji.

 

Ali mislim da xoom kao komad hardvera nije loš, problem je honeycombu koji je očito još nije ono pravo lice androida. Isto tako je bilo i sa smartphonovima u ranim verzijama (1,4/1,5) tek tamo od 2,0/2,1 je android počeo grabiti naveliko. Tako da mislim da će i android tabletima trebati jedno godinu-dve da se OS sredi i da poveća broj aplikacija optimiziranih za tablete i onda će to biti prava stvar. Ovako ako bi već morao uzimati tablet, onda bi rađe išao na ipad, ma da ni njega nebih baš uzeo...

Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
I Motorola Xoom u Hrvatskoj

radio sam na njemu neko vrijeme i izgleda fantasticno... brz, jako dobar odziv, jako dobar preglednik, vrhunska izrada (radio sam i na ipad 2). jedino sto je za primijetiti, u engleskoj je skuplji od ipad 2 (najjeftinijeg modela) sto znaci oko 450 funti (ipad 2 je 400 funti)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice