Mozilla protiv Microsofta

poruka: 35
|
čitano: 4.694
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mozilla protiv Microsofta".
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla protiv Microsofta
WackyZG kaže...
cekpi kaže...
linuxuser kaže...

Ovim postupkom MS želi dignuti popularnost IE. 

 samo žele izbjeć da firefox zauzme 90% memorije

Znači, prema tvom komentaru, i Chrome i Safari i ini drugi browseri također neće moći biti korišteni u desktop načinu rada jer žderu memoriju. Čitaj članak s razumijevanjem, a ne polovično.

 vidim da se dosta ekipice našlo pogođeno komentarom......pitam se zašto........a kaj se tiče Chromea i Safarija, nemam volje ulazit u rasprave o njihovoj kvalitetit

 

ot:

Naime, dok je pokretanje drugih preglednika u Metro modu dozvoljeno, Microsoft nema namjeru dopustiti da se isti uredno koriste i u klasičnom modu rada Windowsa 8 na ARM uređajima.

ne, za sada se drugi preglednici neće moć koristit u desktop načinu rada ARM Windowsa 8, a zašto je to tako:

Unatoč objašnjenju iz Microsofta da ARM inačica traži posebne sigurnosne i energetske specifikacije

očito iz MS-a smatraju da barem jedan od vendora to neće moć zadovoljit (a sad ti probaj još jednom pročitat članak s razumijevanjem)

 

 

kod mene normalno radi.....
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2012 18:49 (cekpi).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla protiv Microsofta
Sto se mene tice MS moze u potpunosti zabraniti instalaciju firefoxa na svojem OSu, u zadnje vrijeme sve vise mrzim taj web browser, stalno neki freezovi a nekad i totalni crash i to vec unazad nekolilo verzija...s druge strane IE9 me odlicno sluzi isto kao i opera - koristim ih podjednako.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
neaktivan
offline
Mozilla protiv Microsofta

al meni se ni malo ne svida sto se ms fura na apple, da to hocu kupovao bi apple... ako ovako nastavi za koju godinu moci cemo birat izmedu appla iz cupertina i appla iz redmonda:S

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mozilla protiv Microsofta
Meni tu jedna stvar nije jasna. Ako radi u Metro modu, a ne radi u standardnom dal to znaci da postoje razlike na razini OSa izmedju ova dva?
MS govori o memoriji i potrosnji. Sto hoce rec?

Dal nas ceka neko iznenadjenje i na PC verziji?
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Mozilla protiv Microsofta
Drazen kaže...
Meni tu jedna stvar nije jasna. Ako radi u Metro modu, a ne radi u standardnom dal to znaci da postoje razlike na razini OSa izmedju ova dva?
MS govori o memoriji i potrosnji. Sto hoce rec?

Dal nas ceka neko iznenadjenje i na PC verziji?

Potpuno je druga podloga. Metro ima posve drugačiji API ispod.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice