MSI GUS II za prijenosnike

poruka: 19
|
čitano: 3.261
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MSI GUS II za prijenosnike".
13 godina
neaktivan
offline
MSI GUS II za prijenosnike

Odlicna vijest za nas korisnike " gaming " prijenosnih racunala ! :)

Nego zanima me, sta bi to konkretno znacilo .. Dal bi onda ta eksterna grafa radila zajedno sa internom ( u mom slucaju Mobility Radeon HD 5850 ) kao CrossFire / odnosno za neke SLI il samo kao pojedinacna grafa ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 22:48 (fakEEE).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: MSI GUS II za prijenosnike
Pitaj boga kaj bu stoga. To ti je za one kaj imaju laptope s dobrim procevima i slabim integrirkama a zeljeli bi si nekaj odpikat. Dobra ideja koju amd i nvidia bi trebali iskoristiti.
Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
12 godina
neaktivan
offline
Re: MSI GUS II za prijenosnike
Nisam skuzio, jel to razvijaju kuciste u koje ce se moc stavit bilo koja stolna grafa ili ce dolazit sa odredenom grafickom? Ako je ovo prvo, jednostavno savrseno!
TD za glupost
15 godina
offline
Re: MSI GUS II za prijenosnike
Laxarus kaže...
Nisam skuzio, jel to razvijaju kuciste u koje ce se moc stavit bilo koja stolna grafa ili ce dolazit sa odredenom grafickom? Ako je ovo prvo, jednostavno savrseno!

Riječ je o prvom, mada kako vidiš u tekstu piše da je ograničenje na kartice do 150 W potrošnje. Nisam siguran da li idu neke prilagođene kartice za ovaj proizvod ili mogu obične.

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
MSI GUS II za prijenosnike
Konacno....
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
MSI GUS II za prijenosnike
Jos da to ugrade u monitor da nemam posebnu kutiju i kablove i napajanje za to i bilo bi mrak.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
MSI GUS II za prijenosnike

Posto je Thunderbolt u pitanju ovo bi rijesenje moglo zazivjeti, naravno ako Intel nastavi s razvojem Thunderbolta {#}

Jos samo da AMD i nVidia nabace malo truda i naprave drivere i svi bi sa sobom vukli laptop i dodatnu kutiju {#}

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MSI GUS II za prijenosnike
samo kako ce drugi laptopi koji nemaju tunderbolt to koristit?
AMD u <3 Intel u C===3
15 godina
offline
Re: MSI GUS II za prijenosnike
GeneralPag1997 kaže...
samo kako ce drugi laptopi koji nemaju tunderbolt to koristit?

Mislim da Acer S5 koji uskoro dolazi ima thunderbolt, tako da nije rezerviran samo za Mac i valjda bi se uskoro trebao pojaviti i kod drugih proizvodaca.

13 godina
offline
Re: MSI GUS II za prijenosnike
dosta proizvodjaca je najavilo prijenosnike s tunderboltom
AMD u <3 Intel u C===3
16 godina
neaktivan
offline
MSI GUS II za prijenosnike

bez brige, svi ce ga implementirati i brzo ce postati glavni prikljucak jer thunderbolt moze "jesti" sve ostale prikljucke pa i usb 3.0. 

ovo ce biti bomba u kombinaciji sa monitorima koji imaju svoju grafu i spajaju se na prijenosnik kroz TB sucelje! 

prakticki kroz jedan prikljucak, na monitoru dobis sliku, grafiku, zvucnike, usb portove, web kameru... vrh! 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MSI GUS II za prijenosnike
GeneralPag1997 kaže...
samo kako ce drugi laptopi koji nemaju tunderbolt to koristit?

Neće ih koristiti. Uglavnom svakako podržavam.A što se tiče 150w mislim da više i netreba, pošto nisu mobilni procesori  isto što i "desktop", te bi vjerojatno bili bottleneck. Naravno uvijek ima izuzetaka. Također, koliko znam, najveća rezolucija ekrana na laptopima je 1920x1080 tako na suimnjam da će nekome trebat gtx 580.

14 godina
neaktivan
offline
MSI GUS II za prijenosnike

moram priznat da je ovo izuzetno zgodna stvar, ako se nema cijeluu konfiguraciju nego samo laptop doma, a neki ukućani se vole igrat,lijepo se uzme ovo, mose se krknit jedna gtx560 bez problema, to spojit na bilo kakav ekran ili televiziju, i moze se odlicno igrat bez da laptop previše pati :D

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
MSI GUS II za prijenosnike

Jedino što me zabrinjava je cijena.-150 dolara. Znači oko 1000kn kod nas. mislim da je to ipak malo previše ...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MSI GUS II za prijenosnike
je al opet
AMD u <3 Intel u C===3
13 godina
neaktivan
offline
MSI GUS II za prijenosnike

Sta to onda u ovim dosad proizvedenim laptopima nece bit moguce sklopit ?

Samo u tim novijim s " Thunderbolt " prikljuckom ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MSI GUS II za prijenosnike
postojat ce one kartice s tb valjda
AMD u <3 Intel u C===3
13 godina
neaktivan
offline
Re: MSI GUS II za prijenosnike
fakEEE kaže...

Sta to onda u ovim dosad proizvedenim laptopima nece bit moguce sklopit ?

Samo u tim novijim s " Thunderbolt " prikljuckom ?

Da.

13 godina
neaktivan
offline
MSI GUS II za prijenosnike

Nakon godinu dana i dalje nema nikakvih naznaka de će se ovo ili nešto slično uskoro pojaviti na tržištu.. :/ 

 -- Zašto je plavuša konvergentna? Jer je ograničena i monotona.. || http://youtu.be/7W8QERGvax0
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice