MSI predstavio grafičku karticu za overclockere -

poruka: 5
|
čitano: 1.974
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MSI predstavio grafičku karticu za overclockere - ".
12 godina
protjeran
offline
MSI predstavio grafičku karticu za overclockere -

Kuku lele! da sam uzeo bilo koju drugu sad bi si glavu odrezo

ps. ako nekoga zanima zbog cega nije izasla 970 Lightning nek cita dalje:)

zbog toga sto je nvidia prebrzo izbacila novu seriju 9xx pa se doticna firma nije uspjela dovoljno posvetiti svom najjacem modelu( eto koliko se jedna firma brine o svom proizvodu)...vele da su imali pre malo vremena, stovise bilo je u pocetku cak i upitno dali ce izaci 980ti u toj varijanti! no eto je u punoj raskosi pa navalite!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.8.2015 16:20 (Stjepanj).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
online
MSI predstavio grafičku karticu za overclockere -

Moćno, ali nepotrebno, osim onima koji igraju na 4K rezi. Samo onima koji idu na natjecanja u overclocking-u ili onom kome 1000€, a možda i više ne znače ništa u životu.

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
MSI predstavio grafičku karticu za overclockere -

Sexy 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
2 0 hvala 1
15 godina
online
MSI predstavio grafičku karticu za overclockere -

Maksimalna rezolucija kartice iznosi 2.560 x 1600 piksela. Od videoizlaza kartica raspolaže s tri DisplayPort i s po jednim DVI-I i HDMI portom.

 

Mali tipfeler I guess :) ovaj dio o max. rezoluciji se odnosi na dual link DVI port, a ne na grafičku općenito - jer u tom slučaju ista nebi imala nikakvog smisla.

Moj Portfolio: http://3docean.net/user/tomislavn -- twitch.tv/Gaapster -- Origin: MrSmith_Cro -- Steam: MRSmith
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
MSI predstavio grafičku karticu za overclockere -

kaj je najgore svugdje tak pisu, cak nekad i po sluzbenim stranicama!:p

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice