Muktarenje po App Storeu

poruka: 31
|
čitano: 8.361
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Muktarenje po App Storeu".
15 godina
offline
Muktarenje po App Storeu

odlično!!! jedino je problem kaj nemam mjesta na mobu ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Muktarenje po App Storeu
Supertramp kaže...

odlično!!! jedino je problem kaj nemam mjesta na mobu ...

Manje xxx videa više aplikacija. Smijeh

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
Re: Muktarenje po App Storeu
Pa ubaci sd karticu :P
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
14 godina
offline
Re: Muktarenje po App Storeu
Supertramp kaže...

odlično!!! jedino je problem kaj nemam mjesta na mobu ...

Samo "kupi" u iTunesima da ti ostane kao kupljeno, onda ćeš ih moći skinuti kad god hoćeš. Ja iPhonea više ni nemam, pa sam opet to napravio sa svim aplikacijama s liste da ih imam ako mi ikad budu trebale(za iPad sam ih sve skinuo na njega)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
offline
Muktarenje po App Storeu

dobra ideja, idem to napraviti, tnx {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Muktarenje po App Storeu

Ajmo ekipa preporuke i opis aplikacija koje ste skinuli. Igre me iskreno ne zanimaju, za sad sam samo traktor dj skinuo, iako mi nije potreban, no poklonjenom konju ne gleda se u zube :)

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Muktarenje po App Storeu

Nisam još ništa skinio :D ljen sam za pretraživanje pa ako neko skine nešto dobro neka javi :D

11 godina
neaktivan
offline
Muktarenje po App Storeu

Obavezno skinite Badland....igra je predobra ;)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Muktarenje po App Storeu

Ima li appstore na internetu da ne skidam itunes? Ono tipa play.google.com?

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Muktarenje po App Storeu
EchoOne kaže...

Ima li appstore na internetu da ne skidam itunes? Ono tipa play.google.com?

 

Ima, no samo pretraga i gledanje sadrzaja. Za samo preuzimanje potreban ti je iTunes. Preko iTunesa sve ide kao preko play.google.com-a. 

12 godina
offline
Re: Muktarenje po App Storeu

Eh da.. tako sam i mislio...

Ma neda mi se instalirati iTunes, a ono, nikad ne znam kad će me voda nanijet na neki iPhone za možda koju godinu...

 

Hvala svakako ;)

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
13 godina
offline
Muktarenje po App Storeu

zakon, uskoro uzimam iphone pa cu si sad nabrat svakakvih premium aplikacija i igara...samo pisite ovdje sve zanimljivo sto ste nasli

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Muktarenje po App Storeu
Tiny Wings :)))))))))))))

Baš ga idem kupit jučer navečer i naletim na ovu vijest sa The Verge....
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Muktarenje po App Storeu
lista lista
 
1 0 hvala 11
15 godina
offline
Muktarenje po App Storeu
Još sam mislio prije kupit badland al rekao neću par dolara dati za igru hahahah, jos neka bude i kingdom rush frontiers na akciji i nema sretnijeg od mene :D
Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Muktarenje po App Storeu

Može li se samo dodati na iTunes account neki app bez da se mora skidati?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Muktarenje po App Storeu
EZY-E kaže...

Može li se samo dodati na iTunes account neki app bez da se mora skidati?

 

Mozes. Instaliraj iTunes, logiraj se i uzivaj.

14 godina
offline
Re: Muktarenje po App Storeu
jumboY kaže...
EZY-E kaže...

Može li se samo dodati na iTunes account neki app bez da se mora skidati?

 

Mozes. Instaliraj iTunes, logiraj se i uzivaj.

hm jesam, i kad kliknem na free ispod aplikacije automatski mi počne je skidati na komp, a to ne želim.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
12 godina
protjeran
offline
Muktarenje po App Storeu

Pardon onda. Pod skidati sam mislio skidati na bilo koji iOS uredjaj. Ovako ti skida na komp i ostaje app vezan uz tvoj acc, pa kasnije mozes syncati po zelji. Drugacije ne ide, ili ja barem ne znam za drugi nacin :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Muktarenje po App Storeu
Pa cim ti pocme skidat znaci da je app tvoj, samo prekini i izbrisi i iTunesa...
16 godina
neaktivan
offline
Muktarenje po App Storeu

Još da Baldurs Gate bude mukte :)

Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Muktarenje po App Storeu
XXBic kaže...
Pa cim ti pocme skidat znaci da je app tvoj, samo prekini i izbrisi i iTunesa...

ali kad ga zbrisem, vise ga ne vidim pod appsima :/

a i aplikacija od prije (kad sam imao iphone) uopce nema na mom accountu ili gledam na krivom mjestu :S

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
14 godina
offline
Re: Muktarenje po App Storeu
EZY-E kaže...
XXBic kaže...
Pa cim ti pocme skidat znaci da je app tvoj, samo prekini i izbrisi i iTunesa...

ali kad ga zbrisem, vise ga ne vidim pod appsima :/

a i aplikacija od prije (kad sam imao iphone) uopce nema na mom accountu ili gledam na krivom mjestu :S

Ne piše da ih imaš(postoji negdje popis, ali je dobro skriven), ali kada ih ideš ponovno skinuti, reći će ti da ih već imaš i da ti neće naplatiti.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
offline
Re: Muktarenje po App Storeu
Na iPhoneu ili iPadu odes unutar appstore na "purchased" i dobit ces kompletan popis aplikacija koje si kupio...
14 godina
offline
Re: Muktarenje po App Storeu
XXBic kaže...
Na iPhoneu ili iPadu odes unutar appstore na "purchased" i dobit ces kompletan popis aplikacija koje si kupio...

Da, ali u iTunesu nije toliko očit(koliko se sjećam, nisam iTunese otvarao mjesecima)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
offline
Muktarenje po App Storeu

Ajde napokon našao taj popis, išao sam pod apps, i onda scroll dolje skroz i dolje desno malim slovima piše purchased -.-

Stvarno je nelogičan ovaj iTunes...

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Muktarenje po App Storeu

Badland je odličan, igrao sam ga do 2 ujutro, svaki put je bilo "još jedan level i dosta" :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Muktarenje po App Storeu

Nov sam u iOS vodama (imam iPad 4 gen 16 GB Wi-Fi) i među prvim aplikacijama koje sam instalirao su AppsGoneFree (tako nekako) koji vam svakodnevno javlja koje su app besplatne tog dana (danas) a inače se plačaju. Naravno sve ove akcije povodm obljetnice AppsGoneFree uredno prijavi!

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Muktarenje po App Storeu

ja tu pratim :D

http://www.techtola.com/

 
2 0 hvala 7
16 godina
offline
Re: Muktarenje po App Storeu

Badland možda jedna od najboljih mobilnih igara koje sam igrao. SVakak preporuka, zabavna, zarazna, dovoljno lagana da se ne živcirate ali opet ne prelagana da brzo dosadi

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice