Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital Netw

poruka: 34
|
čitano: 6.833
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital Netw".
16 godina
offline
Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital Netw

sport i glazba mi se sviđaju, neka još uleti hrt sa trećim kanalom i to je to.

kao šlag na tortu bi bilo ukidanje koncesije za kanale rtl-a i nove tv i raspuštanje obje tv kuće.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
21 1 hvala 1
16 godina
protjeran
offline
Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital Netw

Mogu jos samo dodat, sretan sam sto je Kapital Network dobio koncesiju, jer im je programska shema osvjezenje u odnosu na ostale televizije.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
Moj PC  
33 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital
nixass kaže...

sport i glazba mi se sviđaju, neka još uleti hrt sa trećim kanalom i to je to.

kao šlag na tortu bi bilo ukidanje koncesije za kanale rtl-a i nove tv i raspuštanje obje tv kuće.

Ja bih radije da se ukine pretplata, HTV neka se racionalizira i otpusti gomilu balasta i parazita, i neka dođe još privatnih televizija. Što je free neka ima reklama, a možda da se uvedu neki premium kanali gdje bi se plaćalo za bolji sadržaj. Kao na internetu.

 

Za KN mi je drago, jedna od rijetkih normalnih televizija gdje se govori o realnim stvarima i problemima, ekonomiji, politici bez senzacionalizma i sl.

16 godina
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital

radio sam ja nekoć preko student servisa na hrt-u neke poslove sa strane.. tamo ima ljudi da to nije normalno.. a dobar dio apsolutno ništa ne radi. tj rade, al to rade onak - pet osoba radi posao koji realno jedna osoba može napraviti..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital
Tvrdy kaže...

Ja bih radije da se ukine pretplata, HTV neka se racionalizira i otpusti gomilu balasta i parazita, i neka dođe još privatnih televizija. Što je free neka ima reklama, a možda da se uvedu neki premium kanali gdje bi se plaćalo za bolji sadržaj. Kao na internetu.

 

Za KN mi je drago, jedna od rijetkih normalnih televizija gdje se govori o realnim stvarima i problemima, ekonomiji, politici bez senzacionalizma i sl.

 Neznam kako misliš da se ovo izvede a ako ti je do plaćanja imaš kabelsku, satelitsku i iptv.

15 godina
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital
Tvrdy kaže...
nixass kaže...

sport i glazba mi se sviđaju, neka još uleti hrt sa trećim kanalom i to je to.

kao šlag na tortu bi bilo ukidanje koncesije za kanale rtl-a i nove tv i raspuštanje obje tv kuće.

Ja bih radije da se ukine pretplata, HTV neka se racionalizira i otpusti gomilu balasta i parazita, i neka dođe još privatnih televizija. Što je free neka ima reklama, a možda da se uvedu neki premium kanali gdje bi se plaćalo za bolji sadržaj. Kao na internetu.

 

Za KN mi je drago, jedna od rijetkih normalnih televizija gdje se govori o realnim stvarima i problemima, ekonomiji, politici bez senzacionalizma i sl.

Interesira me kolika je gledanost te normalne televizije (KN) ?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital

mnogo veca nego sto ti mislis. to je za razliku od rtl i nove, kanal koji ima sto novo  ponudit.

16 godina
offline
Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital Netw

Jedino KN me veseli, dobri su, samo da su neke serije malo novijeg datuma, ali općenito 100x bolje od HTV-a a 100000 puta od ostalog sranja.

CMC je smeće... u frizerskom to stalno vrte, to je za babe i retardirane (srry ako sam koga dotaknuo...)

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/
Moj PC  
12 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital Netw

Nigdje ne pise na kolki period su dobili koncesiju. KN-a mi je bilo stvarno zao kad su izgubili prvi put ;oni stvarno imaju sta za ponudit, uvijek(dobro ,ajd vecinom,jer je nekad politika u pitanju) imaju nesto zanimljivo kad prebacim na KN . Jest da imaju onu staru emsiju On the Edge(il kak se zove vec,amerikanci pricaju o NASA-i) al dobra je,isto tak imaju i nest o autima sto zna bit zanmiljivo. CMC je jedino dobar kad na ostalim kanalima nema nist (ili su meksice(turske?) sapunice i sabor na drugim kanalima) onda ljepo opalim cmc i slusam pjesme dok cekam da se neki film pojavi na rtlu/novoj.

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.12.2010 18:29 (viper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital
viper kaže...

Nigdje ne pise na kolki period su dobili koncesiju.

Koncesija je na 15 godina.

16 godina
neaktivan
offline
Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital Netw

Nova je imala u planu sprotski program a RTL program za djecu.. http://www.e-mediji.hr/files/novosti/Otvaranje_ponuda_javni_natjecaj_08-10_16_11_10_399.pdf

 

P.S. nova i rtl su na mulitplexu B a ovi novi(cmc,kn i sportska tv) ce bit na multiplexu D

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.12.2010 19:07 (viper).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital Netw

ajd pls nek mi neko pojasni koliko je to multiplexa u planu(A,B,C,D....)i koju sirinu bandwitha oni zauzimaju?Neki dan sam gledao waterpoolo na HRT2 ono je bilo kockasto kao sahovnica!!!Koliko kanala oni misle nabiti u multiplex?Koja kompresija?trenutno im ovaj kvazi stereo streama na 256 kb/s

dasHHa
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital
Kad pocinju emitirat te nove televizije?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital
disco kaže...
Kad pocinju emitirat te nove televizije?

"Uskoro bi oni trebali krenuti s javnim radom (rok je 90 dana od dana dodjele koncesije), a danas je Vijeća za elektroničke medije donijelo odluku o tri nova koncesionara."

za 3 mjeseca najkasnije-16.3.2011.

dasHHa
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.12.2010 19:59 (dasHHa).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital

gdje se moze (po mogucnosti na hrvatskom i  za hrvatsku regiju) dobit informacije o tome sto je multiplex i na koji nacin funkcionira digitalna televizija malo detaljnije. fakat sam apsolutno zapostavio tu granu tehnologija (vjerojatno zato jer slabo gledam televiziju opcenito), a razvija se u zanimljivom smjeru.

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
16 godina
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital

ukratko. kod digitalne je fora to što u jedan signal multipleksiraš (da ne budem prost - metneš) više programa i onda ih lijepo sve skupa šibaš do korisnika putem jednog kanala.. tada na scenu stupa tvoj receiver koji taj signal "zna" rastavit (demultipleksirat) na upotrebljive programe.

kod analogne je bilo ko i kod radija.. šibaš 100 programa na isto toliko kanala i imaš elektormagnetski čušpajz po zraku. digitalija je ajnc a :D

zapravo, danas se sve digitalizira.. fixne linije dobivaju optiku kao medij koja je sposobna "provodit" svakakve tehnologije i ostvarivat velike brzine a bežične se nadograđuju zanimljivm tehnološkim rješenjima (pogledaj vijest o LTE od neki dan)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.12.2010 22:51 (nixass).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital

TV pogledam dosta rijetko. Ali KN je stvarno ok. Vidi se da im fali malo soldi i sve to ali sa onim sto imaju naprave sasvim solidan i probabljiv program.  

16 godina
offline
Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital Netw

Ima li saznanja hoće li ti novi kanali biti u HD? Mislim, stvarno bi bio više red da se uvede.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital
friXy kaže...

mnogo veca nego sto ti mislis. to je za razliku od rtl i nove, kanal koji ima sto novo  ponudit.

 

Ne interesira me što nude već koliko ih ljudi gledaju.  Osobno ne poznajem nikoga tko ih gleda. Tv slabo gledam pa samim time njihov program nisam nikada gledao duže od minute a ista je stvar koga god pitam tako da te priče o gledanosti baš i ne znam koliko stoje ...

16 godina
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital
Pupi kaže...

Ima li saznanja hoće li ti novi kanali biti u HD? Mislim, stvarno bi bio više red da se uvede.

Kakav HD signal za sad ništa od toga, a nemoj se nit nadat da ce bit u bližoj buducnosti uglavnom zaboravi.{#}{#}

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital
Pupi kaže...

Ima li saznanja hoće li ti novi kanali biti u HD? Mislim, stvarno bi bio više red da se uvede.

zivim u novom zagrebu (zajednicka antena na zgradi) i imam sony braviju hd ready lcd. znaci ne full hd.

starci su mi dva kvarta nize i imaju panasonicovu full hd plazmu. meni nova hd i experimentalni hrt hd radi samo ton, dok oni uredno imaju i sliku. zar se ne bi hd-sadrzaj morao moci prikazivati i na hd-ready televizorima? mislim neki downscale bi trebao televizor napravit i onda reproducirati. zna li netko u cemm je problem i znaci li to da kad jednom svi programi postanu hd mogu svoju braviju puknut u pe-du? mislim nema mi logike.

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2010 2:27 (bubbach).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital
bubbach kaže...
Pupi kaže...

Ima li saznanja hoće li ti novi kanali biti u HD? Mislim, stvarno bi bio više red da se uvede.

zivim u novom zagrebu (zajednicka antena na zgradi) i imam sony braviju hd ready lcd. znaci ne full hd.

starci su mi dva kvarta nize i imaju panasonicovu full hd plazmu. meni nova hd i experimentalni hrt hd radi samo ton, dok oni uredno imaju i sliku. zar se ne bi hd-sadrzaj morao moci prikazivati i na hd-ready televizorima? mislim neki downscale bi trebao televizor napravit i onda reproducirati. zna li netko u cemm je problem i znaci li to da kad jednom svi programi postanu hd mogu svoju braviju puknut u pe-du? mislim nema mi logike.

Ako je tuner(prijamnik)mpeg4 onda dekodira 1080p/i stream jer je HRT HD u mpeg4 formatu.E sad velika vecina HDready tv je sposobna dekodirati i downscelati 1080i stream na 720 p i nize rezolucije ali samo ukoliko je u mpeg2 formatu sto nije slucaj sa HRT HD streamom.Siguran sam da je u tvom sonyu mpeg2 tuner i zato imas zvuk ali ne i sliku.

dasHHa
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2010 4:09 (dasHHa).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital
nixass kaže...

sport i glazba mi se sviđaju, neka još uleti hrt sa trećim kanalom i to je to.

kao šlag na tortu bi bilo ukidanje koncesije za kanale rtl-a i nove tv i raspuštanje obje tv kuće.

Potpisujem sve što si rekao!

Novu i RTL bi trebalo zakonom zabraniti!!!!

To je takvo smeće, da ga nema u cijeloj galaksiji i bližoj okolici!!!!!

Stjepan Jenduka
14 godina
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital
bubbach kaže...
Pupi kaže...

Ima li saznanja hoće li ti novi kanali biti u HD? Mislim, stvarno bi bio više red da se uvede.

zivim u novom zagrebu (zajednicka antena na zgradi) i imam sony braviju hd ready lcd. znaci ne full hd.

starci su mi dva kvarta nize i imaju panasonicovu full hd plazmu. meni nova hd i experimentalni hrt hd radi samo ton, dok oni uredno imaju i sliku. zar se ne bi hd-sadrzaj morao moci prikazivati i na hd-ready televizorima? mislim neki downscale bi trebao televizor napravit i onda reproducirati. zna li netko u cemm je problem i znaci li to da kad jednom svi programi postanu hd mogu svoju braviju puknut u pe-du? mislim nema mi logike.

vjerovatno imaš samo mp2 prijamnik pa kod hd-a možeš primiti samo zvuk bez slike

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
neaktivan
offline
Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital Netw

Drago mi je da je Kapital Network dobio koncesiju. Iako ga ne gledam često, više pratim nego RTL i Novu. Naravno, najviše se gleda HRT.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital
dasHHa kaže...

Ako je tuner(prijamnik)mpeg4 onda dekodira 1080p/i stream jer je HRT HD u mpeg4 formatu.E sad velika vecina HDready tv je sposobna dekodirati i downscelati 1080i stream na 720 p i nize rezolucije ali samo ukoliko je u mpeg2 formatu sto nije slucaj sa HRT HD streamom.Siguran sam da je u tvom sonyu mpeg2 tuner i zato imas zvuk ali ne i sliku.

ista je situacija s novomHD? isto je mpeg4?

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
14 godina
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital
Shai kaže...
nixass kaže...

sport i glazba mi se sviđaju, neka još uleti hrt sa trećim kanalom i to je to.

kao šlag na tortu bi bilo ukidanje koncesije za kanale rtl-a i nove tv i raspuštanje obje tv kuće.

Potpisujem sve što si rekao!

Novu i RTL bi trebalo zakonom zabraniti!!!!

To je takvo smeće, da ga nema u cijeloj galaksiji i bližoj okolici!!!!!

Sigurno nisu veće smeće od HRT-a.

Nova je sigurno gledanija od HTV-a, pogledaj istraživanja, da su takvo smeće ne bi dobili još njihovih programa (Doma TV i Rtl2).

14 godina
neaktivan
offline
Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital Netw

RTL nije dobio koncesiju i to je dobro, na ovom RTL+ programu samo reprize več ionako izrepriziranog RTLovog programa.

pero_HR
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital
kran kaže...
Shai kaže...
nixass kaže...

sport i glazba mi se sviđaju, neka još uleti hrt sa trećim kanalom i to je to.

kao šlag na tortu bi bilo ukidanje koncesije za kanale rtl-a i nove tv i raspuštanje obje tv kuće.

Potpisujem sve što si rekao!

Novu i RTL bi trebalo zakonom zabraniti!!!!

To je takvo smeće, da ga nema u cijeloj galaksiji i bližoj okolici!!!!!

Sigurno nisu veće smeće od HRT-a.

Nova je sigurno gledanija od HTV-a, pogledaj istraživanja, da su takvo smeće ne bi dobili još njihovih programa (Doma TV i Rtl2).

pogledaj ciljanu publiku rtl-a i nove tv pa se onda osvrni oko sebe i vidi kakvih ljudi ima po cesti..

i eto ti ciljane publike te dvije tv kuće.

hrt je puno profesionalnija televizija a da ne govorim kvalitetnija..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nacionalne TV koncesije za CMC, HOO i Kapital
nixass kaže...
kran kaže...
Shai kaže...
nixass kaže...

sport i glazba mi se sviđaju, neka još uleti hrt sa trećim kanalom i to je to.

kao šlag na tortu bi bilo ukidanje koncesije za kanale rtl-a i nove tv i raspuštanje obje tv kuće.

Potpisujem sve što si rekao!

Novu i RTL bi trebalo zakonom zabraniti!!!!

To je takvo smeće, da ga nema u cijeloj galaksiji i bližoj okolici!!!!!

Sigurno nisu veće smeće od HRT-a.

Nova je sigurno gledanija od HTV-a, pogledaj istraživanja, da su takvo smeće ne bi dobili još njihovih programa (Doma TV i Rtl2).

pogledaj ciljanu publiku rtl-a i nove tv pa se onda osvrni oko sebe i vidi kakvih ljudi ima po cesti..

i eto ti ciljane publike te dvije tv kuće.

hrt je puno profesionalnija televizija a da ne govorim kvalitetnija..

Itekako, RTL a bogami i NOVA samo recikliraju program, ničeg novog, ako ne računamo razno razne reality showove, čak i filmovi koje puštaju su na htv-u bili milijardu puta, a o kvaliteti programa njihove proizvodnje da i ne govorimo. Tu ih htv tuče bez problema.

pero_HR
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice