Načela pokleknula pred kintom

poruka: 245
|
čitano: 29.513
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Načela pokleknula pred kintom".
15 godina
offline
Re: Načela pokleknula pred kintom
Budokai kaže...
..

 

Ti se izvlačiš na dolaženje do tog sadržaja "legalno" !? Ne postoji legalno skidanje tuđeg autorskog djela a da je besplatno.

 

-nisam ti dečko, osim ako si cura. Može normalna rasprava s argumentima umjesto svađe?

Točno, policija upada i hapsi, posljednja priča je za Kaštelane.

Točno, zakonom zaštićeni materijali se ne mogu samo tako skidati (jer su zaštićeni). To ne mjenja činjenicu da download nije kažnjiv (piraterija, kako se konstantno grakće u naslovima), kao ni to da nije cijena-plaćanje uvijet za legalnost.

- U prethodnom postu su konkretni argumenti, post iza vodi do Švicaraca pošto je ova naša bananaland bezvezna, ipak imamo iste zakone na snazi.

Umjesto bahaćenja, može neki argument?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Re: Načela pokleknula pred kintom
Visak kaže...

Srećom postoje novinari koji nisu podlegli atmosferi linča, te objektivno i nepristrano izvještavaju o Piratskoj stranci:

 

"Kako je u Švicarskoj skidanje materijala za vlastite potrebe ionako već legalno, gradonačelnik (iz Piratske stranke, op. Visak) se obvezao fokusirati se na promicanje drugih principa svoje stranke: transparentnost vladanja i osobnu privatnost."

http://www.bug.hr/vijesti/pirat-celu-eichberga/118646.aspx

 

Ni traga 'idiotima', 'govnarima' i 'lopovima'. Novinar čak sugerira da stranka njeguje principe od opće koristi!

Eh, da ga naš Drago sretne, pa mu objasni neke stvari...

 

{#} Predobra !

Već sam si zamislio u glavi lightsaber fight Light-Side Drage sa Dark-Side Dragom... {#} Uuu to bi bilo nešto za viditi...

12 godina
protjeran
offline
Re: Načela pokleknula pred kintom
ihush kaže...

-nisam ti dečko, osim ako si cura. Može normalna rasprava s argumentima umjesto svađe?

Točno, policija upada i hapsi, posljednja priča je za Kaštelane.

Točno, zakonom zaštićeni materijali se ne mogu samo tako skidati (jer su zaštićeni). To ne m i jenja (nedostaje i)činjenicu da download nije kažnjiv (piraterija, kako se konstantno grakće u naslovima), kao ni to da nije cijena-plaćanje uv i jet (i je višak) za legalnost.

- U prethodnom postu su konkretni argumenti, post iza vodi do Švicaraca pošto je ova naša bananaland bezvezna, ipak imamo iste zakone na snazi.

Umjesto bahaćenja, može neki argument?

Ti si prvi bacio kamen rekavši mi da "odskakućem ". Tko je prvi bio bahat ?

Bio bih ponosan da mi netko kaže "dečko". To znači da me vidi kao mladog, pametnog, potentnog čovjeka.

 

Inače, tvoje upise je teško pohvatati jer pišeš nekako sumanuto, (tzv."roman toka svijesti") gramatika ti je katastrofa, pa vjerojatno zato ni ne shvaćaš da temu seciram slično poput tebe, samo na drugi način.

 

Sve je argumentirano u mome upisu, samo treba razumjeti.

Novi junaci crtanog filma su ŠUKI I PIPI
15 godina
offline
Re: Načela pokleknula pred kintom
Budokai kaže...
ihush kaže...

-nisam ti dečko, osim ako si cura. Može normalna rasprava s argumentima umjesto svađe?

Točno, policija upada i hapsi, posljednja priča je za Kaštelane.

Točno, zakonom zaštićeni materijali se ne mogu samo tako skidati (jer su zaštićeni). To ne m i jenja (nedostaje i)činjenicu da download nije kažnjiv (piraterija, kako se konstantno grakće u naslovima), kao ni to da nije cijena-plaćanje uv i jet (i je višak) za legalnost.

- U prethodnom postu su konkretni argumenti, post iza vodi do Švicaraca pošto je ova naša bananaland bezvezna, ipak imamo iste zakone na snazi.

Umjesto bahaćenja, može neki argument?

Ti si prvi bacio kamen rekavši mi da "odskakućem ". Tko je prvi bio bahat ?

Bio bih ponosan da mi netko kaže "dečko". To znači da me vidi kao mladog, pametnog, potentnog čovjeka.

 

Inače, tvoje upise je teško pohvatati jer pišeš nekako sumanuto, (tzv."roman toka svijesti") gramatika ti je katastrofa, pa vjerojatno zato ni ne shvaćaš da temu seciram slično poput tebe, samo na drugi način.

 

Sve je argumentirano u mome upisu, samo treba razumjeti.

-čisti offtopic.

Zaslužujemo brisanje ili kartoniranje. Tad inzistiram da je druga strana krenula bez argumenata.

 

-iznio sam neku tvrdnju, s nekim argumentima (dali su dobri može se raspravljati-ispraviti..)

-iznio si suprotnu tvrdnju, bez argumenata.

-na to sam zatražio arument ili skakutanje jer je u suprotnom trolanje. btw, ako te to uvrijedilo imaš button prijavi.

Idući post je jedan zgodan link, Švicarci: ''skidanje za osobne potrebe, legalno''. Kod nas je na snazi identičan zakon, kao i u većini zemalja, (bubam napamet) sve zemlje osim (neka? možda Sj. Koreja?)...

 

Umjesto tog krećeš s 'dečko', odgovor kao 'objesi mačku o rep' ili 'mišljenje filmskih faca', ne smatram argumentom (mada je činjenica da je policija tako hapsila, tj. takvi su novisnki naslovi, pogrešni), Amere zakoni ne obavezuju(?) kao posljedica imamo i '.com', isključivim ad hominemom (slovo 'i' je argument?) i trolanjem.

- Po mom kronološkom viđenju si ti prvi započeo dociranjem, vraćam istom mjerom ali oboje smo još u granicama pristojnosti (mada možemo biti i pristojniji).

 

Pošto ovo ne vodi ničemu, molba modovima za kaznama. (nije potrebno objašnjavati da je i ovaj post dovoljan razlog za opomenu, jer se tako ne 'razračunava' u temi.., slažem se.)

 

- Jednako molba Budokaiju, prijavi me za vrijeđanje ili što već misliš da je prigodno, samo me ne nazivaj 'dečko', ja sam možda, djevojćica od 5 i pol godina, negroid, ortodoxna muslimanka, veganka, sexualno dezorjentiran, pomalo retardiran s downom nalik S.Hawkingu u kolicima... i svako takvo obraćanje je uvredljivo. Uvrijedi me argumentima, ne godinama, spolom i sl. podjelama koje nikom online nebi trebale biti relevantne. Točnost ili glupost se ne mjeri titulom 'dečko' osim namjernog dociranja (pristojnog vrijeđanja, kao i 'i') bez argumenata u vezi konkretne kritike.

- OK, prihvaćam i da sam preglup da bi isčitao tvoje 'upise', da bi ih razumio (ako je to trebalo čitati između redova(?), slabo čitam, kao što dobro primjećuješ..). Tad se opet spusti na moj nivo i pokušaj objasniti, kao 'djetetu' ili nepismenom trolu, ne kao 'dečku', OK?

 

- Nemaš argument? Odskakući. Ili ispravi i daj konkretan navod, zakon, nakon čega slijedi moja isprika, pa možda i platim piće ili zašutim (što je ponekad najbolje rješenje).

NFH.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Načela pokleknula pred kintom

boli me kita za sve etičke probleme, ak oću skidat,skidat ću. {#}

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice