Najavljen Zagreb AV Show 2014

poruka: 9
|
čitano: 1.577
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najavljen Zagreb AV Show 2014".
13 godina
neaktivan
offline
Najavljen Zagreb AV Show 2014

Dogovorio sam dva od tri dana slobodno da bih prisustvovao. Jedan dan moram raditi.

Sad, netko tko je bio proteklih godina - koji od tri dana da djelomice propustim? Možda najbolje drugi dio drugog dana?

 

Je li sve predstavljeno prvog i drugog dana vidljivo i trećeg? Halva!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Najavljen Zagreb AV Show 2014

sva tri dana su ista - dakle svejedno petak, sub, ned...

tako je već godinama

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najavljen Zagreb AV Show 2014

A ovo?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najavljen Zagreb AV Show 2014

Ove je godine sajam podijeljen na dva segmenta - potrošačku elektroniku i Hi-Fi. Petak, 24.10. namjenjen je samo audiofilima kojima će biti predstavljeni...

 

Sry, nedozvoljeni komad koda me zeza u editoru pa moram ovako.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najavljen Zagreb AV Show 2014
DenMark kaže...

Ove je godine sajam podijeljen na dva segmenta - potrošačku elektroniku i Hi-Fi. Petak, 24.10. namjenjen je samo audiofilima kojima će biti predstavljeni...

 

Sry, nedozvoljeni komad koda me zeza u editoru pa moram ovako.

 

Točno, u petak će biti izloženi samo Hi-Fi eksponati, a u subotu i nedjelju i sve ostalo. Zanči ako želiš sve vidjeti dođi u subotu ili nedjelju.

14 godina
offline
Najavljen Zagreb AV Show 2014

Još jedna posebnost ovogodišnjeg sajma bit će demostracije kućnog kina s naglasakom na vrhunske videoprojektore iz Epsona, Optome i JVC-a, koji će projicirati Full HD sadržaje uz podršku višekanalnih AV receivera.

 

Vidimo se :)

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najavljen Zagreb AV Show 2014

Hoće li biti ikakvih predavanja / mini-keynoteova?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najavljen Zagreb AV Show 2014

Tesla S (u EU) = 54720 - 73000 €, ovisno o bateriji (http://www.teslamotors.com/en_EU/models/design)

 

Samsung Ultra HD TV zakrivljen = 94000 € (http://mashable.com/2014/07/22/samsung-105-inch-tv/)

 

eto agonije odabira što (i zašto) kupiti, kad se ima love k'o blata. {#}

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Najavljen Zagreb AV Show 2014
Kad se ima love uzme se po dva komada i jednog i drugog. Problem imaju oni koji bi htjeli izgledati kao da imaju love, pa kupuju preko svojih mogućnosti.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice