Najbolji u 2014. - Phablet

poruka: 17
|
čitano: 2.547
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najbolji u 2014. - Phablet".
16 godina
offline
Najbolji u 2014. - Phablet

Alo! Krivi copy/paste! XD

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Moj PC  
9 0 hvala 1
16 godina
online
Najbolji u 2014. - Phablet

Nema veze, bitno da je pogodio pravi iPhone.

Ups, nije ni to :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.12.2014 11:20 (zstef).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najbolji u 2014. - Phablet

Pogodil je u uvodniku ispod naslova. Tak ti je to dok surfas na mrcini ultrawide, a delas na 19 inchnom prethistoriku :) 

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.12.2014 11:24 (ukay1000).
9 godina
neaktivan
offline
Najbolji u 2014. - Phablet

nisma puno pratio phablete kad bi kupio neki sigurno bi to bio xiaomi ili huawei zbog cijene,zato jer nebi ih iskoristavo ni 30% samo bi za internet ponekad sluzili

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji u 2014. - Phablet
Po oveme znaci da vecina ljudi ima phablete, a ne mobitele. Vrlo malo telefona danas ima ispod 5" sto je ocito uvijet za phablet.
16 godina
moderator
offline
Re: Najbolji u 2014. - Phablet
ukay1000 kaže...

Alo! Krivi copy/paste! XD

 Sorry, produkcijska griješka!

 

Ali evo, dok si rek'o keks sve je dovedeno u ravnotežu i savršen odnos sa zvijezdama u okruženju!

 

 

...
11 godina
protjeran
offline
Najbolji u 2014. - Phablet

Phablet...

Battlelog [CRO] dokmanic
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Najbolji u 2014. - Phablet

Još samo da stavite zapravo sliku Note4 i to je to {#}

 
0 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Najbolji u 2014. - Phablet
Rodach kaže...

Još samo da stavite zapravo sliku Note4 i to je to {#}

 Dobro sad, to su već detalji...

 

Javi ako nađeš još koji tipfeler, bit će čudo ako ih nema...

...
13 godina
offline
Najbolji u 2014. - Phablet
zašto je g3 među phabletima? dimenzijama je sličan m8 i z3. lg je samo dobro iskoristio taj prostor stavivši veći ekran. po meni sve iznad 150mm visine i 75mm širine je tzv. phablet
Moj PC  
7 3 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Najbolji u 2014. - Phablet

Kad se to glasalo? Zašto ja nisam glaso ?!  {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolji u 2014. - Phablet
Ja neznam kako ekipa moze surfati na 5"? Kad probaš 8 ili 10" sve manje je presitnoo,,,, a opet preveliko za normalan mobitel,, da mi netko pokloni phablet, najvjerovatnije bi ga odmah prodao dok mu cijena ne padne
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Najbolji u 2014. - Phablet
bus kaže...
Ja neznam kako ekipa moze surfati na 5"? Kad probaš 8 ili 10" sve manje je presitnoo,,,, a opet preveliko za normalan mobitel,, da mi netko pokloni phablet, najvjerovatnije bi ga odmah prodao dok mu cijena ne padne

to ti mislis...{#}

VenAtoR#2231
12 godina
odjavljen
offline
Najbolji u 2014. - Phablet

Iskreno, za moje šape je L1520 mala :D

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji u 2014. - Phablet
hanteed kaže...

nisma puno pratio phablete kad bi kupio neki sigurno bi to bio xiaomi ili huawei zbog cijene,zato jer nebi ih iskoristavo ni 30% samo bi za internet ponekad sluzili

 

Slazem se, Samsung je preskup, a nist posebno. Realno bi bilo da je neki "kinez", ionako su na trzistu dobro uzdrmali Samsung
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
offline
Najbolji u 2014. - Phablet

Meni je moj monitor od 22" mal za moju šaku

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji u 2014. - Phablet
hanteed kaže...

nisma puno pratio phablete kad bi kupio neki sigurno bi to bio xiaomi ili huawei zbog cijene,zato jer nebi ih iskoristavo ni 30% samo bi za internet ponekad sluzili

Ne bi iskorištavao ni 30%, lol???

 

Pa zašto to phablet služi osim za surfanje? Znači da je surfanje 100% iskorištavanje.

 

Ispričavam se profesionalcima koji na njemu programiraju, projektuju, vrte CAM i CAD alate, simuliraju, proračunavaju, rade meteorološke prognoze i izračune i slično.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice