Najbolji u 2014. - Tech Pr0n

poruka: 9
|
čitano: 1.743
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najbolji u 2014. - Tech Pr0n".
10 godina
offline
Najbolji u 2014. - Tech Pr0n
Ja bi rado udomija jednog prvaka među proceroma, zbilja mocna zvirka a i mocna cijena koju si nazalost trenutno nemogu priustit.
Sami sebi smo najveci neprijatelji
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.12.2014 21:52 (nicky.sl).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Najbolji u 2014. - Tech Pr0n

pa imas i7 5820k koji isto brutalan i kosta duplo manje {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.12.2014 22:47 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji u 2014. - Tech Pr0n
4mal kaže...

pa imas i7 5820k koji isto brutalan i kosta duplo manje {#}

al skoro ni jedan ne radi po oc defaultu na 5+ghz, sta ce nam to...da valja vec bi bio kod mene u kucistu, a i kod nickija!{#}! umjesto da se postizu sve veci klokovi, intel nam servira isprdke di ti treba zlatni primjerak s najjacim(citaj najskupljim hladnjem, pa stare i7 sam hladio na 5ghz s coolerima od 300-tinjak kuna) da bi to uopce donekle radilo nakon sto samo upalis winamp{#}

nikako se ne slazem da je novi cpu donio ista dobro, osim 2/4 jezgre vise...ostalo je sve zali boze! dakle definitivno nije sasluzio to mjesto! rulja bezveze baca drki na taj cpu!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.12.2014 23:02 (Stjepanj).
12 godina
neaktivan
offline
Najbolji u 2014. - Tech Pr0n

nvidija je zbilja napravila super posao ove godine. izdavanje 8xx serije te rapidno izdavanje 9xx gdje je 970m jaca od 880m je doslo kao naruceno jer sam bas kupovao laptop i uzeo 970m. bolesno je kak sve leti s njom.

let's put a smile on that face
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Najbolji u 2014. - Tech Pr0n

Kad rambox vidi ovo bit će fučkanja...

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji u 2014. - Tech Pr0n

a onoja razlog postojanja, smisao svemira i dogovor na sva pitanja: stroj koji pretvara vodu u vino (i izvan svadbi u kani galilejskoj) vam je promaknuo zbog ovoga: http://mashable.com/2014/03/13/miracle-machine-hoax/{#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najbolji u 2014. - Tech Pr0n
Stjepanj kaže...
4mal kaže...

pa imas i7 5820k koji isto brutalan i kosta duplo manje {#}

al skoro ni jedan ne radi po oc defaultu na 5+ghz, sta ce nam to...da valja vec bi bio kod mene u kucistu, a i kod nickija!{#}! umjesto da se postizu sve veci klokovi, intel nam servira isprdke di ti treba zlatni primjerak s najjacim(citaj najskupljim hladnjem, pa stare i7 sam hladio na 5ghz s coolerima od 300-tinjak kuna(laž) da bi to uopce donekle radilo nakon sto samo upalis winamp{#}

nikako se ne slazem da je novi cpu donio ista dobro, osim 2/4 jezgre vise...ostalo je sve zali boze! dakle definitivno nije sasluzio to mjesto! rulja bezveze baca drki na taj cpu!

Da je kriterij mjerenja vrijenosti OVOG proca igranje IGRICA, onda bi se složio s tobom, ovako {#}....i još jednom {#}...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.12.2014 11:45 (DarthMarkus).
12 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji u 2014. - Tech Pr0n
Kakav je to cpu kojeg nesmijes prziti u prime95(nedavno saznao da moze krepat), dakle polu proizvod iz intela...dakle evo za tebe jos jednom da se ne slazem s listom...ima boljih koji rade kak spada!lp
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji u 2014. - Tech Pr0n
Meni se pari da je što se tiče SSD-ova pogrešan izbor i korisnika i BUG-a - ne znam po čemu je 730 revolucionaran a onaj drugi ima samo novo sučelje, ali 850 Pro serija je prvi V-NAND 3D SSD na svijetu, to je po meni revolucionarno.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice