Najluđa USB tipkovnica svih vremena - pisaći stroj

poruka: 10
|
čitano: 2.721
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najluđa USB tipkovnica svih vremena - pisaći stroj".
9 godina
neaktivan
offline
Najluđa USB tipkovnica svih vremena - pisaći stroj

Ako je ovo (i) punokrvni pisači stroj cijena je niska obzirom na cijene 99% djidja.

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Najluđa USB tipkovnica svih vremena - pisaći stroj

Hipsteri diljem svijeta padaju u nesvijest. Vec vidim poplavu slika na instagramu...

Freak Show Inc.
 
18 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Najluđa USB tipkovnica svih vremena - pisaći stroj

Must have preppersima

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najluđa USB tipkovnica svih vremena - pisaći stroj

ok, a sad prava usb tipkovnica spojena na ploču s kredom. 

 

ovdje ima nekoliko varijanti, samo za običan PC. 

 

a ovdje za ostale neophodnosti 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2016 10:14 (Ajar).
Moj PC  
5 0 hvala 0
Najluđa USB tipkovnica svih vremena - pisaći stroj

Mogu zamisliti oduševljenje susjeda dok tipkaš u 2 ujutro. Ovakvi gadgeti trebali bi biti zakonom zabranjeni jer potiču na nasilje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Najluđa USB tipkovnica svih vremena - pisaći s
Ovo je odlicno..za ured u velikoj firmi - genijalno. Da ces koristiti takvu tipkovnicu svaki dan, cijeli dan, za unos hrpe teksta - neces ali da je fora za ured, da je odlicna kao tema razgovora ili kao pokretac razgovora (pogotovo na suhoparnim poslovnim sastancima) apsolutno. Meni je ovo 10/10..
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Najluđa USB tipkovnica svih vremena - pisaći s
BTW, gospodo Bugovci, hvala vam lijepo sto ste krenuli sa debilnim popup reklametinama i reklamama koje otvaraju nove full screen tabove. Bravo, sada ste i sluzbeno bok uz bok sa 24sata. Ne znam sta se to s vama dogadja ali nije dobro, ne idete u dobrom smjeru. Od jednog velikog časopisa, genijalnih tekstova i novinara, dosli ste do nikakvog časopisa, moram to reci i osjecam da nakon 15ak god kupovanja istog, imam i pravo to reci, punog reklama i recenzija gluparija. Pretvorite stari PC u akvarij i sl gluposti, po meni, mogu zauzimati jednu stranicu časopisa ali da budu tema broja (oni koji vas prate znaju da malo karikiram ali ne previse) - u najmanju je ruku smjesno. Gdje su tutorijali, gdje je dublja razrada neke problematike, gdje su skole programiranja, servisiranja i rjesavanja hardverskih problema?? Nema vise nicega... Kad se sjetim tekstova od prije 10ak god, jos manje cjenim danasnji Bug. Da li ce te ovo vidjeti ili ne - ne znam, nije ni bitno... da imate konkurenciju, bili bi u velikim problemima, imate srece sto se nitko drugi ovim ne bavi ozbiljnije...
 
3 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Najluđa USB tipkovnica svih vremena - pisaći s

@funky0308

 

Ovo je vijesti o spoju modrenog vremena i onog prošloga, te pisaći stroj dolazi kao tipkovinica za PC. To je zanimljivo i ne vidim u čemu je tu Bug pogriješio.

Davor je radio na iskoristivosti starog PC više tjedana, te između ostalog predložio čitateljima da mogu svoj stari PC iskoristiti kako akvarij, te mu na taj način udahnuti novi život. To je cool i pametna ideja.

 

Bug ima manji dio reklama, a veći dio prostora je namijenen kvalitetnim tekostovima, te opisuju ono što i koriste, te nedopuštaju čitatelju da luta, nego su objektivni i časopis koji sluša svoje čitatelje i njihove želje. Kao na primjer i tema sa kriptolokerima iz najnovijeg Buga.

 

Eh, Funky druga su vremena razbu, po meni Bug rula sada kao i prije 15-ak i više godina.

On rula i dalje, onako kako treba rulati, a to je da Bug rula nadmoćno.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2016 23:30 (PzKpfw).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Najluđa USB tipkovnica svih vremena - pisaći s
PzKpfw kaže...

(...)

 Koliko te ono plaćaju? :)

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
14 godina
neaktivan
offline
Najluđa USB tipkovnica svih vremena - pisaći stroj

Kako sam znao da ču tebe naći ovdje

pero_HR
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice