Najmanji 13-inčni prijenosnik

poruka: 8
|
čitano: 2.047
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najmanji 13-inčni prijenosnik".
15 godina
offline
Najmanji 13-inčni prijenosnik

Mrak stvarčica, samo cijena nije za nas smrtnike.

Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Najmanji 13-inčni prijenosnik

Zanimljivo, ali dok ne vidim svojim očima i ne uhvatim svojim rukama, neču napamet faliti niti kuditi! 

Opcija sa FullHD display-em i 512GB SSD unutarnjom memorijom izaziva tako mokre snove, mhhhhhhhh !!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Najmanji 13-inčni prijenosnik

FHD verzija ima skroz ok cijenu.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Najmanji 13-inčni prijenosnik

Da, nije losa. Iako pogledah na dell.com, i FHD ekran nije touch, samo je QHD touch. Nije sad da mi je to bas presudno, ali malo-pomalo postaje standard. I ima 4GB RAM-a, ne znam sto im znaci on-board - zalemljeno na plocu? Ako jest, a s takvom velicinom tesko da ima 2 slota, onda mi to vise nije narocita cijena za $800...

$1000 model ima bolji CPU i 8GB rama, ali i cijena onda vise i nije tako povoljna. Steta sto nemaju neki model s obicnim HDD-om, jer ovaj 128GB SSD bi ionako zamijenio. 500GB ima vec za 200-ak dolara...

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.1.2015 7:18 (CyberK).
16 godina
neaktivan
offline
Najmanji 13-inčni prijenosnik

Cijene laptopa su sada generalno gledajuci jako niske, pa tako i ovaj vrhunski model, za jednog amera nije nikakvi problem za kupit... prvi laptop koji sam kupia kosta je tada 16tkn, sad za tu lovu kupis raketu... 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najmanji 13-inčni prijenosnik
CyberK kaže...

Da, nije losa. Iako pogledah na dell.com, i FHD ekran nije touch, samo je QHD touch. Nije sad da mi je to bas presudno, ali malo-pomalo postaje standard. I ima 4GB RAM-a, ne znam sto im znaci on-board - zalemljeno na plocu? Ako jest, a s takvom velicinom tesko da ima 2 slota, onda mi to vise nije narocita cijena za $800...

$1000 model ima bolji CPU i 8GB rama, ali i cijena onda vise i nije tako povoljna. Steta sto nemaju neki model s obicnim HDD-om, jer ovaj 128GB SSD bi ionako zamijenio. 500GB ima vec za 200-ak dolara...

 Da, ram je zalemljen, ali obično imaš i 2 slota za nadogradnju. Ja na svom asus-u (12-inch model) također imam zalemljen ram, i dodatni ubačeni radi normalno.

Šta će ti hdd na laptopu, ja ga nemam ni u kompu. Ako ti treba storage, kupi vanjski disk i bok.

Zadnja 3 laptopa (u isto toliko godina) sam ugradio ssd umjesto hdd-a. Ne kužim logiku namjernog smanjenja performansi.

Ako tih 800$ stvarno bude 800$, a ne ona zloglasna $=€, plus još ako ova naša gamad nešto uračuna; onda će za tih 4.5k kn to biti odlična investicija.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
Re: Najmanji 13-inčni prijenosnik

U zadnje vrijeme cesto na ovim tankim laptopima imas 1 modul: npr. Dellova 13" Inspiron 7000 serija ili HP Pavillion x360. Pa ako je jos zalemljeno, onda je tih 4GB max sto ce taj laptop ikad vidit.

Sto se tice namjernog smanjenja peformansi HDD-om: nisi dobro razumio, 200$ za 500GB, ocito da pricam o SSD-u. 128GB je prilicno malo, a i tko zna koji model su stavili. Pa ako cu vec ionako sam mijenjat, onda je tak svejedno sto je unutra, a cijena s HDD-om bi bila jeftinija.

US$ je trenutno 6.47 srednji tecaj, $800 = 5176kn, plus sto je to cijena bez poreza, znaci s PDV-om je to oko 6,5k, i to je minimum koji moze biti, a u HR ce sasvim sigurno biti malo jos i visa...

11 godina
offline
Najmanji 13-inčni prijenosnik

Ovi Ultrabookovi se jedino mogu nazvati s punim pravom prenosnici. Malih dimenzija,lagani i velika autonomija baterije. Ovih 13.3" mi je idealno, još s ovim malim bezelima je

i5,8GB RAM i 256 SSD za 1100$ ovog malog čuda je super cijena (inače su ultrabookovi skupi,svi odreda) ali u USA. "Problem" je kad se ovo dopelja u europu i $ pređe u €, sad još vidim da je vrijednost $ skočila. Preko 1000€ će da bude u europi

 

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice