Najprodavaniji smartphonei u SAD-u

poruka: 8
|
čitano: 2.855
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najprodavaniji smartphonei u SAD-u".
16 godina
offline
Najprodavaniji smartphonei u SAD-u

Pa ev, ameri, razmaženi konzumeristi još uvijek rado kupuju stari demode model iphoneta3 :)

Interesantno kako kod nas motorola nije više u milosti, nisam baš ovdje čuo mnogo rasprava o

ovom njihovom droid 3 modelu:)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Najprodavaniji smartphonei u SAD-u
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Najprodavaniji smartphonei u SAD-u
135 dolara? Svasta danas nosi naziv smartphone.
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Najprodavaniji smartphonei u SAD-u

Što jel mora imati cijenu od 700 dolara da bi bio smartphone. Jel to po tebi racunar samo ono sto kosta 3000 dolara i vise?? Tu je vjerovatno uzeta u obzir cijena na operateru na ugovor, jer se Iphone najvise ali i ostali tako najvise prodaju.

 

Ali vazno je da Bug ne prekida tradiciju prenosenja vijesti iz Amerike...da me svaki dan ne zapljusne kad krenem na posao surova realnost zivota na Balkanu pomislio bih dolazeci ovde da zivim negdje u Americi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.11.2011 18:26 (malina22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Najprodavaniji smartphonei u SAD-u
zoki.zlikowski kaže...
135 dolara? Svasta danas nosi naziv smartphone.

To je na pretplatu...

16 godina
offline
Re: Najprodavaniji smartphonei u SAD-u
malina22 kaže...

 

 

Ali vazno je da Bug ne prekida tradiciju prenosenja vijesti iz Amerike...da me svaki dan ne zapljusne kad krenem na posao surova realnost zivota na Balkanu pomislio bih dolazeci ovde da zivim negdje u Americi.

 E da, ja onda da upotpunim dojam, uključim lokalnu USA radio postaju na netu, odem na lokalnu ponudu vikend akcija u Wallmartu, pogledam odabranom i okolicu iz google streetviewa i zraka,

potražim koji su najprodavaniji brandovi tjestenina, flakesa i pošto galon mlijeka, a onda i lurknem koji je trenutno najpopularniji socijalni obiteljski auto.

Evo dakle da upotpunim, čitam i mjesne vijesti.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Najprodavaniji smartphonei u SAD-u
overhaul kaže...

Pa ev, ameri, razmaženi konzumeristi još uvijek rado kupuju stari demode model iphoneta3 :)

Interesantno kako kod nas motorola nije više u milosti, nisam baš ovdje čuo mnogo rasprava o

ovom njihovom droid 3 modelu:)

Ako se ne varam, Droid 3 se ni ne prodaje u Europi, tako da teško da si mogao čuti išta pametno o njemu :P Što je prava šteta, jer na našem tržištu nema ničeg novog s tipkovnicom, Amerikanci imaju barem koliko-toliko dobar izbor takvih telefona.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.11.2011 20:10 (Mirko935).
15 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice