Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow" sig

poruka: 48
|
čitano: 7.721
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow" sig".
15 godina
online
Re: Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow"
bunker kaže...

 .., odgovorimo, i time dozovemo neki ..

- zašto bi odgovarali.. tj tad već slušaju radio luxemburg..  :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
offline
Re: Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow"
Pa kazem "odgovorili" jer mi to liči na metodu širenja malwera : pustis maliciozni kod u svim smjerovima i vektorima pa nahebe svaki papak koji krivo klikne...

😊
.
8 godina
offline
Re: Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow"
Meni se SETI vrti i sad :)
Mozda nesto i odgonetne.

BTW, jako davno kao klinac u osnovnoj citao sam Danikena i vec tada mi je to bilo smijesno i neuvjerljivo. Zanimljivo kao dobra fikcija i nista vise.

Vidim ovdje svakakvih komentara i ne mogu se nacudit razini (ne)znanja. Pozivanje na Wikipediju, Boga i tko zna sto sve. OMG :)
Svatko nek vjeruje u sto hoce, ali znanost i vjera su u svojoj biti suprotne. Znanost uvijek sumnja i trazi dokaze. Vjera samo "vjeruje". I neka.
Ali mijesati se mogu ko ulje i voda.
Life is jazz. Play it cool.
16 godina
offline
Re: Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow"
Taj SETI mi se cini kao totalno promaseni projekt. Ako zelis stupiti u kontakt s nekim koji je vrlo daleko, ne zvuci mi logicno slanje radio signala, koji su spori i podlozni smetnjama. Kao analogiju bi se moglo uzeti deranje s brda kraj Siska prema nekome u Zagrebu.
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow" sig

ne bi se štel mešat ali otkud god da signal dođe (osim s majčice zemlje), razgovor je gotovo nemoguć zbog zadrške a radi udaljenosti te sve skupa ima smisla kao i laprdanje dviju (još gore: triju) baba tijekom popodnevne sieste u parku. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.6.2017 12:53 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow" sig

Pitanje svih pitanja je želimo li biti pronađeni. Osim što znamo da je život moguć, znamo i da je moguće da bude pohlepan, okrutan, gladan i... jači od tebe.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.6.2017 18:46 (Visak).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow"
NecroKnight kaže...
viper kaže...

Koji su onda ovo ako ih treba znanstveno dokazat https://hr.wikipedia.org/wiki/Paleokontakti   Bit ce ljudi iz buducnosti dosli da pokazu malo tehnologiju.

Uzeo si mi riječi iz usta. Stvarno, ti drevni crteži sasvim vjerojatno prikazuju vanzemaljske astronaute. Pračovjek (prvenstveno Neandertalac) jednostavno nije imao mašte. Zašto bi nacrtao nešto ovakvo, osim ako to nije vidio.

 Zaboravili ste krugove u žitu.
Evo vam najbolje objašnjenje i za boga i za ovo:
Don Verdean!

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.6.2017 19:37 (Zechina).
8 godina
offline
Re: Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow"
bunker kaže...

Biće super kad jednom naletimo na "pravi" wow, odgovorimo, i time dozovemo neki dominij,borg, ili sl...

😊

 Dominij, Borg? To je tak passe...
Unity rulez!

11 godina
online
Re: Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow"
Endymon kaže...

...Moje je misljenje da Biblijski Bog postoji.A vase je misljenje da ne.Samo sto do sada niti jedan dokaz niste donijeli o potvrdi o tome.A niti necete.Lijep pozdrav.

 ...Moje je misljenje da vanzemljaci postoje.A tvoje je misljenje da ne.Samo sto do sada niti jedan dokaz nisi donio o potvrdi o tome.A niti neces.Lijep pozdrav. 

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow" sig

OT. Opet.

 

 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow"
Zechina kaže...
NecroKnight kaže...
viper kaže...

Koji su onda ovo ako ih treba znanstveno dokazat https://hr.wikipedia.org/wiki/Paleokontakti   Bit ce ljudi iz buducnosti dosli da pokazu malo tehnologiju.

Uzeo si mi riječi iz usta. Stvarno, ti drevni crteži sasvim vjerojatno prikazuju vanzemaljske astronaute. Pračovjek (prvenstveno Neandertalac) jednostavno nije imao mašte. Zašto bi nacrtao nešto ovakvo, osim ako to nije vidio.

 Zaboravili ste krugove u žitu.
Evo vam najbolje objašnjenje i za boga i za ovo:
Don Verdean!

Čemu takav ton? Smije li čovjek sanjati?

7 godina
offline
Re: Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow"

@zechina

Bus vidil passe ako ikad dozivimo nekaj slicno tome...

😊

.
15 godina
offline
Re: Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow"
Visak kaže...

Pitanje svih pitanja je želimo li biti pronađeni. Osim što znamo da je život moguć, znamo i da je moguće da bude pohlepan, okrutan, gladan i... jači od tebe.

 Sudeci prema onome sto nose na sebi Pioneer 10, 11 i Voyager 1 i 2, izgleda da zelimo biti pronadjeni.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
offline
Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow" sig

jučer uvečer, netom prije usnutka, iz dubine duše poslah prema najsjanijoj zvijezdi noćnih nebesa žešći kombiniran zvučno-plinski signal (sastav: N, H, CO2, O2, CH4). baš me zanima jesu li ga čuli, nanjušili te kad i kakav će biti odgovor. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 14:15 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow"
Zar ne bi bilo malo primitivno misliti da smo sami u cijelom svemiru?
Nema šanse da je Zemlja jedini planet u cijelom svemiru pogodan za život (pa makar da neki "mali zeleni" dišu na škrge, ali je neki planet njima pogodan za život).
Štoviše, smiješno mi je da danas postoje ljudi koji misle kako smo sami u cijelom svemiru (koji i nije baš tako malen).
Kako smo još uvijek primitivni, koliko ljudi gladuje, a koliko ih se prežderava....koliko upravo sada ljudi umire od nedostatka vode i osnovnih namirnica....koliko ljudi danas gine za neke tuđe ideale....a jesmo jaka "civilizacija". Sramota.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow"
win32 kaže...
Zar ne bi bilo malo primitivno misliti da smo sami u cijelom svemiru? 
..

-primitivno je svako vjerovanje-mišljenje bez objašnjenja.. neovisno pri tome dali misliš da (ne)postoje..

-činjenice, znanstvene metode, dokazi, argumenti vs ono drugo.

-činjenica, nemamo dokaza... i tu argumentirana rasprava stane, dok se dokaz ne pojavi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow"
ihush kaže...
win32 kaže...
Zar ne bi bilo malo primitivno misliti da smo sami u cijelom svemiru? 
..

-primitivno je svako vjerovanje-mišljenje bez objašnjenja.. neovisno pri tome dali misliš da (ne)postoje..

-činjenice, znanstvene metode, dokazi, argumenti vs ono drugo.

-činjenica, nemamo dokaza... i tu argumentirana rasprava stane, dok se dokaz ne pojavi.

Ima dokaza kolko hočeš, i to u pravcu da okvirno niti ne znamo di smo šuplji fučkaj ga sad.Najbitnije da su izračunali kak ti da je svemir Beskonačan, ali ljudski mozak se gubi na svakom pojmu kad nekaj nema kraja.Recimo da izračunamo da Svemir ima kraja, ok ali kaj je onda na kraju Svemira možda rupa ili bunar ili šta=ljudski mozak pada u komu to je za njega previše.

 

Ako se prisjetiš najpoznatijeg UFO događaja uopče Mexico Guadalajara 2004 godina.Dakle par stotina letečih objekata, šta je to bilo zapravo neki leteči perverzni grupnjak itd.Meksikanci su ih namjeravali naganjali sa mlaznim Aviončekima, ali ništa ne moš ti dostič balon na mlazni pogon.Na kraju mnogobrojna ekipa je doslovno nestala u roku par sekundi, ili ono kako sa balonima pobječ lovačkom Avionu da to su bili baloni rješena zagonetka.

 

 

7 godina
offline
Re: Nakon 40 godina objašnjen izvanzemaljski "Wow"

Kompa, znanost dokazom smatra postupak u kojem mozes neograniceno puta ponoviti postupak i da pod istim okolnostima uvjek dobijes isti rezultat.

To kaj smo suplji i premalo znamo je samo dokaz da smo trenutno suplji i da premalo znamo....

😊

.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice