NASA otkrila nešto iznenađujuće na Europi

poruka: 11
|
čitano: 2.514
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NASA otkrila nešto iznenađujuće na Europi".
16 godina
odjavljen
offline
NASA otkrila nešto iznenađujuće na Europi

NASA postala kao 24 sata "Necete vjerovati sto je ova sonda otkrila na Europi..."

Freak Show Inc.
 
32 0 hvala 1
8 godina
offline
NASA otkrila nešto iznenađujuće na Europi
Što bilo da bilo, pronalazak organskih molekula nije i pronalazak života. Mnoge su organske molekule pronađene u svemiru. Tako je primjerice 200 organskih spojeva pronađeno u međuzvjezdanom plinu, 600 samo u jednom meteoritu (Murchison), s time da se procjenjuje da ih ima više milijuna (!!!) Život nije samo organska tvar (=ugljikovi spojevi) nego prije svega njihova organizacija i samoorganizacija.
Ništa se neće znati dok se podmornicom ne zaroni u Europin ocean. No za to treba truda i novca.
 
4 0 hvala 2
16 godina
offline
NASA otkrila nešto iznenađujuće na Europi

Prekosutra ćemo najavit kad će bit objava naslućivanja da je moguće da ima... Mama!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NASA otkrila nešto iznenađujuće na Europi

Da nisu izbjeglice iz Sirije?! Čuli ljudi da moraju otići na Europu......

Moj PC  
11 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
NASA otkrila nešto iznenađujuće na Europi

Uuuu, Europa Report. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
NASA otkrila nešto iznenađujuće na Europi

ko i svako dosadašnje "veliko" objavljivanje iz nase i ovo će biti u stilu "sada smo 100% sigurni da je na europi postoji ocean ispod leda (jer ono, ljudi, prije smo samo mislili da bi ga moglo biti a sada smo 100% sigurni... kužiš, ta potvrda je veliko otkiće, ne?"

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: NASA otkrila nešto iznenađujuće na Europi
Pa potvrda i je otkriće, do tada je samo hipoteza. Možeš pretpostaviti da je Zemlja okrugla, ali dok ju ne oploviš nisi ništa otkrio.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
NASA otkrila nešto iznenađujuće na Europi

Koja se tu lova ulupa u svemirska istraživanja... I onda se ljudi zanose inteligentnim posjetiteljima iz svemira baš kod nas na ovom zrncu svemirske prašine. I to na vrlo čudan način. Kao da bi uz sav taj novac i trud jedno buduće izvješćivanje moglo biti: "evo nas 1000 godina nakon prvog slijetanja na Mjesec, i potrošenih kvazilion dolara, mnogobrojne ljudske žrtve, nalazimo se pred planetom koji nastanjuje malo primitivnija vrsta života, idemo im napraviti krugove u žitu, pa kidamo doma na Zemlju"

A skeptic is a person who would ask God for his ID card.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.9.2016 11:43 (Zeljko B).
 
1 11 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
NASA otkrila nešto iznenađujuće na Europi

Da, samo prilikom busenja i ubacivanja sonde u taj ocean trebamo paziti da isti ne kontaminiramo na neki nacin.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NASA otkrila nešto iznenađujuće na Europi
Ges kaže...

ko i svako dosadašnje "veliko" objavljivanje iz nase i ovo će biti u stilu "sada smo 100% sigurni da je na europi postoji ocean ispod leda (jer ono, ljudi, prije smo samo mislili da bi ga moglo biti a sada smo 100% sigurni... kužiš, ta potvrda je veliko otkiće, ne?"

 

Ne znam šta pričaš, nitko do sada nije tvrdio da postoje oceani, to je bila pretpostavka.

A ako se takva hipoteza potvrdi (ili obrnuto) bila bi to velika stvar svakako.

15 godina
offline
NASA otkrila nešto iznenađujuće na Europi

je. otkrili su da nitko od stanovnika Europe svoj svijet ne naziva tako, već Brrrglućplop  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice