NASA traži pouzdani svemirski taxi

poruka: 4
|
čitano: 967
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NASA traži pouzdani svemirski taxi".
12 godina
neaktivan
offline
NASA traži pouzdani svemirski taxi

lol vec se unaprijed zna tko ce dobiti taj ugovor i zasto, ponavlja se situacija s Raptorom {#}

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
NASA traži pouzdani svemirski taxi

Prvo mi je jučer NASA ovu informaciju poslala na E-mail, zatim su ujutro to objavile 24 sata, dnevnik.hr i slično i napokon popodne evo i BUG i to kraće i manje tehnički nego neki drugi... :(

Moram priznat da mi se baš i ne sviđa ideja spuštanja motorima (SpaceX) umijesto padobranima (Boeing). 

 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: NASA traži pouzdani svemirski taxi
Byron kaže...

Prvo mi je jučer NASA ovu informaciju poslala na E-mail, zatim su ujutro to objavile 24 sata, dnevnik.hr i slično i napokon popodne evo i BUG i to kraće i manje tehnički nego neki drugi... :(

Moram priznat da mi se baš i ne sviđa ideja spuštanja motorima (SpaceX) umijesto padobranima (Boeing). 

SpeceX ima puno napredniji sustav (i raketa i "letjelica") od Boeinga koji još nije napravio niti jedan let sa svojim (SpaceX leti svakih 20 dana već više od godinu dana).

Sigurnost Dragona (SpaceX) je nevjerojatna. Osim tih 8 motora, ima i dva seta od po 3 padobrana. Dragon može sletjeti čak i ako 4 motora prestanu raditi.

Ako slučajno baš svi otkažu (jako mala šansa) još uvijek imaju 3 padobrana, a ako oni otkažu još jedan set.. :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: NASA traži pouzdani svemirski taxi
Hmmm ne znam zašto bi itko drugi dobija taj posal.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice