Nastavlja se pad Windows Phone platforme

poruka: 65
|
čitano: 5.581
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nastavlja se pad Windows Phone platforme".
10 godina
suspendiran
offline
Nastavlja se pad Windows Phone platforme

Da li se misli na Windows Phone 10 (koji se pogrešno smatra punokrvnom verzijom Windowsa jer on to doista nije, bez obzira što se foliraju da se slika može prikazivati na velikom ekranu) ili na onaj Windows Phone 8?

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Da li se misli na Windows Phone 10 (koji se pogrešno smatra punokrvnom verzijom Windowsa jer on to doista nije, bez obzira što se foliraju da se slika može prikazivati na velikom ekranu) ili na onaj Windows Phone 8?

 Misli se na cjelokupnu WP platformu, dakle i na 7, 8 i 10.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
Zbilja suvišno svako malo žvakat zaključenu priču.
Postojat će tri surface telefona, jeftini-srednji- flagship. Ostalima nitko ne brani napravit telefon..HP,Acer i sl.
Tu više nema smisla navodit postotke Mobilni OS će postojat jer je konceptualno logičan i funkcionalan DODATAK filozofiji punokrvnog Windows 10 desktop OS-a..univerzalne aplikacije su obećavajuće..makar ja zadovoljan.
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
7 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
torrente kaže...
Zbilja suvišno svako malo žvakat zaključenu priču.
Postojat će tri surface telefona, jeftini-srednji- flagship. Ostalima nitko ne brani napravit telefon..HP,Acer i sl.
Tu više nema smisla navodit postotke Mobilni OS će postojat jer je konceptualno logičan i funkcionalan DODATAK filozofiji punokrvnog Windows 10 desktop OS-a..univerzalne aplikacije su obećavajuće..makar ja zadovoljan.

 nije istina

 

treba ponavljati ofcama kako stvari stoje da se ne bi neki tudum zaletio i kupio to inferiorno stvorenje od platforme samo zato sto mu je kuciste ili ikone shajni.

A ovaj universal app je totalno smece jer unaprijed znamo da nece biti u stanju poretati niti fotoshop niti adobe premiere ili after efects pa cemu to? :DDD

 

pazi, ubuntu to vec sve moze, odavnooooooo :P :) kaznite i jos nece raditi kako zamisljas :)))) ma nece uopste raditi :)

 

to su windowsi, pre mlad si, ocito! :D

16 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
Priblizio se 50-oj godini mladosti. Zbilja ste vas 4-5 beskrajno komicni u izljevima zloće spram svake MS vijesti. Sad će iza podne ustat ekipa da te polajkaju ili eventualno dodaju koju terapijsku floskulu.
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
18 0 hvala 5
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
torrente kaže...
Priblizio se 50-oj godini mladosti. Zbilja ste vas 4-5 beskrajno komicni u izljevima zloće spram svake MS vijesti. Sad će iza podne ustat ekipa da te polajkaju ili eventualno dodaju koju terapijsku floskulu.

 

Ajde barba ne seri, da si pametan davno bi ti bio na linuksu

Freak Show Inc.
16 godina
protjeran
offline
Nastavlja se pad Windows Phone platforme

 Nitko normalan neće sada kupiti smartphone za ovu umiruću platformu. Daleko od toga da sadašnji WP useri imaju neupotrebljiv OS, to naprosto nije istina. Ali preporučavati taj OS nije fer.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Nastavlja se pad Windows Phone platforme

Duboko sam razočaran Windows Mobileom, pa tako i ovaj PAD ne čudi... 

Sve ima a ništa ne radi, takoreći  ; EDIT: Zapravo ništa nema 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2016 9:30 (micr0).
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
Torrente podsjecas me na naše starije glasace kradezeja seniore, nije bitno što nas pljackaju 25godina, bitno je da imamo rvacku imamo Windows phone ili surfance (podvala kao nešto novo što će valjati samo dajte glas i kupite lol)
Moj PC  
4 2 hvala 0
11 godina
offline
Nastavlja se pad Windows Phone platforme

OS je prilično OK. Sve radi, leti, glatko. (WP10)

 

Problem su app koje kao da su ih pripravnici pisali. Čast izuzecima (Here maps/drive i sl).

Postoje app, ali bez pola mogučnosi koje imaju android ili iOS platforme. Ono- zbrljano, čisto da postoje.

Dok njih nema kako treba, nema niti korisnika, logično.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
torrente kaže...
Priblizio se 50-oj godini mladosti. Zbilja ste vas 4-5 beskrajno komicni u izljevima zloće spram svake MS vijesti. Sad će iza podne ustat ekipa da te polajkaju ili eventualno dodaju koju terapijsku floskulu.

 nije dobro zamijeniti objektivan stav sa zlocom, da sam zlocest poceo bi pisati o imbecilima koji su hvalili Balmera kao uspijesnog CEOana bazi nekakvih financijskih floskula o profitu :D

Ljudi jednostavno nisu u stanju razumijeti i to se svakim danom sve vise pokazuje.

 

a vaš svrš - continuum ilitiga nativne aplikacije, je sano svrš ujutro kad se zbudiš dok je zastava vec dignuta! i nista vise :D

ali naivnosti nikada kraja u ljudskoj rasi :)))))

15 godina
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
bik kaže...
Torrente podsjecas me na naše starije glasace kradezeja seniore, nije bitno što nas pljackaju 25godina, bitno je da imamo rvacku imamo Windows phone ili surfance (podvala kao nešto novo što će valjati samo dajte glas i kupite lol)

 

Neka pljačkaju, bitno je da nisu komunisti.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
9 godina
neaktivan
offline
Nastavlja se pad Windows Phone platforme

malwaredroidaši vi ste najsretniji ljudi na svijetu. da nema microsofta ne bi imali po kome pljuvati.... 

Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
Naslovna slika me ujutro poterala na wc, ovako nešto ružno u prodaju može pustit samo ms i još ima ljudi koji to čudo kupe, fascinantno.
15 godina
offline
Nastavlja se pad Windows Phone platforme

to nije pad nego prirodan smjer kretanja s obzirom na ... sve. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nastavlja se pad Windows Phone platforme

Potpuno zasluženo..previše su obećavali a nisu napravili ništa.

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
PlayMaker10 kaže...

Potpuno zasluženo..previše su obećavali a nisu napravili ništa.

 Kako nista?

 

Od samog pocetka omogucili su stvaranje nove generacije virusa koja taj OS napada od samih pocetaka i to vrlo uspijesno koristeci paralelno nekoliko tehnika iz lepeze sigurnosnih rupetina!

Posljednjih godina je to kulminiralo ransomware generacijom virusa!

 

To je Mikrošotf APP ecosystem, omogucuje dobre margine profita developerima tih MS compatible APPsa :D

postojao je puno prije Appleovog ili Googleovog i nije mi jasno zasto se time nigdije ne hvale :DDDD

11 godina
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
Sale_ds kaže...
Ti ocito ne znas sta znaci objektivno...lol

 LOL

 

de se malo educiraj :)

 
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
Svi skupa nemate škole koliko jedan redmondovac, ali se osjećajate pametnije i znate više od svih redmondovaca. Da se ne radi o pokemenošima bilo bi za popizditi. Ovako, nije vam za zamjeriti.

Gdje vam je smijernost pokemonaši. Pa to je jedna od osnovnih kršćanskih vrijednosti.
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
Tri lumije su mi u clanova obitelji, i sve tri najnormalnije vrse sve one standardne funkcije koje se uobicajeno podrazumijevaju na smartphoneu.

Fakat nekuzim kajj vi to delate na svojim mobovima pa da vas nekaj toliko frustrira. Navigacija dela, fejs dela, browsanje dela, kamera dela, multimedija dela, mailovi delaju, notifikacije delaju, baterija dela i to do dva dana ako ne pretjera, messenger dela, whatsup dela, pozivi delaju, poruke delaju, alarm dela, kalendar i podsjetnici delaju, nadogradnje uredno delaju, office dela za one najnuznije editacije ili pregled,...... Ims kaj da sam zaboravio a da spada u svakodnevne funkcije smartphonea ? Onedrive i onenote isto uredno odradjuju kaj im zadam...
 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Nastavlja se pad Windows Phone platforme

Japanci znaju šta valja. Jedino kod njih WP ne gubi udio!

 
5 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Nastavlja se pad Windows Phone platforme

Svi oni koji misle da im telefon ne radi kako spada ocito nikad nisu imali Samsung S3...

Freak Show Inc.
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Nastavlja se pad Windows Phone platforme

Pokušat ću biti objektivan, a ne kao obično skromno subjektivan, ovom prilikom, i samo se za početak glasno upitati, "tko je upalio mrak"?!?! 

 

Generalno, postoje, ili su postojali a sada neki životinjare, tri "brenda" koji imaju ili još uvijek na žalost imaju "svoj" OS, ali evidentno je da prva dvojica uredno delaju svoj posao ( Google sa NEXUS gadgetima i offskroz Apple sa svojima ), dočim MS glavinja kao da su ga istovremeno spopali tlak 280/169 i alkokoliziranost od nekih najmanje 8.00 promila u krvožilnom sustavu! 

Osobno, po dizajnu gadgeta, paaaa i nisu tako baš loši, imali su preko nekoliko zanimljivih kombinacija, ali sa dizajnom OS-a, meni su među prvim kandidatima za ako sam dobro upamtio za onu "Rapsberry" award, jer sam dojma kao da gledam na vrata nekakvog staklenog hladnjaka, pa sam ga oblijepio onim ukrasnim samoljepljivim papirićima za Obavjesti, da ga jež ježi! 

 

Da im želim nešto lošega, ne želim, jer su u igri preveliki nofci da bih ja mogao i pojmiti što bi se sve moglo učiniti za dobrobit svijeta, da se pametnije ulože, ali da plačem što im ne ide, ili neću moći spavati od brige što će "sutra" rikiniti gore nego kada lava uhvati mlatiti krdo bivola, isto tako neću, sasvim sam siguran u to! 

U velikoj većini slučajeva sam stava da je "treći" višak, kako u ljubavi, politici, fajtu, za stolom dok se gušta jumbo pizza, ribičiji možda, nekada i ne, ali kada je u pitanju raznolikost, prije svega "kvalitetne" ponude na tržištu, pa neka ona bude kako kvalitetom i kvantitetom od recimo to tako od 1 do 5, slažem se da od prevelikog viška glava ne boli, ali kada netko pokušava meni prodavati maglu, i istovremeno me želi prevesti žednog preko vode, sretno mu bilo, samnom neće imati sreće, niti uspjeha, a drugima, po njihovom nahođenju, ako im odgovara, nitko sretniji od mene! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
dadn kaže...

malwaredroidaši vi ste najsretniji ljudi na svijetu. da nema microsofta ne bi imali po kome pljuvati.... 

 lol, rugala se sova sjenici...Koja ono platforma ima tisuće i tisuće napisanog malwarea?

https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
MS kao Bandić, samo dela.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
GNU+Linux kaže...
dadn kaže...

malwaredroidaši vi ste najsretniji ljudi na svijetu. da nema microsofta ne bi imali po kome pljuvati.... 

 lol, rugala se sova sjenici...Koja ono platforma ima tisuće i tisuće napisanog malwarea?

 

Ona koja drzi 90+% desktopa na svijetu?

Freak Show Inc.
7 godina
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
Friday kaže...

 

Ona koja drzi 90+% desktopa na svijetu?

 Da, točno, Linux 

Kruha i igala...
8 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
I dalje najbolji fotoaparat koji je uz to i smartphone sa svim potrebnim funkcijama. A OS je tako gladak i sa TJEDNIM apdejtima sve brži i brži. Brz ko android na stalku u dućanu dok ga ne trošiš par dana. A dizajn je stvar ukusa i neko voli sjajne metalne cajke a neko sleek batman dizajn.
 
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
zaposleni_server kaže...
I dalje najbolji fotoaparat koji je uz to i smartphone sa svim potrebnim funkcijama. A OS je tako gladak i sa TJEDNIM apdejtima sve brži i brži. Brz ko android na stalku u dućanu dok ga ne trošiš par dana. A dizajn je stvar ukusa i neko voli sjajne metalne cajke a neko sleek batman dizajn.

 Tjedni updatei su kao vrlina?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavlja se pad Windows Phone platforme
Ne nego potvrđuju vječnu glupu tezu da se OS ne razvija, jel. I da, svi smo svjesni toga da smo koristeći win10 mobile u stvari dio najvećeg ikad javnog i testnog developmenta platforme koja jedina ima di rast. Di će narast android? Na veći tablet? Više glupih i istih ikonica na ekranu? Angry Pokemon Snapchat?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice