Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu

poruka: 54
|
čitano: 5.853
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu".
14 godina
offline
Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu

Svaka im čast.

Moj PC  
36 13 hvala 0
14 godina
offline
Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu

Navijačko pleme, svugdi isto. Radije bi toljage, noževe i slično. Šta koga briga ima li na stadionu WiFi ili nema. Ako mu ne treba, neka ga ne koristi. Tko želi biti online, ako nema WiFi, koristiti će 3G.

 
33 29 hvala 2
14 godina
offline
Re: Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu
Punti kaže...

Navijačko pleme, svugdi isto. Radije bi toljage, noževe i slično. Šta koga briga ima li na stadionu WiFi ili nema. Ako mu ne treba, neka ga ne koristi. Tko želi biti online, ako nema WiFi, koristiti će 3G.

Ti uopće ne kužiš poantu očito.Treba zabranit i u kafićima a ne da dođem sa frendovima na cugu i oni bulje u mobitel.

14 godina
offline
Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu

dojdu na stadion tolko da zauzmu mjesto i onda surfaju po fejsu kak su oni na stadionu ovo ono. Ovi daju gol, niko ništa, samo nastave buljiti u telefone hahahaha

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
33 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu
Gremlin144 kaže...

dojdu na stadion tolko da zauzmu mjesto i onda surfaju po fejsu kak su oni na stadionu ovo ono. Ovi daju gol, niko ništa, samo nastave buljiti u telefone hahahaha

E baš do toga bude dolazilo a to je žalosno. Već zamišljam hrpu hipstera i ženskica kak se naslikava i stavlja statuse kak su na tekmi.

14 godina
offline
Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu

Mene na utakmici puno više iritiraju krezubi pijani krkani koji stoje na stolicama, klate se i posrću, prolivaju pivo iz plastične politarske čaše oko sebe i smrde na ukiseljeni znoj. ("Sve pijano, drogirano, za Hajduka navijamo...")

 
23 17 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Re: Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu
Punti kaže...

Mene na utakmici puno više iritiraju krezubi pijani krkani koji stoje na stolicama, klate se i posrću, prolivaju pivo iz plastične politarske čaše oko sebe i smrde na ukiseljeni znoj. ("Sve pijano, drogirano, za Hajduka navijamo...")

 

I njih sigurno smeta geek u košuljici {#}

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu
Punti kaže...

Mene na utakmici puno više iritiraju krezubi pijani krkani koji stoje na stolicama, klate se i posrću, prolivaju pivo iz plastične politarske čaše oko sebe i smrde na ukiseljeni znoj. ("Sve pijano, drogirano, za Hajduka navijamo...")

Ja dam glavu na panj ak si ti uopće ikad bio na utakmici. Ti si jedan običan troll i mučki provokator. Stadion nije kazalište, i treba podržavati svoju momčad a ne buljit u ekran. Pa zakaj ideš na stadion? Gledat tekmu il buljit u ekran? Mislim koji vam je ljudi?

16 godina
offline
Re: Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu
SolidSnakeCRO kaže...

Ti uopće ne kužiš poantu očito.Treba zabranit i u kafićima a ne da dođem sa frendovima na cugu i oni bulje u mobitel.

Nije problem u WiFiju, već u frendovima...

14 godina
offline
Re: Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu

Sinko, na utakmice idem od '76. Da, 1976.

14 godina
offline
Re: Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu
Darmarko kaže...
SolidSnakeCRO kaže...

Ti uopće ne kužiš poantu očito.Treba zabranit i u kafićima a ne da dođem sa frendovima na cugu i oni bulje u mobitel.

Nije problem u WiFiju, već u frendovima...

Problem je u ovim vremenima koja su skoro sve društvene aspekte promjenila na gore i teško se tome oduprijeti.

Punti kaže...

Sinko, na utakmice idem od '76. Da, 1976.

Na utakmice nizozemske lige? Mi pričamo o nizozemskoj. Za njih govoriš da su huligani i da prolijevaju pivu itd.

11 godina
protjeran
offline
Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu

Ja bi ukino nogomet i nebi bilo problema.Ta je igra glupa u pm.22 idiota ganjaju lopticu a ostali napaljeni kreteni navijaju ko ludi.Jos se podu tuc zbog glupe igre,sve to treba pred zid i ra ta ta ta.

Fino varatiti gladijatore u stadione,pa nek se rulja zabavlja na konstruktivan nacin.

You will live to see man-made horrors beyond your comprehension - Nikola Tesla
 
11 33 hvala 0
14 godina
offline
Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu

Dijete, ti ne znaš o čemu pričaš, poklopio sam te i sad se pokušavaš vaditi. Kad jednog dana budeš mogao reći da si gledao uživo polufinale kupa uefa, ili Hrvatsku u polufinalu svjetskog prvenstva, javi se. Ja sam to gledao i jako me smetaju oni krkani što prolijevaju pivo i smrde.

 

EDIT: polufinale kupa UEFA 2 puta, '79. i '84.

EDIT2: šta je, TDowneri, zavist. da, bilo je izvrsno. uživali smo u Francuskoj, usprkos rezultatu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2014 15:14 (Punti).
 
3 11 hvala 0
14 godina
offline
Re: Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu
Punti kaže...

Dijete, ti ne znaš o čemu pričaš, poklopio sam te i sad se pokušavaš vaditi. Kad jednog dana budeš mogao reći da si gledao uživo polufinale kupa uefa, ili Hrvatsku u polufinalu svjetskog prvenstva, javi se. Ja sam to gledao i jako me smetaju oni krkani što prolijevaju pivo i smrde.

Nikog ti nisi poklopio. Ti si sad već ostario i sve ti smeta i laprdaš (ili si troll) a bio si možda u mladosti još gori i življi od ovih koje navodiš. Da vremena se mjenjaju, al nogometni stadion nije mjesto za buljit u ekran nego navijati sa ekipom i gledati tekmu i ne znam kaj je tu tak nejasno. Pravi navijač koji navodno ide na tekme od 76-te bi to razumio. Tko je uopće rekao da trebamo huligane? Ja nisam nigdje to naveo. Ja nisam za huligane, ali sam za normalno navijanje i podršku voljenom klubu. Pogledaj navijače Borussije Dortmund recimo. Hebote wifi.

13 godina
offline
Re: Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu
Pa u čemu je problem,ne sviđa ti se jednostavno nemoj koristiti i ništa te ne košta,a oni ljudi što žele uploadati par slika tijekom poluvremena neka to rade
robimarko@gmail.com
15 godina
online
Re: Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu
SolidSnakeCRO kaže...

Ti uopće ne kužiš poantu očito.Treba zabranit i u kafićima a ne da dođem sa frendovima na cugu i oni bulje u mobitel.

vi mlade generacije ste toliki slabići da se nemožete oduprijeti niti wifi-ju

ko što reče kolega problem je u frendovima (ili tebi kad im je draže buljit u mob neg komunicirat s tobom). fail od tvog društva u oba slučaja

14 godina
offline
Re: Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu
SolidSnakeCRO kaže...
Punti kaže...

Navijačko pleme, svugdi isto. Radije bi toljage, noževe i slično. Šta koga briga ima li na stadionu WiFi ili nema. Ako mu ne treba, neka ga ne koristi. Tko želi biti online, ako nema WiFi, koristiti će 3G.

Ti uopće ne kužiš poantu očito.Treba zabranit i u kafićima a ne da dođem sa frendovima na cugu i oni bulje u mobitel.

Tko ti je kriv kada imaš takve frendove?

 

Zašto bi se meni zabranio Wi-Fi u kafiću jer tvoji frendovi ne mogu kontrolirati svoju ovisnost.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Re: Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu
Darmarko kaže...
SolidSnakeCRO kaže...

Ti uopće ne kužiš poantu očito.Treba zabranit i u kafićima a ne da dođem sa frendovima na cugu i oni bulje u mobitel.

Nije problem u WiFiju, već u frendovima...

 

? ako idem na piće idem da vidim frenda i da popričamo,, ako "bulji" u mobitel, to bi nam bilo zadnje piće

 

današnja generacija je valjda toliko već nastranila pa ne može nigdje bez gledanja na mobitel,, ajde ako si sam pa nekog čekaš, ili doma umjesto da gledaš telku poigraš se sa smartphonom, ali u društvu??? totalno bolesno

14 godina
offline
Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu

To sa besplatnim WiFijem u kafićima... mentalitet ovisnika koji je naletio na besplatnu drogu... zamisli ih onako urokane informacijama sa društvenih mreža... blaženo srknu kavu i čašu vode, otpuhnu dim cigarete iz pluća uz neizbježni smiješak, udare selfie i stave status "Chillin' at Ćakula".

 

Šala nastrana, zamisli kad 20k posjetitelja stadiona krene napadat na onaj jadni hotspot, osjećat će se (hotspot) kao Debbie u "Debbie does Dallas" (XXX version).

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2014 14:50 (Punti).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu
Ges kaže...
SolidSnakeCRO kaže...

Ti uopće ne kužiš poantu očito.Treba zabranit i u kafićima a ne da dođem sa frendovima na cugu i oni bulje u mobitel.

vi mlade generacije ste toliki slabići da se nemožete oduprijeti niti wifi-ju

ko što reče kolega problem je u frendovima (ili tebi kad im je draže buljit u mob neg komunicirat s tobom). fail od tvog društva u oba slučaja

Ja ne velim da cijelo vrijeme bulje ali svejedno iritira i to nema uopće veze sa menom, nego sa prokletim fejsbukom. Kaj da im radim ak se ne mogu oduprijeti.  Malo lakše sa zaključcima.

sirka666 kaže...
SolidSnakeCRO kaže...
Punti kaže...

Navijačko pleme, svugdi isto. Radije bi toljage, noževe i slično. Šta koga briga ima li na stadionu WiFi ili nema. Ako mu ne treba, neka ga ne koristi. Tko želi biti online, ako nema WiFi, koristiti će 3G.

Ti uopće ne kužiš poantu očito.Treba zabranit i u kafićima a ne da dođem sa frendovima na cugu i oni bulje u mobitel.

Tko ti je kriv kada imaš takve frendove?

 

Zašto bi se meni zabranio Wi-Fi u kafiću jer tvoji frendovi ne mogu kontrolirati svoju ovisnost.

Nebi trebalo. Ok? Znao sam da budete svi poskakali odma.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu
sirka666 kaže...
SolidSnakeCRO kaže...
Punti kaže...

Navijačko pleme, svugdi isto. Radije bi toljage, noževe i slično. Šta koga briga ima li na stadionu WiFi ili nema. Ako mu ne treba, neka ga ne koristi. Tko želi biti online, ako nema WiFi, koristiti će 3G.

Ti uopće ne kužiš poantu očito.Treba zabranit i u kafićima a ne da dođem sa frendovima na cugu i oni bulje u mobitel.

Tko ti je kriv kada imaš takve frendove?

 

Zašto bi se meni zabranio Wi-Fi u kafiću jer tvoji frendovi ne mogu kontrolirati svoju ovisnost.

A kaj će ti wi fi na stadionu ili kafiću aj reci? Nisu problem frendovi, jer su sada takvi svi. Pogledaj oko sebe u kafiću s wi fijem. Ili i ti gledaš u mob pa nisi vidio :')

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
12 godina
offline
Re: Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu

Onaj tko hoce buljiti u mobitel, buljit će neovisno jel bio na WiFi ili 3G, tako da ti opet na isto dođe...

 

Dobro ti ljudi kažu, zbog toga što neki provode na kavi više vremena na fejsu, nego što se zapravo druže, to je problem u ljudima, ne u facebooku ili WiFi-u...

 

"to nema uopće veze sa menom, nego sa prokletim fejsbukom. Kaj da im radim ak se ne mogu oduprijeti."

 

{#}

 


Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2014 14:49 (skoosha).
11 godina
offline
Re: Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu
Darmarko kaže...
SolidSnakeCRO kaže...

Ti uopće ne kužiš poantu očito.Treba zabranit i u kafićima a ne da dođem sa frendovima na cugu i oni bulje u mobitel.

Nije problem u WiFiju, već u frendovima...

Mozda je problem u njemu.

12 godina
offline
Re: Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu
logik kaže...

A kaj će ti wi fi na stadionu ili kafiću aj reci? Nisu problem frendovi, jer su sada takvi svi. Pogledaj oko sebe u kafiću s wi fijem. Ili i ti gledaš u mob pa nisi vidio :')

Neki u kafic dodju raditi. Na primjer moj sef, koji se bavi grafickim dizajnom, uzme laptop i ode u kafic gdje po nekad puno lakse radi jer mu pozadinska buka potice kreativnost.

 

Nemojte misliti samo na sebe i kako vi koristite neke stvari, ima hrpa scenarija o kojima niste niti pomisljali.

WordPress ❤
12 godina
neaktivan
offline
Re: Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu
T-55 kaže...

Ja bi ukino nogomet i nebi bilo problema.Ta je igra glupa u pm.22 idiota ganjaju lopticu a ostali napaljeni kreteni navijaju ko ludi.Jos se podu tuc zbog glupe igre,sve to treba pred zid i ra ta ta ta.

Fino varatiti gladijatore u stadione,pa nek se rulja zabavlja na konstruktivan nacin.

Vjerujem da bi Ciganović ili Mačak imali sličan ili čak isti komentar na nogomet!

 

Sad se postavlja pitanje, da nisi jedan od njih?!

 

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
14 godina
offline
Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu

A možda su u šumi. Mislim da se svi možemo složiti da nema pravog odgovora i da to zahtjeva dublju analizu. Sad ste vi okrenuli članak koji govori o nogometu i stadionima na mene i wifi u kafićima.

Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu

Mobilni internet ce za godinu dvije biti neisplativo imati bez FLAT prometa... Samim time ovo propustanje i nepropustanje WIFI-a se nece osjetiti i oni koji zele gledati u mobitel ce gledat a oni koji nece ce gledat utakmicu.

 

Pogledati na mobitel sa vrimena na vrijeme na besplatnom WiFI-u nije nista strasno. Realno gledajuci ako netkoga ne interesira utakmica nece ni doci na nju

Ucestali primjer na stadionima:

Cura se smeksa momku i odu na utakmicu gdje on uziva a ona nezna sta ce sa sobom. Zasto da zaj*baje momka i zalit se kako je dosadno kad moze korisititi mobitel i lakse prebrtodit te dvije ure?!

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu

Ja kad idem na takmu, a idem u zadnjih 10-ak godina na skoro svaku utakmicu Cibalie (i domaćinstvo i gostovanje) uopće ne nosim mobitel ili ako sam na gostovanju gasim mobitel prije utakmice. Fokusiram se na nogomet i gotovo. U zadnje vrijeme sve više mladih ljudi dolazi na utakmice pa 90 minuta provede na fejsu ili twitteru ili ko zna čemu (i bez waj-faja). Osobno me to ne smeta, ali ako svi već došao na utakmicu kao podrška svom timu onda ga barem podrži kad se navija ili proziva Mamića i slične :D

Die Slawen haben uns besiegt. Sie haben unser Land, unsere Nation, unsere Ideologie zerschlagen... Das bedeutet sie sind eine arische Rasse und sie werden diese Welt in die Knie zwingen...
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu

Sedamdesetih i osamdesetih su bili huligani,danas su to hipsteri i cyber hooligani.

Nobody Cares!
 
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Navijači ne žele Wi-Fi na stadionu
Friday kaže...
Punti kaže...

Mene na utakmici puno više iritiraju krezubi pijani krkani koji stoje na stolicama, klate se i posrću, prolivaju pivo iz plastične politarske čaše oko sebe i smrde na ukiseljeni znoj. ("Sve pijano, drogirano, za Hajduka navijamo...")

 

I njih sigurno smeta geek u košuljici {#}

Njih smeta geek u košulji, obitelji s djecom, smeta im čovjek koji je došao gledati utakmicu i koji navija za svoju momčad a ne kontra tuđe, smeta im policija koja radi svoj posao svetom nedjeljom, smeta im spiker koji ih moli da ne gađaju ljude stolicama, smeta im Bog, smeta im hrvatska.

 

Govorim o prvenstveno hrvatskim navijačima, koji ne bi falili nikome da ih više ne bude ujutro već, skupa sa cijelim HNS-om i svim hrvatskim nogometnim momčadima.Nakupina bezubih nasilnika, tatinih sinova i mafije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2014 18:03 (Branimir82).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice