Nestašica Skylake procesora

poruka: 18
|
čitano: 3.597
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nestašica Skylake procesora".
15 godina
offline
Nestašica Skylake procesora

Ili ih nije proizveo dovoljno u pocetku ili namjerno zavlace da si stvore bolju reklamu kod potrosaca...

Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Nestašica Skylake procesora

Ili imaju problema s dovoljno ispravnih procesora, 3 moguca razloga

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2015 9:48 (Makić).
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Nestašica Skylake procesora

Ništa...Dok Rambox ne raspali po Intelu,nema dobrog vica.....

 

 

 
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Nestašica Skylake procesora

Pa normalno da je poslovna strategija jel su vidjeli da sada svi zele skylake i imaju dosta starih modela u skladistu pa treba se i to prodati...hahaha :)

Zovite me X-Men
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nestašica Skylake procesora
Makić kaže...

Ili imaju problema s dovoljno ispravnih procesora, 3 moguca razloga

Malo vjerojatno posto je ovo vec uhodani proizvodni proces.

9 godina
protjeran
offline
Re: Nestašica Skylake procesora
Makić kaže...

Ili imaju problema s dovoljno ispravnih procesora, 3 moguca razloga

 da je tome tako,vec bi Intel poceo zatvarati tvornice poput AMD-a...Ne shvacas da puno otpada unistava isplativost proizvodnje..

15 godina
offline
Re: Nestašica Skylake procesora

Ponuda-potražnja...pumpanje cijena

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png | https://www.flickr.com/photos/131447653@N03/
12 godina
protjeran
offline
Nestašica Skylake procesora

Koja teska laz...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nestašica Skylake procesora

Da bar je jednostavno tj da AMD uskoči i pokrije tu nestašicu pa se Intel više nebi usudio praviti neštašice. 

15 godina
offline
Nestašica Skylake procesora

bum ja pital svoje švercere na placu. oni su najbolje upućeni u to kaj se događa. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nestašica Skylake procesora

Novi i5-6600K u Protisu 2129Kn (http://www.protis.hr/products/details/procesor-intel-core-i5-6600k/100731)

Stariji i5-4690 u Protisu 2087Kn (http://www.protis.hr/products/details/procesor-intel-core-i54690k-350ghz-1mb-6mb-88w-1150-box-intel-hd-graphics-4600/84223)

 

Pa ti vidi zasto je nestasica. Carevi su u Intelu. Odkako nema konkurencije stari modeli uopce nejdu na popust. Dok se ne prodaju imaju istu cijenu. Mozda poraste, al dole nejde :)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nestašica Skylake procesora

kako neče bit nestašica kad ovi novi rasturaju u novim igrama 

fx8350 je stvarno sramotan

edit:ma znam da nije nestašica radi toga ali bi trebali bit dobri

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2015 22:56 (dery).
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nestašica Skylake procesora

Ajmo AMD vrijeme je za buđenje !

We're looking for a hot, big breasted, red headed Dhampir, it's not like there's thirty of them around here!
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2015 23:04 (Puls3).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Nestašica Skylake procesora

i5 6600k je skoro duplo skuplji, najeftinija ploca kosta 1000kn, DDr4...mislim da ti je sve jasno

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Nestašica Skylake procesora

ma sve znam ali koliko odskače u nekim igrama to je čudo, a kako bi tek fx bio sramotan da ostalima dignemo takt na njegov

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nestašica Skylake procesora
dery kaže...

ma sve znam ali koliko odskače u nekim igrama to je čudo, a kako bi tek fx bio sramotan da ostalima dignemo takt na njegov

Dobro ti covjek kaze gore. Duplo je skuplji. Nikakvo cudo to nije. Cudo bi bilo da je duplo skuplji a 3 put brzi. Ovako je samo duplo skuplji a u najboljem slucaju nije niti duplo brzi. (Nisam nikakav fanboy AMDa i mislim da cu uzet Intel al im j***m mater sto su neopravdano toliko skuplji).

12 godina
protjeran
offline
Re: Nestašica Skylake procesora
Gledam testove u igrama s fx 83xx i novi skylake + gtx980ti, fx uredno 10-tak fpsa daje manje u svim igrama, kad pogledas ukupnu cijenu a igre ti s i7/i5 idu na 100fps-a s ovom karticom 10-tak fpsa manje s fx se cini stvarno mizerija...problem je u srednjem i low segmentu di slabiji i5, i3 cak i pentium doslovno pokapaju fx-ove serije 6 i 4! Djaba sto jedan fx-6xxx kosta 600/700kn kad po pitanju perfomansi on neopravdava ulozen novac! A i proslo je vec godina...
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
online
Re: Nestašica Skylake procesora
Stjepanj kaže...
Djaba sto jedan fx-6xxx kosta 600/700kn kad po pitanju perfomansi on neopravdava ulozen novac! A i proslo je vec godina...

 chaselol na aparatima...

 

pa ti baš hoćeš ubit čovca, najprije mu smjestiš onu podvalu da je baš on kupio intela, a sad još i ovo  

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice