Netflix dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 1.593
|
čitano: 544.417
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dostupan i u Hrvatskoj".
6 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
SuperDox kaže...

vidim da netflix nudi 1 mjesec besplatno, al moram povezat paypal ili karticu i pise da se nece naplatit do tog i tog datuma, tj. sljedeceg mjeseca. jel se moze onda kako maknut paypal, tj. odustat od pretplate? jer samo me zanima kako to sve funkcionira

Naravno da možeš, odeš u Paypal postavke i otkažeš plaćanje. A u postavkama Netflix accounta samo klikneš Cancel Account.

12 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

hvala, a gdje u paypalu to otkazujem?

EDIT: mislim da sam naso hah

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.6.2017 16:27 (SuperDox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Imam jedno pitanje.Trenutno imam Panasonic viera CS430 i planiram si uzeti netflix.Imam na daljinskom onutipku di pise netflix al mi dode da nije dostupan za moju drzavu sad neznam dal treba update firmware ili cu morati svaki put spajati laptop na tv.

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Doca15 kaže...

Imam jedno pitanje.Trenutno imam Panasonic viera CS430 i planiram si uzeti netflix.Imam na daljinskom onutipku di pise netflix al mi dode da nije dostupan za moju drzavu sad neznam dal treba update firmware ili cu morati svaki put spajati laptop na tv.

Vrlo vjerojatno da će trebati update firmwarea. Najbolje da pitaš Panasonic. 

 

Je li ti u postavkama televizora zemlja postavljena kao HR?

 

EDIT: probaj i ovo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.6.2017 21:13 (robogo).
13 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Dodani HR titlovi za Stranger Things i Luke Cage 

mozda nebi bilo loše u prvi post staviti sto je sve dostupno sa HR titlovima 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Jel ima netko da ima slobodan koji profil? Volio bih se dogovoriti da mogu pogledati serije i filmove u 4K rezoluciji..

Hvala

 
0 0 hvala 0
6 godina
online
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Može li se negdi saznat popis filmova i serija koji imaju HR titlove. Planiram uzet Netfilx pa gledam isplati li mi se jer ako nema dovoljno titlovanih stvari onda ne bi baš trošia novce

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Cri.Lu99 kaže...

Može li se negdi saznat popis filmova i serija koji imaju HR titlove. Planiram uzet Netfilx pa gledam isplati li mi se jer ako nema dovoljno titlovanih stvari onda ne bi baš trošia novce

 Doslovno 2 posta iznad tvog. 

6 godina
online
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

I to je to? Premalo mi je izgledalo, pa sam mislia da ima još toga. Sad nisam preupoznat sa ovim naslovima, pa ne znam radi li se samo o serijama ili ima i filmova među ovima, al nisam preoduševljen haha

15 godina
online
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Cri.Lu99 kaže...

I to je to? Premalo mi je izgledalo, pa sam mislia da ima još toga. Sad nisam preupoznat sa ovim naslovima, pa ne znam radi li se samo o serijama ili ima i filmova među ovima, al nisam preoduševljen haha

 To je za njihove originalse, desi se da bude i za neke poznatije serije i filmove.

 

Uzmi trial acc pa pronjuškaj http://movies.netflix.com/subtitles

6 godina
online
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Recite mi onda isplati li se uzimat ako se planiraju gledat samo stvari sa HR titlovima? Šta mislite?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Cri.Lu99 kaže...

Recite mi onda isplati li se uzimat ako se planiraju gledat samo stvari sa HR titlovima? Šta mislite?

Ne. Ne još.

16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Evo ako koga zanima, čini mi se da je još jednom proširen katalog sadržaja s hrvatskim titlovima. Tu je sada i House of Cards (ali izgleda samo 1. sezona za sada).

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
ovako imam jedan problem s netflixom,danas gledao na poslu normalno netflix i jucer na tvu.dodem doma s posla i pojavi se ovaj error,probao na mobitelu radi normalno.Restartao ruter,netflix i nista
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
izith kaže...

Evo ako koga zanima, čini mi se da je još jednom proširen katalog sadržaja s hrvatskim titlovima. Tu je sada i House of Cards (ali izgleda samo 1. sezona za sada).

Meni je i dalje uključen američki smart dns na tv-u iako ne radi sa netflixom, tj. američka ponuda se vidi ali mogu se pokrenuti samo oni sadržaji koji su za hr.

A uključen mi je američki dns jer mi treba za amazon prime na kojem je znatno veća ponuda u odnosu na hr verziju amazona i na kojem to i dalje bez problema funkcionira.

PSN - darklydexter
10 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Upisem recimo "Oz" ili "Firefly" u tražilicu, dole se pokaže ta serija al mi s desne strane baca samo slične serije. 

 

Znači li to da američki Netflix ima te serije a meni prikaže samo naziv?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
gocc01 kaže...

Upisem recimo "Oz" ili "Firefly" u tražilicu, dole se pokaže ta serija al mi s desne strane baca samo slične serije. 

 

Znači li to da američki Netflix ima te serije a meni prikaže samo naziv?

 Mislim da ne nuzno, pretpostavljam da oni samo imaju sve serije/filmove u bazi i onda ti pokazu slicne kada nemaju to sto trazis.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Kako najjeftinije doci do US sadrzaja na netflixu? pocastili su me/nas jos jednim besplatnim mjesecom, pa bih nekako do US sadrzaja. DNS ili proxy, jer gledam na TV-u

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
goodye kaže...

Kako najjeftinije doci do US sadrzaja na netflixu? pocastili su me/nas jos jednim besplatnim mjesecom, pa bih nekako do US sadrzaja. DNS ili proxy, jer gledam na TV-u

 Blokiraju svakodnevno dns i proxije...sve sto sam isprobao kratko traje, cak i vpn blokiraju, platio sam za vpn na kraju koristio sam jednom...radi sat vremena pa ne radi cijeli dan pa iduci radi pa opet blokiraju...odustao sam od us sadrzaja

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
goodye kaže...

Kako najjeftinije doci do US sadrzaja na netflixu? pocastili su me/nas jos jednim besplatnim mjesecom, pa bih nekako do US sadrzaja. DNS ili proxy, jer gledam na TV-u

 imam getflix ali radi ko zmigavac , ne isplati se gubit vrijeme na to , blokiraju nonstop ..

P.S.  na koju foru ide to jos jedan mjesec besplatno , ide jos jedan na ovaj prvi ili . ako da , treba nesto uradit ili je automatski , mozes pojasnit malo molim te ?

12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
error_666 kaže...

P.S.  na koju foru ide to jos jedan mjesec besplatno , ide jos jedan na ovaj prvi ili . ako da , treba nesto uradit ili je automatski , mozes pojasnit malo molim te ?

 Meni su točno nakon godinu dana od početka prvog triala ponudili još jedan. 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
10 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Perki kaže...
error_666 kaže...

P.S.  na koju foru ide to jos jedan mjesec besplatno , ide jos jedan na ovaj prvi ili . ako da , treba nesto uradit ili je automatski , mozes pojasnit malo molim te ?

 Meni su točno nakon godinu dana od početka prvog triala ponudili još jedan. 

 

Pretpostavljam da moraš imati Netflix neprekinuto godinu dana?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
gocc01 kaže...
Perki kaže...
error_666 kaže...

P.S.  na koju foru ide to jos jedan mjesec besplatno , ide jos jedan na ovaj prvi ili . ako da , treba nesto uradit ili je automatski , mozes pojasnit malo molim te ?

 Meni su točno nakon godinu dana od početka prvog triala ponudili još jedan. 

 

Pretpostavljam da moraš imati Netflix neprekinuto godinu dana?

 Ne. Imao trial mjesec dana (2-3/2016), otkazao. Nakon godinu dana eto njih sa još jednim mjesecom džabe. Jedino što se nisam odjavio sa mail liste pa su me svako malo žicali da se vratim.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
16 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Perki kaže...
gocc01 kaže...
Perki kaže...
error_666 kaže...

P.S.  na koju foru ide to jos jedan mjesec besplatno , ide jos jedan na ovaj prvi ili . ako da , treba nesto uradit ili je automatski , mozes pojasnit malo molim te ?

 Meni su točno nakon godinu dana od početka prvog triala ponudili još jedan. 

 

Pretpostavljam da moraš imati Netflix neprekinuto godinu dana?

 Ne. Imao trial mjesec dana (2-3/2016), otkazao. Nakon godinu dana eto njih sa još jednim mjesecom džabe. Jedino što se nisam odjavio sa mail liste pa su me svako malo žicali da se vratim.

 I ja sam ovako, imao sam isto u 2 mjesecu 2016 onaj besplatni trial, i prije 3-4 dana mi stize poruka na mail da ce me pocastiti jos jednim besplatnim mjesecom. Doduse uzimao sam u7 mjesecu 2016 jedan mjesec. Ali s ovim sto vidim, nisu me kupili. Previse toga mi je "zabranjeno", tako da ne mislim ozbiljnije koristiti.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
8 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Jel netko zainteresiran da se priključi na moj account za 3 eura ili 23 kn mjesečno? Bili smo dugo četvorica, ali jedno mjesto se sad oslobodilo

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Ima li novih sadrzaja sa titlovima koji su dodali ovaj mjesec?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
pc_fan005 kaže...

Ima li novih sadrzaja sa titlovima koji su dodali ovaj mjesec?

 Evo friški screenshot

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
11 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
izith kaže...
pc_fan005 kaže...

Ima li novih sadrzaja sa titlovima koji su dodali ovaj mjesec?

 Evo friški screenshot

 Jesu li sta nedavno stavili ako si primjetio? Koliko vidim sporo to nekako ide

16 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
pc_fan005 kaže...
 Jesu li sta nedavno stavili ako si primjetio? Koliko vidim sporo to nekako ide

 Better Call Saul, Shadow Hunters... imaš par postova iznad moj screenshot od 20.7. pa se igraj "pronađi 5 razlika"   Ali sporo ide, da.

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
11 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
izith kaže...
pc_fan005 kaže...
 Jesu li sta nedavno stavili ako si primjetio? Koliko vidim sporo to nekako ide

 Better Call Saul, Shadow Hunters... imaš par postova iznad moj screenshot od 20.7. pa se igraj "pronađi 5 razlika"   Ali sporo ide, da.

 Da, onda jako lose ide sa prijevodom

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice