Netflix dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 1.593
|
čitano: 543.325
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dostupan i u Hrvatskoj".
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Tonči kaže...
Meh, ponuda za Europu je ionako smeće, a UHD nije dostupan tako da je iskoristivost nikakva.

 Heh realno da ti kažem ni za mene u US nije ništa bolja ponuda.

 

Sve što gledam zapravo mogu gledat besplatno preko CBS/ABC/NBC stranica....osim all-time hitova poput Friends koji se daju naručit pojedinačno u HD izdanju (tipa preko Amazona) za jednu mjesečnu pretplatu...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
14 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

jel se može vidjeti ponuda bez registracije ?

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
loky4i4 kaže...

jel se može vidjeti ponuda bez registracije ?

To i mene interesira... za sada, očigledno, nikako.

 

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
8 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

zar nema netflix neki trial ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
 
0 0 hvala 4
16 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

cekaj malo nije! ccc onda nastavljamo hevcom 256 treckerima

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2016 20:44 (4mal).
14 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

U zadnjoj epizodi na BugTV-u su spominjali ako se ne varam da će Netflix doći u HR tamo nekad 2017 godine

Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Ja sam ga uzeo čim sam se odselio u Irsku. Zabavna stvar. Djeca se oduševila sa crtićima i dječjim filmovima/serijama.

Dvojici frendova sam otvorio VPN na kućnom serveru pa i oni gledaju preko mene.

Freak Show Inc.
 
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Upravo se regao, pogledao sadržaj i... ono... Bogčija.
Deckard
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Evo ja sam se regao i uzeo ovaj 1month free trial. 

 

Po meni je ovo odlican deal za 10€. Posto gledam serije naveliko ovo ce mi taman dobro doci da ne moram puniti hard. Ponuda je sasvim oke i ima sve bitnije serije. Jedina mana je nedostatak hrvatskih titlova(sto meni ne smeta jer gledam sve s eng titlovima ionako).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

jel ima uhd-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

ako ništa drugo napokon ćemo moći probati "netflix and chill"

 
26 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Ipak ostajem na US netflixu, em me kosta 6 dolara em ima sadrzaja na lopate
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Po ovome sto sam procitao, cijena servisa je ista kao i u SAD-u (cak je i niza kod njih, 8.99$? wtf), a oni jos k tome imaju vise sadrzaja (ok, s vremenom ce i sadrzaj doci).

Mislim, nije 10 eura nesto tako jako puno skupo za pristup hrpetini serija/filmova, ali jednostavno nije fer. A bas sam se ponadao...

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Santana kaže...

zar nema netflix neki trial ?

 imas mjesec dana free

12 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Registrirao se upravo, uzeo ovaj paket od 9,99 EUR, ali nešto tu meni ne štima. Iako imam 50 mbita vezu na internet, kad pustim preko browsera na velikom tv-u to jednostavno nije HD. Nije ni 1080p, a bome nije ni 720p, golim okom je lako vidjeti goleme razlike između 720p ripova i ovog tobože full HD-a. Fakat sam razočaran ako je ovo najbolje što mogu dobiti. Možda sam glup, pa sam nešto previdio, ali čini mi se da nisam. U postavkama kvalitete slike sam umjesto Auto stavio uvijek na High, ali ni to ne pomaže. Probao sam i najnovije serije, koje bi morale biti u full HD, ali to jednostavno nije to. Ima netko tu kakvu ideju?

 

 

Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

lmutak kaže:

''Kj to,jel ima za djabe gledat uz reklame,il treba insert coin??!?''

 

Nema Đabe ni u stare babe.

Btw moras da staviš euro jer kovanice u kn ne prima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2016 21:16 (Frk).
8 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Q-Tip kaže...

Registrirao se upravo, uzeo ovaj paket od 9,99 EUR, ali nešto tu meni ne štima. Iako imam 50 mbita vezu na internet, kad pustim preko browsera na velikom tv-u to jednostavno nije HD. Nije ni 1080p, a bome nije ni 720p, golim okom je lako vidjeti goleme razlike između 720p ripova i ovog tobože full HD-a. Fakat sam razočaran ako je ovo najbolje što mogu dobiti. Možda sam glup, pa sam nešto previdio, ali čini mi se da nisam. U postavkama kvalitete slike sam umjesto Auto stavio uvijek na High, ali ni to ne pomaže. Probao sam i najnovije serije, koje bi morale biti u full HD, ali to jednostavno nije to. Ima netko tu kakvu ideju?

 

 

 Rezolucija ne garantira kvalitetu
Skidam si ga na PS4 pa cu vidjet

16 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Nek mi netko objasni što je to i zašto je to prijelomna vijest? Znači u rangu testiranja H-bombe :)

There is no job like cron job!
 
11 0 hvala 0
14 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Postoje li titlovi na engleskom?

EUNE: Ferritin
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

E, al nema u ovoj ponudi The Wire, niti Star Trek... to znači da je ovo neka štura verzija?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Ja sam stavio max al i dalje je kvaliteta recimo u the dark knight iz 2008 ko 720p mozda i malo manje.

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
hrvooje kaže...

Nek mi netko objasni što je to i zašto je to prijelomna vijest? Znači u rangu testiranja H-bombe :)

Servis za "on-demand" strimanje serija/filmova/dokumentaraca. A prijelomna valjda zato sto se vec godinama kuka kako Netflixa kod nas nema.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
13 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Ovaj paket sto kosta 9.99€ pise : Screens you can watch on at the same time 2

 

Da li to znaci da mogu s nekim podijeliti trosak?

Bang!
 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!
netflix and chiiiiiiiiiiil!!!!!!!!!
CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
1domagoj1 kaže...
hrvooje kaže...

Nek mi netko objasni što je to i zašto je to prijelomna vijest? Znači u rangu testiranja H-bombe :)

Servis za "on-demand" strimanje serija/filmova/dokumentaraca. A prijelomna valjda zato sto se vec godinama kuka kako Netflixa kod nas nema.

 Pa imaju sad Simpsoni na RTL kockici, šta mi drugo treba. 

There is no job like cron job!
12 godina
protjeran
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Sumnajm da je ovo itko mogao očekivati.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

a postoji li kakav servis (osim torrent servis) za nas koji jednom mjesecno gledamo tv, i to npr. pogledat cijelu sezonu neke serije sa sci-fi kanala, i nista vise od toga?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Santana kaže...
Q-Tip kaže...

Registrirao se upravo, uzeo ovaj paket od 9,99 EUR, ali nešto tu meni ne štima. Iako imam 50 mbita vezu na internet, kad pustim preko browsera na velikom tv-u to jednostavno nije HD. Nije ni 1080p, a bome nije ni 720p, golim okom je lako vidjeti goleme razlike između 720p ripova i ovog tobože full HD-a. Fakat sam razočaran ako je ovo najbolje što mogu dobiti. Možda sam glup, pa sam nešto previdio, ali čini mi se da nisam. U postavkama kvalitete slike sam umjesto Auto stavio uvijek na High, ali ni to ne pomaže. Probao sam i najnovije serije, koje bi morale biti u full HD, ali to jednostavno nije to. Ima netko tu kakvu ideju?

 

  Rezolucija ne garantira kvalitetu
Skidam si ga na PS4 pa cu vidjet

 

 Pokušavam shvatiti što si htio reći i kako to pomaže, ali ne ide mi baš. Jasno mi je da je i bitrate bitan i sto drugih stvari, no bez obzira radi li se o nekom drugom čimbeniku ili rezoluciji - ovo što je kod mene na Netflixu nije HD.

10 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
digitall kaže...

a postoji li kakav servis (osim torrent servis) za nas koji jednom mjesecno gledamo tv, i to npr. pogledat cijelu sezonu neke serije sa sci-fi kanala, i nista vise od toga?

 

 

 kodi

MPLAB C18
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice