Netflix dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 1.593
|
čitano: 544.276
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dostupan i u Hrvatskoj".
10 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Koji je na kraju razlog zbog kojeg ameri imaju veću ponudu od nas? 

 

Neki dan gledam recenziju telke na youtubeu i frajer demonstrira Netflix i snimim kak imaju Doctor Strange. 

 

Netko je napisao da je problem u autorskim pravima, tj HRT je otkupio za neku seriju i Netflix nema pravo prikazivat istu kod nas. Al kaj je sa novim filmovima? Jel bi bilo koristi slat mailove u Netflix i j.... im mater da malo pojačaju ponudu?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Ma takvim balkanskim pristupom ne da će ti dat pristup apsolutnk svemu i otvoriti se tužbama sa svih strana, nego će ti na kućnu adresu poslati petogodišnju članarinu potpuno besplatno, tri eunuha da te doživotno služe cijeli dan i set noževa gratis!!

Zadrži svoje netolerantno i nekulturno ponašanje za HRT.
13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
gocc01 kaže...

Koji je na kraju razlog zbog kojeg ameri imaju veću ponudu od nas? 

 

Neki dan gledam recenziju telke na youtubeu i frajer demonstrira Netflix i snimim kak imaju Doctor Strange. 

 

Netko je napisao da je problem u autorskim pravima, tj HRT je otkupio za neku seriju i Netflix nema pravo prikazivat istu kod nas. Al kaj je sa novim filmovima? Jel bi bilo koristi slat mailove u Netflix i j.... im mater da malo pojačaju ponudu?

 Ne radi se samo o pravima HRT-a, tu su i ostali koncesionari tipa Blitz koji već imaju zakupljene koncesije na premijere i prava prikaza filmova gdje Netflix kao vanjska usluga baš i nema previše šanse a i vjerojatno je neisplativo.

Sve je to više manje podjednako, imaju možda više naslova nekih starijih serijala no Blockbuster-a ili nove serije (osim ako nisu Made by Netflix) i nema (koristim i US i HR Netflix). Npr. najviše novijih filmova imaju u skandinavskim zemljama ili Njemačka, dok US jako zaostaje po tom pitanju.

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
14 godina
online
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
robogo kaže...
Ma takvim balkanskim pristupom ne da će ti dat pristup apsolutnk svemu i otvoriti se tužbama sa svih strana, nego će ti na kućnu adresu poslati petogodišnju članarinu potpuno besplatno, tri eunuha da te doživotno služe cijeli dan i set noževa gratis!!

Zadrži svoje netolerantno i nekulturno ponašanje za HRT.

 Kakav balkanski pristup? Čovjek hoće prava koja mu je netko drugi oduzeo a da ga ništa nije pitao.

Šta se mene tiče što je neki tamo Blitz ili netko drugi otkupio prava za neki film? Plaćam Netflixu isti ili čak nešto viši iznos za znatno lošiju uslugu. Gdje mi je kompenzacija? Zašto Blitz za uzvrat nema uslugu jednakovrijednu Netflixovoj pa da Blitzu ili nekom drugom, nebitno, mogu platiti razliku u cijeni?

 

PSN - darklydexter
13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

Pa kao Second Pick imas Pickbox pa svakako razmotri njihovu "ponudu". Jedino što oni nude što Netflix nema su neki HBO serijali gdje su vjerojatno platili ogromne cifre kako bi imali pravo prikaza, ali vjerujem da će se i to promjeniti čim im članarina bude postala previše skupa.

Recimo ja Netflix svakako koristim isključivo zbog Netflix Original naslova i serijala kojih ima tonu pa zaista imam što konstantno gledati, što je u jednu ruku prednost Netflixa kao usluge jer npr. jedan Blitz gotovo nikada neće imati prava prikaza Netflixovog sadržaja.

Ako netko želi kupiti Netflix zbog Third Party naslova ili AAA naslova sugeriram da to ipak nikad ne naprave jer Netflix sigurno neće ići tim smjerom jer velika večina korisnika upravo želi novog, ekskluzivnog materijala a ne godinu dana stare Blockbustere koje je većina već pogledala ili u kinima ili na nekom drugom izvoru. Ali isto je i s drugim sličnim servisima, od Amazon Prime Video HULU i ostali koji upravo pushaju svoj sadržaj i to im i je Core Business dok su ostali naslovi samo popratni materijal za popunjavanje izbornika.

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.9.2017 8:29 (Bazen21).
6 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Bazen21 kaže...

Pa kao Second Pick imas Pickbox pa svakako razmotri njihovu "ponudu". 

Upravo to. Slobodno tržište, pa nađi nešto bolje. 

 

Netflix originali postaju sve bolji i bolji. 

 

House of Cards je jedna od najboljih političkih drama ikad.

12 godina
odjavljen
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Jel gleda netko netflix sa vpn-om?

Konkretno imam ipvanish pa me zanima kako se nose s tim, prepoznaje li ga stranica ili?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Postoji kakav nacin da se poskida to s netflixa? Pa da mogu na kompu gledat

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Gremlin144 kaže...

Postoji kakav nacin da se poskida to s netflixa? Pa da mogu na kompu gledat

Postoji opcija downloada i naknadnog gledanja sadržaja bet internet veze. https://help.netflix.com/en/node/54816

Ako si na to mislio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 13:54 (JackIsBack).
14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
JackIsBack kaže...
Gremlin144 kaže...

Postoji kakav nacin da se poskida to s netflixa? Pa da mogu na kompu gledat

Postoji opcija downloada i naknadnog gledanja sadržaja bet internet veze. https://help.netflix.com/en/node/54816

Ako si na to mislio.

 Mislio sam da poskidam sve i da si mogu trajno pohraniti na racunalo, da mogu gledati i kad otkazem pretplatu

12 godina
odjavljen
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Gremlin144 kaže...

 Mislio sam da poskidam sve i da si mogu trajno pohraniti na racunalo, da mogu gledati i kad otkazem pretplatu

 Ko bi onda plaćao preplatu kad bi to postojalo? 

14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Zin8 kaže...
Gremlin144 kaže...

 Mislio sam da poskidam sve i da si mogu trajno pohraniti na racunalo, da mogu gledati i kad otkazem pretplatu

 Ko bi onda plaćao preplatu kad bi to postojalo? 

 Bas. Mozemo rec da bi morao ponovo uzet za novo dodane naslove.

14 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Mogu i ja snimati usput kad gledam ako hocu..

Al lakse je poskidati

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Gremlin144 kaže...

Mogu i ja snimati usput kad gledam ako hocu..

Al lakse je poskidati

 pa skidaj preko torrenta, zar si toliko lijen ak već ne želiš plaćati 

10 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Mora postojati nacin da se to skine, kako inace pirati skidaju serije ili filmove sa netflixa?!?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
10alex kaže...

Mora postojati nacin da se to skine, kako inace pirati skidaju serije ili filmove sa netflixa?!?

 ima sigurno neki način, jer ti moraš od nekog linka primati podatke za stream

11 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Moze li netko napraviti novi screenshoot sto je sve prevedeno na hrv, ona stranica koliko vidim nije se nikako azurirala??
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
pc_fan005 kaže...
Moze li netko napraviti novi screenshoot sto je sve prevedeno na hrv, ona stranica koliko vidim nije se nikako azurirala??

 Nisu se puno pomakli. Uz to, nisu ni sve sezone ovih serija prevedene. (Narcos mislim samo prva sezona, itd)

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
14 godina
protjeran
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
pc_fan005 kaže...
Moze li netko napraviti novi screenshoot sto je sve prevedeno na hrv, ona stranica koliko vidim nije se nikako azurirala??

Sta ce ti hrvatski, ovako bar ucis engleski..

11 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
ansha kaže...
pc_fan005 kaže...
Moze li netko napraviti novi screenshoot sto je sve prevedeno na hrv, ona stranica koliko vidim nije se nikako azurirala??

Sta ce ti hrvatski, ovako bar ucis engleski..

 Zasto placati ako ne davaju ni prijevod a i sadrzaj je dosta manji nego u ostalim zemljama jos. Jako dugo su na nasem trzistu pa su se mogli potrudit malo.

6 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Ne moraju se truditi jer ljudi koji ne razumiju engleski niti nisu njihova ciljana publika.

Za sve ostalo tu je HRT.
14 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Za sve koji ne razumiju dobro engleski jezik postoji HBO GO. HBO GO za sve sadržaje ima titl i na Hrvatskom jeziku. Ako to može HBO onda bi trebao i Netflix.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Dinkorac kaže...

Za sve koji ne razumiju dobro engleski jezik postoji HBO GO. HBO GO za sve sadržaje ima titl i na Hrvatskom jeziku. Ako to može HBO onda bi trebao i Netflix.

 da samo što hbo go ne možeš uzeti bez operatera

14 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
loky4i4 kaže...
Dinkorac kaže...

Za sve koji ne razumiju dobro engleski jezik postoji HBO GO. HBO GO za sve sadržaje ima titl i na Hrvatskom jeziku. Ako to može HBO onda bi trebao i Netflix.

 da samo što hbo go ne možeš uzeti bez operatera

 

Najčešće svi imaju nekog od niže navedenih operatera.

Postoji mogućnost da ukoliko nemaš da se dogovoriš sa osobom koja ima :-)

 

http://www.hbo.hr/subscribe

16 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Pozdrav ekipa!

 

nisam neko vrijeme koristio Netflix i nedavno sam ga ponovno aktivirao.

Primijetio sam da je sadržaj možda čak i skromniji nego prije.

Evo konkretno, nije da mi je oreviše bitno, ali nema više Family Guya i HIMYM na netflixu, a sjećam se da sam ih prije gledao.

Pretpostavljam da je riječ o autorskim pravima, ali me zanima da li Netflix na neki način obavještava kada se neka serija povuče iz ponude.

 

Isto tako moram prokomentirati da mi je dosta glupo što ja koji inače Netflix gledam u DE, plaćam s Njemačkom karticom itd.. kada dođem tu na godišnji više nemam DE ponudu serija (tu sam i primijetio za Family Guy jer mi je u DE dostupan) a niti DE titlove/audio (za učenje jezika koristim)...

 

 

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Ako ti je bitno gledati njemački netflix kad si u hr, razmisli o VPN. Ja ga koristim za gledanje američkog Netflixa,tamo je ponuda neusporedivo veća od bilo čijeg drugog.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Kad smo kod toga, što je sada aktualno za us netflix? imao sam getflix i više nije radilo nego sto jeste
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
error_666 kaže...
Kad smo kod toga, što je sada aktualno za us netflix? imao sam getflix i više nije radilo nego sto jeste

 

Ja koristim expressvpn . Nije bas najjeftinji vpn koji mozes uzeti ali ja sam zadovoljan.Imaju odlicnu live  podrsku,prakticki 24/7 i cim prestane raditi samo im se javis i problem odmah rijesen.

16 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Da slažem se, ponuda na US Netflixu je daleko superiornija bilo čemu drugome, gledao sam prije preko SMartflixa, tj. dok nisu uveli anti-VPN policy.

U međuvremenu sam iz nekih drugih razloga uzeo VPN (Hotspot Shield Elite) i sjećam se da nisam mogao gledati Netflix preko njega..

 

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Ako koga zanima Getflix radi bez greške za sada na smartTV-ima, IOS-u i picekima.

 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice