Netflix uspješno blokirao VPN-ove

poruka: 55
|
čitano: 12.298
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix uspješno blokirao VPN-ove".
13 godina
neaktivan
offline
Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Gluposti, ista cijena daleko manji sadrzaj. Srecom ima besplatnijih opcija
...i tako dalje
Moj PC  
22 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Netflix uspješno blokirao VPN-ove

VPN jeste, ali DNS nije jos.

Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Magnolia_fan kaže...

VPN jeste, ali DNS nije jos.

 na svu sreću .... evo sad sam provjerio , jos uvijek radi US DNS ... Dok je tako ostavit ću , ako ukinu instantno otkazujem pretplatu .

11 godina
neaktivan
offline
Netflix uspješno blokirao VPN-ove

meni sve radi na smartflixu

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Netflix uspješno blokirao VPN-ove

Pišite Biljani Borzan.

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Netflix uspješno blokirao VPN-ove

Konkretno cemu to sluzi, taj netflix?

 

ja koristim the pirates bay i odlican je

 
10 14 hvala 0
16 godina
offline
Netflix uspješno blokirao VPN-ove

Jel se zna tocno kako oni detektiraju VPN? Imaju blacklistane IP adrese?

 

Ako je to slucaj, ocekujem pojavljivanje tutoriala kako sloziti svoj linux vps za forward proxy:) 

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Netflix uspješno blokirao VPN-ove

Netflix je uspješno odbio korisnike.
Kao, došao Netflix lijepo krasno al nema pola sadržaja. Ma odjebite.

 

Tako t-com povrh osnovnog paketa traži još 100kn za sportski paket. Ama nemoj me jebat. 

 

Kad vidim britanske skyove triple play pakete (na optici) dođe mi da plačem. Plus snimanje, timeshift, 100/100 i tako dalje.

 

Gospodo, Kodi i Velocity.

 

 

 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
hudo kaže...

Jel se zna tocno kako oni detektiraju VPN? Imaju blacklistane IP adrese?

 

Ako je to slucaj, ocekujem pojavljivanje tutoriala kako sloziti svoj linux vps za forward proxy:) 

 Zasto se j s tim kad ima puno boljih opcija s boljim sadrzajem i kvalitetom, zabadava.

15 godina
neaktivan
offline
Netflix uspješno blokirao VPN-ove

To je zbog pritiska vlasnika autorskih prava, ne može Netflix tu ništa čak i ako zbog toga izgube pretplatnike.

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Tom69 kaže...

To je zbog pritiska vlasnika autorskih prava, ne može Netflix tu ništa čak i ako zbog toga izgube pretplatnike.

 No shit Sherlock.

Nije fora što Netflix gubi preplatnike, fora je što im servira okaljaštenu uslugu (tipa RH) i prodaje ju po istoj cijeni kao nekom drugom. Naravno da će ekipa potražit VPN da može gledat ono što je platila.

Ako se Netflix prodaje u RH onda fino napiši da nemaš pravo gledat to-to-ito pa će korisnik odlučit hoće uzet pretplatu ili ne. Nego tek kad se pretpatiš, vidiš da nemaš pola toga što ima u npr. USA.

 

To se ne radi.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.3.2016 21:20 (nitro_vip).
8 godina
protjeran
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
ludizao kaže...
LudaRajcica kaže...

Konkretno cemu to sluzi, taj netflix?

 

ja koristim the pirates bay i odlican je

 

'Manje legalni izvori' mi nikad nisu dali povoda da sreću tražim drugdje pa sam ostao vjeran kako i priliči. Pb je dobar, ali za filmove i serije solidno kaska u odnosu na Rarbg i TorrentProject.

 

 

 Uspoređuješ stranicu s tražilicom^^

 

Uglavnom plačanje netflixu za nešto što izađe odmah bude na torrent stranicama nema smisla.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Netflix uspješno blokirao VPN-ove

Izgleda i Spotify je blokirao VPN,meni već dva dana ne radi,a Hola svira ku*cu

šteta 

Svemirski mega car
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
ludizao kaže...
Kresimir4 kaže...
Uspoređuješ stranicu s tražilicom^^

 

Uglavnom plačanje netflixu za nešto što izađe odmah bude na torrent stranicama nema smisla.

 

Rarbg nije tražilica, a TorrentProject je tu samo kad nečega nema, a treba - brzo i pouzdano.

 Da znaš o čemu pričam odmah bi shvatio da pričam o TorrentProject a ne o rarbg..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
nitro_vip kaže...
Ako se Netflix prodaje u RH onda fino napiši da nemaš pravo gledat to-to-ito pa će korisnik odlučit hoće uzet pretplatu ili ne. Nego tek kad se pretpatiš, vidiš da nemaš pola toga što ima u npr. USA.

 

To se ne radi.

 

 

Imaš još bolje, mjesec dana besplatno da pažljivo pregledaš ponudu i kvalitetu.

 

Daklem, širiš dezinformacije :P

16 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Kresimir4 kaže...
Uglavnom plačanje netflixu za nešto što izađe odmah bude na torrent stranicama nema smisla.

 

"Ici u kafic nema smisla, mozes i doma napravit kavu."  ;)

 

 

15 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Dr. Zoidberg kaže...
nitro_vip kaže...
Ako se Netflix prodaje u RH onda fino napiši da nemaš pravo gledat to-to-ito pa će korisnik odlučit hoće uzet pretplatu ili ne. Nego tek kad se pretpatiš, vidiš da nemaš pola toga što ima u npr. USA.

 

To se ne radi.

 

 

Imaš još bolje, mjesec dana besplatno da pažljivo pregledaš ponudu i kvalitetu.

 

Daklem, širiš dezinformacije :P

 Uzeo, vidio, odbio.
Forumi vrište kako ponuda nama hrvatima, za višu naknadu, nije ista prijateljima u USA.

Daklem, širim činjenice. A ako doktoru treba pomoć, tu sam.

15 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove

Pa napisao si da vidiš tek kad se pretplatiš, što insinuira trošak, a u biti se trebaš samo registrirati.

 

To bi bila dezinformacija.

 

Netflix uspješno blokirao VPN-ove

Radi preko besplatnog HOLA VPN-a.

 

Znam da ga svi mrzite jer je najveće i najnesigurnije smeće ikad napravljeno, pa ga nemojte niti pokušavati instalirati.

 

Ali čisto radi informacije. Radi savršeno dobro. Već mjesecima. I nikad nisam imao problema. Niti je itko na internetu imao problema s HOLA-om. Osim ljudi koji su zaključili da P2P nije najsigurnije rješenje. 

 

 

Let the downvotes begin. Or not. Who cares 

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Dr. Zoidberg kaže...

Pa napisao si da vidiš tek kad se pretplatiš, što insinuira trošak, a u biti se trebaš samo registrirati.

 

To bi bila dezinformacija.

 

Trolčina 1/1. I ovaj odgovor nije trebao bit. Opet.. jebiga

10 godina
online
Netflix uspješno blokirao VPN-ove

Već sam prekinuo membership. Vidio prije tjedan dana da ne mogu više pristupiti US sadržaju, a naš je očajan, tako da baj baj nakon nekoliko godina.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
LudaRajcica kaže...

Konkretno cemu to sluzi, taj netflix?

 

ja koristim the pirates bay i odlican je

 

To niti ja nisam nikada uspio shvatiti. Jos veci misterij mi je snimanje programa.

 

Torrent klijent, VPN i vozi. Gledas kad hoces, koliko hoces i sto hoces.

15 godina
odjavljen
offline
Netflix uspješno blokirao VPN-ove

Well, about that... Legend.2015.MULTi.1080p.BluRay.x264-LOST

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
nitro_vip kaže...
* * *

Ako se Netflix prodaje u RH onda fino napiši da nemaš pravo gledat to-to-ito pa će korisnik odlučit hoće uzet pretplatu ili ne. Nego tek kad se pretpatiš, vidiš da nemaš pola toga što ima u npr. USA.

 

To se ne radi.

 

Nemaš tu šta platiti, imaš 1 mjeseec Free da makar pregledaš što nudi i onda odlučiš da li ćeš nastaviti sa pretplatom iil ne.. ali ne moraš ni Free mjesec da uzmeš, ovdje smo ne-jednoglasno se složili da servis za domaće korisnike ne vrijedi ni "po banke".

 

ludizao kaže...
* * *

 

* * * TorrentProject * * *

 

Kresimir4 kaže...
* * *

 * * * TorrentProject * * *

Ajde prestanite se svađati i objasnite mi po čemu je bolji ovaj TorrentProject od Torrentz.eu, jer ovaj zadnji indeksira preko 44 miliona torrenata a taj nešto više od 9. 

 

Tonči kaže...

Well, about that... Legend.2015.MULTi.1080p.BluRay.x264-LOST

 

Sa Tom Hardyem? Nije loš, nije loš! 

Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Netflix uspješno blokirao VPN-ove

A šta vi uopće toliko gledate? Snimi se dva tri filma godišnje koja se mogu pogledat, pokoja serija koja se može provarit i to je to.

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Hajducka.Cesma kaže...

A šta vi uopće toliko gledate? Snimi se dva tri filma godišnje koja se mogu pogledat, pokoja serija koja se može provarit i to je to.

Ajde pošto je lično pitanje prvo ću ti reći što ne slušam. Dakle zadnja stvar koju bi slušao na svijetu je Bijelo Dugme, Indexi, Tifa, Crvene Jabuke, Zelene Jabuke, Divlje Jagode, Pitome Jagode, i taj kvazi-nakaradni Sarajevsk rock - ali to samo ja, što ne znači da cijenim date umjetnike. Cijenim i te kako ali jednostavno ne slušam. Da se razumijemo nije flame.

 

A šta se gleda:

Tonči evo gleda Legend (odličan), a sa Tom Hardyem ima i onaj film sa Noomi Rapace ah kad smo kod njega nadovežimo se na Mad Max-a + The Reverant sa DiCapriom. Tu je rekord rekordera: Star Wars VII, Spotlight, The BiG ShortThe Martian, Jurassic World, Inside Out, The Hateful Height, Carol, Ex Machina, Spectre, Steve Jobs, Room, Sicario, Creed pa do fancy filmova tipa Hunger Game Part I i II i sl. kao što je Maze Runner...

 

Od serija Game of Thrones, Vikings, The Walkinf Dead, Hell on Wheels, Fargo, do polusapunica tipa The 100, Falling Skies, From Dusk tlll Down series, Lucifer, Dominion, Extant, Empire, Legends od Tomorrow itd. a iskreno nisam nabrojao niti 1% što možeš da gledaš.

 

Da mi netko plaća gledanje filmovai i serija kao recezentu - vjerojatno bi duplu smjenu radio.

12 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Cemu sva ta strka s tim Netflixsom, tu i tam klincima ukljucim pickbox radi crtica (iako ni to nemoram).
A ja... Iskreno preferiram stari SVETI GRAL gdje mogu skinut sto hocu, kad hocu i u kojoj slici hocu,kasnije to izbrisem s hdda i "vozdra".
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove

Pitanje nije bilo lično ni osobno, oprosti ako sam te nekako uvrijedio. To je bilo više kao razmišljanje naglas.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Envy kaže...
...

 

A šta se gleda:

Tonči evo gleda Legend (odličan), a sa Tom Hardyem ima i onaj film sa Noomi Rapace ah kad smo kod njega nadovežimo se na Mad Max-a + The Reverant sa DiCapriom. Tu je rekord rekordera: Star Wars VII, Spotlight, The BiG ShortThe Martian, Jurassic World, Inside Out, The Hateful Height, Carol, Ex Machina, Spectre, Steve Jobs, Room, Sicario, Creed pa do fancy filmova tipa Hunger Game Part I i II i sl. kao što je Maze Runner...

 

Od serija Game of Thrones, Vikings, The Walkinf Dead, Hell on Wheels, Fargo, do polusapunica tipa The 100, Falling Skies, From Dusk tlll Down series, Lucifer, Dominion, Extant, Empire, Legends od Tomorrow itd. a iskreno nisam nabrojao niti 1% što možeš da gledaš.

 

Da mi netko plaća gledanje filmovai i serija kao recezentu - vjerojatno bi duplu smjenu radio.

 Spectre? To tebi dobro? Ja upravo zavrsavam The Wire seriju i preporucujem je ...

A da nema sta gledati i te kako ima ako nista drugo klasici sedme umjetnosti... Sto mora biti iz 2015 i 2016 godine ;)

13 godina
offline
Netflix uspješno blokirao VPN-ove

Blokirali su my a$$, gledam preko tudjeg accounta iz leakane liste accounta, preko nekog americkog random proxy-a koji sam frisko naso na netu, i radi opet..

 

Doduše taj netflix je najveće smeće na ovom planetu, neznam ko tu išta gleda, sve staro, pol serija fali, ili imaju samo prve 3 sezone (Recim mythbusters koji volim), a na netu ima milion sitova koji streamaju sve to i za dabe...

Moj PC  
0 1 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice