Nissan i NASA udruženim snagama

poruka: 6
|
čitano: 1.691
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nissan i NASA udruženim snagama".
12 godina
odjavljen
offline
Nissan i NASA udruženim snagama

Čudno da nisu odabrali Google s obzirom da su oni fino odmakli u razvoju takvih vozila.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Nissan i NASA udruženim snagama

Ja sam do prije dvije godine samo i čitao o razvoju takvih vozila od strane Google-a. Izgleda da su svi namirisali pare.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nissan i NASA udruženim snagama

i zvat će se Nassan?

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nissan i NASA udruženim snagama
gavranpero kaže...

Ja sam do prije dvije godine samo i čitao o razvoju takvih vozila od strane Google-a. Izgleda da su svi namirisali pare.

A mozda je to zato sto si to citao na googlu.

 

Razvijaju ovo mnogi vec dugo, ali google ima bolji PR.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
11 godina
neaktivan
offline
Nissan i NASA udruženim snagama

ja sam citao da nisan ima vec gotovu tehnologiju i da ce japan prvi na svjetu 2017 uvesti

zakon tj dozvolu za registriranje automobila bez volana

a kako vidim kalifornija je sljedeca

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Nissan i NASA udruženim snagama
SupremeCommander kaže...
gavranpero kaže...

Ja sam do prije dvije godine samo i čitao o razvoju takvih vozila od strane Google-a. Izgleda da su svi namirisali pare.

A mozda je to zato sto si to citao na googlu.

 

Razvijaju ovo mnogi vec dugo, ali google ima bolji PR.

 

 Bolji PR?

 

Nemaju bolji PR, već imaju gotovu tehnologiju za kojom druge tvrtke debelo zaostaju.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice