Njemačka želi biti predvodnik u 5G tehnologiji

poruka: 9
|
čitano: 1.437
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Njemačka želi biti predvodnik u 5G tehnologiji".
12 godina
offline
Njemačka želi biti predvodnik u 5G tehnologiji

Bas mi i nije bitno da je 10x brza od 4G, vec kakva je pokrivenost i trosenje baterije. Vozim se u vlaku i veza stalno puca, a u pitanju je jedan od najvaznijih zeljeznickih koridora u zemlji.

 

PS i kada ce konacno krenuti forsirati HD voice!?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Njemačka želi biti predvodnik u 5G tehnologiji

ne bu problem. u vw-u će ih podučiti kako brzinu prijenosa na testu prikazati kao 5G. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Njemačka želi biti predvodnik u 5G tehnologiji
kerum kaže...

Bas mi i nije bitno da je 10x brza od 4G, vec kakva je pokrivenost i trosenje baterije. Vozim se u vlaku i veza stalno puca, a u pitanju je jedan od najvaznijih zeljeznickih koridora u zemlji.

 

PS i kada ce konacno krenuti forsirati HD voice!?

 

http://www.bug.hr/vijesti/prozori-bolji-prijem-signala-mobilnih-mreza/154554.aspx

Kruha i igala...
12 godina
offline
Re: Njemačka želi biti predvodnik u 5G tehnologiji
fer-de-lance kaže...
kerum kaže...

Bas mi i nije bitno da je 10x brza od 4G, vec kakva je pokrivenost i trosenje baterije. Vozim se u vlaku i veza stalno puca, a u pitanju je jedan od najvaznijih zeljeznickih koridora u zemlji.

 

PS i kada ce konacno krenuti forsirati HD voice!?

 

http://www.bug.hr/vijesti/prozori-bolji-prijem-signala-mobilnih-mreza/154554.aspx

Znam za to, ali krenut ce is stavljati tek krajem 2018 i to samo u RRX vlakove. Koliko DB naplacuje karte, trebali bi ovakve stvari uvesti do polovine 2017 u sve vlakove osim lokalnih.

16 godina
offline
Re: Njemačka želi biti predvodnik u 5G tehnologiji

Kolko 1 giga traje na tim brzinama? 10 sekundi...

16 godina
neaktivan
offline
Njemačka želi biti predvodnik u 5G tehnologiji

Radim na SWAP projektu u Austriji gdje je nezaposlenost daleko veća nega u Njemačkog i pitam se ko će im izgraditi ovu 5G mrežu :-/

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Njemačka želi biti predvodnik u 5G tehnologiji
Aldo kaže...

Kolko 1 giga traje na tim brzinama? 10 sekundi...

 zakaj se automatski mobilni promet racuna pod torrente i slicne pizdarije?

jel ti surfas i konzumiras stranice toliko brzo da uspijes skinuti i pregledati 1gb web sadrzaja/stranica u 2h?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Njemačka želi biti predvodnik u 5G tehnologiji
Ajar kaže...

ne bu problem. u vw-u će ih podučiti kako brzinu prijenosa na testu prikazati kao 5G. 

 Mene zanima da kad već zrači, da zrači sadržajno :) Dakle 5G želimo i mi ! Ne ozbiljno, ovi "pokućni interneti" koje danas možeš dobiti i kod nas za relativno male pare, 
to sam imao ove godine na moru, i to jede za doručak ovu žičanu t-comovu maXadsl glupariju kod kuće. Evo izmjerio sam si za usporedbu njegove specke (posebno mi je drag upload)...
p.s.
Ajar, čini se po ovom drugom screenshotu da imaš redovitog stalkera (ili njih dvoje, iako nekako sumnjam). Dakle, celebrity 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Re: Njemačka želi biti predvodnik u 5G tehnologiji
nixass kaže...
Aldo kaže...

Kolko 1 giga traje na tim brzinama? 10 sekundi...

 zakaj se automatski mobilni promet racuna pod torrente i slicne pizdarije?

jel ti surfas i konzumiras stranice toliko brzo da uspijes skinuti i pregledati 1gb web sadrzaja/stranica u 2h?

 pa na youtube zacas spalis 1gb

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice