Njemački analitičari spominju pad prodaje iPhonea

poruka: 6
|
čitano: 1.323
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Njemački analitičari spominju pad prodaje iPhonea ".
16 godina
neaktivan
offline
Njemački analitičari spominju pad prodaje iPhonea

Da, ali koliko će slušalica prodat ;) Na kraju dana su bitni samo američki predsjednici

I zašto svi na forumu slušalice zovu sluške ? Zašto tipkovnicu ne zovete tipkać ili procesor procać?!

But how do it know
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2016 9:57 (hrvooje).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Njemački analitičari spominju pad prodaje iPhonea

I meni se čini da slabo ide. Za vikend bio dvaput u City centru, par ljudi zuji po iStoreu k'o i uvijek, a u Vipnetu manje ljudi nego inače. Ja mislio bit će gužve, a ono tako malo interesa da mi bilo neugodno ući da isprobam.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Njemački analitičari spominju pad prodaje iPhonea
iPhone plus nije dostupan nigdje, ni kod nas ni vani. Ne znam u čemu je problem, ali očito iz nekog razloga ih nisu sposobni proizvesti dovoljno. Da li je stvar u kameri, vodonepropusnosti ili nekom čipu nemam pojma, ali negdje je zapelo u proizvodnji.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Njemački analitičari spominju pad prodaje iPho
hrvooje kaže...

Da, ali koliko će slušalica prodat ;) Na kraju dana su bitni samo američki predsjednici

I zašto svi na forumu slušalice zovu sluške ? Zašto tipkovnicu ne zovete tipkać ili procesor procać?!

 sluške se guraju u uho, inače bi bile noske ili šupke (nema nosalica ili dupelica). tipkać je dugmetara iliti lupkić a procesor je obradović jer se bavi obradom 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Njemački analitičari spominju pad prodaje iPho
Ima interesa samo nema fona. Sta ce se guzvat ljudi ak ih nije puno. A i bome skupi su
13 godina
offline
Njemački analitičari spominju pad prodaje iPhonea

Uglavnom, NE VJERUJEM svemu što netko napiše, pa makar bili u pitanju i Njemci, pa ipak više vjerujem da je u pitanju "specijalni psihološki rat" između Uber veleumova na čelu svjetskih ekonomija, pa dok netko pobije tezu, izgori ti majstore kesa! 

I makar je navedeno "koliko se očekuje" prodanih, ne valjda isporučenih komada gadgeta, i tu sam skeptičan, do bola, jer baš u mjesecu prosincu očekujem da će prodaja biti enormna, bitno veća od predviđenih prodajnih rezultata bilo tko da ih je pretpostavio! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice