Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti

poruka: 45
|
čitano: 8.443
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti".
14 godina
offline
Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti

Glupost. Ajmo probudit sve nekadašnje popularne modele i na tome gradit budućnost!

 
15 17 hvala 1
14 godina
offline
Re: Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnos
Memphis kaže...

Glupost. Ajmo probudit sva imena nekadašnje popularnih modela i na tome gradit budućnost!

 Let me fix that for you...

HTC 8X :)
16 godina
offline
Re: Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnos
Memphis kaže...

Glupost. Ajmo probudit sve nekadašnje popularne modele i na tome gradit budućnost!

 

Ajde ne laprdaj

;quot;Mene je cura odje**** jer me pitala koliko si clockao proc, a ja sam reko radi na defaultu ;quot; Oly_E3
9 godina
neaktivan
offline
Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti

Bez veze, kao što nova Buba ima veze sa starim Volkswagenom

 
17 1 hvala 0
12 godina
offline
Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti

Glupost? Evo moja žena cijeli dan govori kako joj je super i kako će je kupiti. Ja sam puno napredniji mobitel od 3310 imao i u vrijeme originalne.

 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti

Hm, ovo može biti dobar back-up pametnom telefonu, s obzirom na autonomiju baterije, kada idem malo izvan civilizacije lutati po divljini.

Inače, prava poslastica za Nokia nostalgičare.

Mada može i poslužiti ekipi jako dobro, koja ne brine na smartphonove kao novi mobitel.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti

Svaki proizvod nađe svoje kupce, pa će tako i ova Nokia. Želim joj puno uspjeha, a priča je krenula s jakim publicitetom, tako da bi mogla biti najbolji izbor nezahtjevnih kupaca.

 
13 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnos
maximilian kaže...

Bez veze, kao što nova Buba ima veze sa starim Volkswagenom

Nova Buba isto bila promašaj kao što će biti i ovo. Ovo je samo da se privuče medijska pažnja. 

15 godina
offline
Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti
dobar je !!! kome treba samo mobitel za svanje super stvar !
Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnos
Ako ima funkciju ko orginal, da se ne moze korisnik spijunirati, bit ce top model, ovako nista
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
2 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnos
miller1985 kaže...
Ako ima funkciju ko orginal, da se ne moze korisnik spijunirati, bit ce top model, ovako nista

 Možeš li mi tehnički objasniti kako je ta funkcija konkretno funkcionirala i koja je razlika u odnosu na tehnologije danas

15 godina
neaktivan
offline
Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti

Ja jos imam jednu negdje. Baterija je losija, no funkcionira. :) Ja sam inace bas u potrazi za feature phone-om, no nisam siguran da bi odabrao tu novu 3310.

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti

50€ = 500kn vjerojatno. Presmiješno.

Pa čak i u svojoj ponudi imaju bolje mobitele koji ne izgledaju kao igračke i imaju jednake mogućnosti i vjerojatno su izdržljiviji. Da ne ulazim u druge proizvođače kojih ima pregršt (skup ali otporan)...

 

Ne znam jesam li ja jedini koji ne pada na ovo šišanje ovaca ili što?

Swedish latin super funk.
Moj PC  
16 0 hvala 2
13 godina
offline
Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti

ma oni se bave humanitarnim radom! Pa kaj misliš zašto rade telefone? Da udovolje korisnicima? Pa da zarade novce! Ponovo su napravili telefon sličan 3310 modelu i tako ga nazvali. Uopće ne sumnjam da se neće dobro prodavati, čak i ja razmišljam nabaviti jedan komad, kad idem van civilizacije da malo potraje. S druge strane, ako i platim tih 100 kn više, bar će mi biti drago kaj gore piše Nokia, podsjeća me na stare dana. Uostalom ako nekaj platim 100 kn više i uživam u tome, ne osjećam se da sam ovca za šišanje...

 
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnos
sirka666 kaže...

50€ = 500kn vjerojatno. Presmiješno.

Pa čak i u svojoj ponudi imaju bolje mobitele koji ne izgledaju kao igračke i imaju jednake mogućnosti i vjerojatno su izdržljiviji. Da ne ulazim u druge proizvođače kojih ima pregršt (skup ali otporan)...

 

Ne znam jesam li ja jedini koji ne pada na ovo šišanje ovaca ili što?

 Za taj CAT se pisalo da kvaliteta nije ni približna kako mu ime branda sugerira.

Meni se ovaj mob baš sviđa i podsjeća dosta na 3310, ne kužim šta ste vi mislili da će izdati? Istu 3310 kao prije 17 godina? Skroz isti dizajn? Iste tipke Gore/dolje i C? Ja sam odmah bio realan i nisam očekivao tako nešto i nisam ostao razočaran.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310
9 godina
offline
Re: Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnos
Mitch kaže...
miller1985 kaže...
Ako ima funkciju ko orginal, da se ne moze korisnik spijunirati, bit ce top model, ovako nista

 Možeš li mi tehnički objasniti kako je ta funkcija konkretno funkcionirala i koja je razlika u odnosu na tehnologije danas

 Nije 3310 vec modeli 6210i i jos neki noviji modeli prozvedeni u Njemackoj. Ako se dobro sjecam bili su koristeni od kriminalaca radi softwarske "greske" koja je omogucavala da lako kloniraju tudje brojeve i jos par stvari.

 

http://www.pcworld.com/article/163515/Nokia_phone_hackers.html

14 godina
offline
Re: Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnos
Taj rijecnik ostavi za po doma.
 
5 2 hvala 0
15 godina
offline
Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti

hahahaha, odvratan je!

Ne kužim zašto jednostavno nisu kopirali original i dodali ekran u boji...

origin: mrxa
 
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti

ovo ce bit kao Tamagochi.... ljudi ce kupit i onda zaboravit nakon 20 dana...

 

danas kad mladi koriste whatsup i viber za chat..... ovaj telefon nece dugo a ni puno....

 

mozda u nekim zemljama gdje net nije dostupan svugdje...

Alienware m17x R4,7970m,32gb ram,1x256gb ssd,2x500gb ssd
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti

'member Nokia?

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti

Nije istina da če ovaj mobitel imati 16 gigabajta memorije za spremanje podataka. Mobitel ima samo 16 MEGABAJTA memorije. I utor za memorijsku karticu.

Edi Kovačić
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti

BIT ĆEŠ MOJAAAAAAA!!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti

fascinantno. nokija je godinama proizvodila svojvrsne nasljednike 3310, dumbphoneove s ekranima u boji kojima je također baterija trajala danima... sad, na kraju ere dumbphoneova proizvedu praktično jednak klon tih nasljednika, kažu "ovo je nasljednik 3310", a ekipa orgazmično pada u trans. stvarno fascinantno, školski primjer što znači reklama. mislim da ni steve jobs ne bi bolje. 

 
10 0 hvala 2
7 godina
offline
Re: Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnos
bruno1026 kaže...

fascinantno. nokija je godinama proizvodila svojvrsne nasljednike 3310, dumbphoneove s ekranima u boji kojima je također baterija trajala danima... sad, na kraju ere dumbphoneova proizvedu praktično jednak klon tih nasljednika, kažu "ovo je nasljednik 3310", a ekipa orgazmično pada u trans. stvarno fascinantno, školski primjer što znači reklama. mislim da ni steve jobs ne bi bolje. 

 

Haha baš to!! 

I meni je prva pomisao bila kako već postoji dosta ovakvih mobitela čak i boljih i jeftinijih! Ima ona.nokia 2100 kako li se već zove... jeftinija od ovog dreka..

 

Ovo nije ništa drugo nego marketing i pokušavanje igre na staru slavu... 

Konkretno- što ovaj kvazi mobitel ima zajedničko sa nokiom 3310 osim imena? Ništa..

Po čemu je bolji od ostalih "dumbphonea" - ni po čemu.. Čak se može naći puno boljih..

 

Tko voli neka izvoli..

13 godina
protjeran
offline
Re: Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnos

Da,jako je bitno šta tvoja žena govori

http://www.soundstream.com/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnos
Ges kaže...

'member Nokia?

 

 I remember. 

Remember Amiga 500?

15 godina
offline
Re: Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnos
pravi_covijek kaže...
Mitch kaže...
miller1985 kaže...
Ako ima funkciju ko orginal, da se ne moze korisnik spijunirati, bit ce top model, ovako nista

 Možeš li mi tehnički objasniti kako je ta funkcija konkretno funkcionirala i koja je razlika u odnosu na tehnologije danas

 Nije 3310 vec modeli 6210i i jos neki noviji modeli prozvedeni u Njemackoj. Ako se dobro sjecam bili su koristeni od kriminalaca radi softwarske "greske" koja je omogucavala da lako kloniraju tudje brojeve i jos par stvari.

 

http://www.pcworld.com/article/163515/Nokia_phone_hackers.html

 Kako je to onda argument "za" to da se ne može špijunirati?! 

 

 

Mislio sam da ćete mi otkrit da ne koristi GSM itd. 

16 godina
offline
Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti

Mogu se i novi mobići podesiti da duže traju. Ugasiš sve sinkronizacije i staviš manuelnu provjeru i eto barem jedan dan života, ubiješ google play i evo ti još par ekstra sati života itd itd..

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti

bila je popularna zbog svoje "neuništivosti." Danas je bolje kupiti jedan od onih CAT mobitela ako vam treba nešto izdržljivo.

Dux Croatorum
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia 3310 (2017) konačno predstavljena javnosti

vjeruj mi, CATovi (B25, provjereno) su precijenjeni spram svoje "neuništivosti" - od 4, 3 sam reklamirao u firmi...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice