Nokia Drive za sve

poruka: 8
|
čitano: 2.891
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia Drive za sve".
14 godina
neaktivan
offline
Nokia Drive za sve
Ovo baš i nije dobro za Nokiu. Upravo njihove dobre i besplatne mape za navigaciju bile su jedna od prednosti Nokie spram ostale WP7 konkurencije
''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia Drive za sve

Onaj kome treba  navigacija na mobitelu, a želi baš WP7 će kupiti nokiu, piratiziranjem se bave samo mlađi koji će to instalirati eto samo onako da imaju na mobitelu.

I na iphonu i androidu se mogu instalirati piratske aplikacije, pa opet app store vrdi ogrumnu količinu novca. 

Većina ljudi u razvijenijim zemljama jednostavno plati i ima aplikaciju, zašto se igrati sa jailbreakom uređaja i cydiom kad za vrlo malo novca imaš legalnu aplikaciju.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Drive za sve
abt kaže...

Onaj kome treba  navigacija na mobitelu, a želi baš WP7 će kupiti nokiu, piratiziranjem se bave samo mlađi koji će to instalirati eto samo onako da imaju na mobitelu.

I na iphonu i androidu se mogu instalirati piratske aplikacije, pa opet app store vrdi ogrumnu količinu novca. 

Većina ljudi u razvijenijim zemljama jednostavno plati i ima aplikaciju, zašto se igrati sa jailbreakom uređaja i cydiom kad za vrlo malo novca imaš legalnu aplikaciju.

je ali na wp7 bas i nema postene navigacije (osim navigona ali i on ima neke nebuloze) dok je garmin, barem koliko sam procitao, totalni fail.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
offline
Nokia Drive za sve

https://www.youtube.com/user/WMExperts#p/u/48/jUkHJ6oaEWc

evo neki test navigacija, meni se nečin loše.

A uskoro će svakako biti više tih programa, jer će se nokia dobro prodavati, samim tim i konkurecija će napredovati.

Druge kompanije poput htc-a i samsunga će morati naći način da odgovore na nokia drive, vjerojatno u vidu poticaja developerima za razvoj aplikacija.

Igo i tom tom, i ostale navigacije se mogu lako napisati i za wp platoformu. Karte su ionako iste za sve platofme, dakle samo treba napisati aplikaciju. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nokia Drive za sve
a onda mora bit dobra kad je potaknula piratizaciju.
Ne mogu se nis sjetit!!!
14 godina
offline
Re: Nokia Drive za sve

ni ne mislim kupit neki drugi smartphone osim Nokije!

15 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Drive za sve
abt kaže...

Većina ljudi u razvijenijim zemljama jednostavno plati i ima aplikaciju, zašto se igrati sa jailbreakom uređaja i cydiom kad za vrlo malo novca imaš legalnu aplikaciju.

Za korištenje vlastitih aplikacija (sideloading) na WP7 smartphoneu ne treba jailbreakati uređaj.

 

Korištenjem aplikacije ChevronWP7 i plaćanjem 9 dolara za dobivanje (jednokratnog) tokena, otključava se mobitel (app unlock, ne SIM unlock) i omogućuje korištenje vlastitih aplikacija. Sve je potpuno legalno i ima MS-ov blagoslov:


The tool uses Windows Live ID to identify users and create the unlock tokens, which makes a bit of sense given that the ChevronWP7 team has been working with the full knowledge and blessings of Microsoft itself.
After you pay a $9 fee, you'll have access to a single-use token and a Windows-based tool that will use it to unlock your Windows Phone — though we'll remind you that this is an app unlock, not a SIM unlock. The tool is temporarily offline as of this writing, but we expect it will be back online soon. Once it is, you could be happily using folders on your start screen, performing screen captures, and doing many more things that are not possible with Windows Phone Marketplace apps.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2011 19:23 (hrx).
14 godina
offline
Nokia Drive za sve

Glavno pitanje legalnosti instalacije nokia drive na druge wp mobitele, je da li nokijina licenca dopušta korištenje na drugim wp smartphonovima, bez obzira na to što je alat kojim instalirate aplikaciju legalan.

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice