Nokia gubi udio

poruka: 26
|
čitano: 5.150
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia gubi udio".
15 godina
neaktivan
offline
Nokia gubi udio

ja još uvijek smatram da je Sony Ericsson bolji od Nokie

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia gubi udio

Imo sam sony ericson  k750i i pokvario se nakon 5 mjeseci popravio ga i prodo i nabavio nokiu n73.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokia gubi udio

Nokia 3200 me uredno služi već petu godinu Namigiva

Ne volim one joysticke na SE telefonima, čine se krhki.

Doć će Zoka da vas roka
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia gubi udio

Nokia E66; najbolji mob koji sam ikad imao!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nokia gubi udio
asusdvd kaže...

 

Ne volim one joysticke na SE telefonima, čine se krhki.

 Imam prijatelje koji su imali sa njima problema. Jednome prijatelju je otpao prvi put, popravio, pa mu je počeo štekat. Ali zato ja imam SE bez joysticka, w580i, mada ga tipkovnica zeza, ali nije loš. Skoro svi koje poznam imaju SE, ali imam i onih koji imaju nokie, ali to je u omjeru 5:1 za SE
Bok
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia gubi udio
Raving Rabbid kaže...

ja još uvijek smatram da je Sony Ericsson bolji od Nokie

Je :)
16 godina
neaktivan
offline
Nokia gubi udio

imam jarana koji kad mu treba novi mobil udje u prodavnicu i kaze ... dajte mi najjeftiniju nokiu... pouzdano, jendostavno, dugotrajno

SE ponegdje bljesne ali zato ponegdje kapitalno ukaki a nokia uvjek ima odlican balans, osim mozda n95 i buduci 96, gubitak vremena i para

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nokia gubi udio

N96, imaš već u T-mobilu.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
16 godina
protjeran
offline
RE: Nokia gubi udio
Barbarosa kaže...

imam jarana koji kad mu treba novi mobil udje u prodavnicu i kaze ... dajte mi najjeftiniju nokiu... pouzdano, jendostavno, dugotrajno

SE ponegdje bljesne ali zato ponegdje kapitalno ukaki a nokia uvjek ima odlican balans, osim mozda n95 i buduci 96, gubitak vremena i para

 Ej jarane, a po cemu je to n95 i n96 gubitak vremena i para?????? Daj malo pojasni ovo, po cemu ti sudis jesi mozda koristio jedan od ovih uredaja, daj nas malo prosvjetli...

Zlo i Naopako
16 godina
offline
Nokia gubi udio

mislim da bi trebali malo spustit cijene, jer su i drugi proizvođaći mobitela došli do te razine da mogu kvalitetom i vijekom trajanja telefona konkurirati nokiji (slično ko i u auto industriji)

 

ako ne počnu snižavat cijene, prepolovit će im se ta dominacija na tržištu mobilnih telefona,jer ljudi danas više ne kupuju ime, nego što kvalitetnije,a da je što jeftinije!

Moj laptop:HP Compaq 6715b 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2008 20:46 (mali.ivica87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia gubi udio

Cudi me kako nije prije Nokia pocela da gubi udio, odnos dobivenog/cijene u ondosu na SE uzasan im je.

Ha ha ha ... I knew it! ha ha ha ... He..He has pulled the wrong tooth ha ha ha ... There is only one man who could have pulled the wrong tooth ... ha ha ha ... It's Clouseau ha ha ha ... KILL HIM ha ha ha ...KEEELLL HIM! ha ha ha ha ...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia gubi udio

Nokia najviše gubi zbog nekvalitetne N serije.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia gubi udio

Možda je do mene, ali mi se nikad nije činilo pa ni danas da je SE bolji. Odnos uloženog/cijene takođe. SE je naslijedio kvalitet od SONY-ja. Kao i jednostavnost. Prejednostavnost.

Nešto slično kao Apple. Smatram da daleko veći broj mobitela Noka ima Symbian ili neki ne-tako-jednostavan-i-glupav-dosadan-OS-kao-kod-SE.

Nije džaba Nokia to što jest.

Nije ni Symbian džaba (bio) to što jest.

Svaka čast SE-u, ali su im telefoni pomalo bezveze. Neopisivo su bezveze.

Ah da - poluupotrebljivi kao mobilni uređaji, a kad već prave mobitel sa ekranom  u boji i ko zna čime - stvarno je bezveze da su im mobiteli bez pola funkcija u odnosu na Nokijine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nokia gubi udio
BUGojno kaže...

Možda je do mene, ali mi se nikad nije činilo pa ni danas da je SE bolji. Odnos uloženog/cijene takođe. SE je naslijedio kvalitet od SONY-ja. Kao i jednostavnost. Prejednostavnost.

Nešto slično kao Apple. Smatram da daleko veći broj mobitela Noka ima Symbian ili neki ne-tako-jednostavan-i-glupav-dosadan-OS-kao-kod-SE.

Nije džaba Nokia to što jest.

Nije ni Symbian džaba (bio) to što jest.

Svaka čast SE-u, ali su im telefoni pomalo bezveze. Neopisivo su bezveze.

Ah da - poluupotrebljivi kao mobilni uređaji, a kad već prave mobitel sa ekranom  u boji i ko zna čime - stvarno je bezveze da su im mobiteli bez pola funkcija u odnosu na Nokijine.


O čemu ti jesi kad čuo za SE modele pogonjene Symbian OS-om na UIQ platformi. Što su jako cjenjeni smartphone-i.
A ova tema već pomalo prerasta u Nokia vs. SE

EDIT: što se tiče cijane, SE modela mislim da se puno više dobiva za uloženo, a ako i ne onda SE dosta ruši na cijenama svojih modela koji su već neko vrijeme na tržištu u odnosu na Nokiju koja to ne radi u takvom ritmu.
هردسري & سبيدسري
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2008 21:34 (HCSC).
16 godina
neaktivan
offline
Nokia gubi udio

SE mobovi su daleko bolji best buy. A software im je godinama ispred drugih mobitela (ne govorim samo o smartphone modelima, nego i običnima). Brz je, jednostavan i prepun mogućnosti. A i JVM podržava JIT :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia gubi udio

imao i koristio n95 obe varijante, n96 nije jos u prometu kod mene bar.

e sad zasto su gubitak vremena i para, zato sto im je losa baterija drzi jedan dan, nestandardni usb, daleko previsoka cijena, slab gps, nista od naprednih ocpiaj koje sad nude HTC pro, xperia, pa i G1 frisko rodjeni, ako zelis biti top model, trend maker, i slicno to definitivno neces postici sa N96 koji izgleda ko 95, smrdi na 95 ustavi i jeste n95 samo malo doradjeniji, tek novi 5800 sa velikim touch screenom je nesto novo svjeze pozeljno, meni je kretenski dati 500€ N95 ili 96 za "obicni" telefon. E71 je novo svjeze pozeljno takodje.

 

Ako hoces sve sto i n95 i jos malo vise a uz nizu cijenu uzmi samsung g810

16 godina
protjeran
offline
RE: Nokia gubi udio
Barbarosa kaže...

imao i koristio n95 obe varijante, n96 nije jos u prometu kod mene bar.

e sad zasto su gubitak vremena i para, zato sto im je losa baterija drzi jedan dan, nestandardni usb, daleko previsoka cijena, slab gps, nista od naprednih ocpiaj koje sad nude HTC pro, xperia, pa i G1 frisko rodjeni, ako zelis biti top model, trend maker, i slicno to definitivno neces postici sa N96 koji izgleda ko 95, smrdi na 95 ustavi i jeste n95 samo malo doradjeniji, tek novi 5800 sa velikim touch screenom je nesto novo svjeze pozeljno, meni je kretenski dati 500€ N95 ili 96 za "obicni" telefon. E71 je novo svjeze pozeljno takodje.

 

Ako hoces sve sto i n95 i jos malo vise a uz nizu cijenu uzmi samsung g810

N96 smrdi kao bilo koji drugi novi telefon, bas sam ga jucer imao priliku koristiti, neke sitne modifikacije u novoj verziji Symbiana, nadam se da ce ubrzo izici nadogradnja i za N95. Nesto je vecih dimenzija od mog N95 8GB, no ekran je odlican, TV nisam koristio jer me ne zanima. To sto ti ocekujes od telefona sumljam da moze i jedan trenutno na trzistu. Svakome fali barem nesto. Istina ni meni baterija ne traje vise od jedan dan, no s obzirom da imam email exchange, koristim internet te neke druge aplikacije koje su stalno pokrenute u pozadini, pored telefoniranja, ni ne ocekujem da mi traje vise od dana. GPS nije tomtom ili garmin, no uzevsi u obzir da je ovo prva generacija integracije GPS-s u mobilne uredaje radi sasvim solidno. Nestandardni USB? - Mini USB je tebi nestandardan. Cijena? - Nije za komentirati. 
Zlo i Naopako
16 godina
neaktivan
offline
Nokia gubi udio

masis poentua ona je da su se nekad tresla brda od nokiine najave novog telefona a sad dolazi novi flagship koji je ustvari stara dereglija sa malo jacim motorom, ovo sa usbom je moj bad, trenutno u dzepu mi je n93 pa sam malko pomjesao, bilo kako bilo radje dajem novac u xperiu ili G1 ima sve sto vole mladi + wow efekt, a na n96 sumnjam da ce se iko i okrenuti jer jer umjesto wow ona ima dejawu efekt ili ti vec vidjeno, i to mnogo puta. a o ukusima se ne raspravlja, uzivaj u svojim nokiama a ja cu u svojim.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokia gubi udio

...opet malo ja, da je Nokija loš mobitel, daleko od toga ima par top modela (serije E E71 E90, a i ostali te neki iz N serije), ali isto tako velikih promašaja, kad se vrtimo oko N96 mašina i sam OS je veliki + ali dizajn, debljina te veličina još veći -

هردسري & سبيدسري
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Nokia gubi udio
Barbarosa kaže...

masis poentua ona je da su se nekad tresla brda od nokiine najave novog telefona a sad dolazi novi flagship koji je ustvari stara dereglija sa malo jacim motorom, ovo sa usbom je moj bad, trenutno u dzepu mi je n93 pa sam malko pomjesao, bilo kako bilo radje dajem novac u xperiu ili G1 ima sve sto vole mladi + wow efekt, a na n96 sumnjam da ce se iko i okrenuti jer jer umjesto wow ona ima dejawu efekt ili ti vec vidjeno, i to mnogo puta. a o ukusima se ne raspravlja, uzivaj u svojim nokiama a ja cu u svojim.

 

Nemaju brda i wow efekt nikakve veze s ovom temom, o kako rece ukusima se ne raspravlja, tako je, meni telefon treba za posao te je upravo Symbian my choice OS zbog alata koji su dostupni te mogucnostima i korisnosti OS-a. Nokia, nakon cestog mjenjanja uredaja je jedina koja je izdrzala godinu-ipo dana. Toliko o mom izboru...

Naravno da je i sam iPhone ukrao dio trzista Nokiama...

Zlo i Naopako
15 godina
protjeran
offline
Nokia gubi udio

ma   Samsung   über alles.

 

  nokie su jednostavno preružni mobiteli. a i meniji mi se nikako ne sviđaju. Ali su svejedno bolje od SE. Ericsson je bio jako dobar dok se nije spojio sa Sonyem koji je oduvijek imao šugave mobitele koje nitko nije kupovao.

"Hedonism Is My LifeStyle"©
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.10.2008 17:17 (l)oolvl).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia gubi udio
asusdvd kaže...

Nokia 3200 me uredno služi već petu godinu Namigiva

Ne volim one joysticke na SE telefonima, čine se krhki.

 Da, yojstici s bili krhki ali ih vise ne stavljaju!

Ja sam imao k700i i zbog yojstica kupio k530i koji ga nema!

Prezadovoljan sam sa SE, najvise se isplate!
15 godina
offline
Nokia gubi udio

Koristim Nokiu i SE već dugi niz godina i podjednako sam zadovoljan jednim i drugim, i to redom: Nokia 6680, Nokia 1100 - za teren, Sony Ericsson T630, F500i i moj poslovni P900. Nikad problema ni s jednim od navedenih telefona. Bio bih se odlučio odavno za neki od Nokia Communicatora (za kojima sam oduvijek slinio), ali nepojmljivo je da jedan poslovni Smartphone nema touchscreen - To uključuje i N95/96 koji su mi radi toga nezanimljivi. Neko suvislo surfanje netom, pisanje mailova i korištenje uredskih aplikacija nema smisla bez touch screena. Tako da sam uzeo P900, i ne bih ga mjenjao ni za šta. Osim za recimo X1 (Xperia) - koji će biti moj novi mob Belji se

...And then You will die, when Your ideals You deny...
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.10.2008 17:40 (Lt Dalius).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokia gubi udio

pa N95 i N96 i nisu nesto poslovni mobiteli, ubiti poslovno orijentirani, vise su okrenuti ka multimediji dok je E serija poslovno orijentirana. Mada je to sve Symbisn S60. Naravno da je ljepo koristiti TS imamo zato WM uredaje i Symbian UIQ evo upravo sam i s jednog takvog ovo poslao, tipkano na virtualnoj tipkovnici

هردسري & سبيدسري
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.10.2008 18:40 (HCSC).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia gubi udio

Nokia ima kvalitetniju izradu tipkovnice od sony ericssona . Nokia ima mobitele za mlade ( kamera , super gps uređaj ...) i ima mobitele za poslovne ljude , dok SE ima samo dva dobra moba za poslovne ljude : P1 i Xperia 1 ; ostali su svi za mlade ; SE ima kvalitetniji zaslon od nokie i ima veći izbor tema . Što se tiče dugotrajnosti ovisi o modelu - ja npr imam nokiu 3310 koja još uvijek dobro radi (naravno više je ne koristim) ; a moji starci imaju SE T630 već 4 godine ( tako nešto) i još uvijek im radi .........

mogao bi ovako do sutra rezultat : SE - zabava ; Nokia - posao .

Intel Core 2 Duo E6600 HDD western digital 500 gB GeForce 8800 GTX
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia gubi udio

Nezelim puno raspravljati koji je proizvodjac bolji,vlasnik sam mobitela i jednog i drugog proizvodjaca,i isprobao sam dosta tvz. high end  telefona,i besmisleno je razglabati jer svaki proizvodjac ima svojih mana,opce je poznato da SE nudi najkompletnije telefone u svim cjenovnim rangovima,Tesko je naci solidan Nokijin telefon do 2000 kn a da mu nesto nefali.ili ima uzasnu kameru nedovoljno memorije,ali vazno je da ima pun krc stvari koje nitko ziv nekoristi(o Samsungu da nepricamo)SE su definitivni best buy u tom segmentu i imaju puno toga za ponuditi,iako i SE ima bisera tipa k700 koji je odapinjao nakon mjesec dana, ali sve u svemu stvar je ukusa pojedinca.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.12.2008 22:00 (Yellow man).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice