Nokia R

poruka: 8
|
čitano: 2.313
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia R".
13 godina
offline
Nokia R

Broj prodanih primjeraka, 10....

Moj PC  
0 19 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia R
Ma i vise. I dan-danas postoje ljudi koji ni Bluetooth ne znaju iskljuciti pa im je i ovo prenapredno.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia R
Qudek kaže...

Broj prodanih primjeraka, 10....

..milijuna, možda. Nije rečena cijena, a ako nikom (al slutim da bi trebalo biti hrpa sličnih mišljenja po cijelom svijetu), a onda se meni sviđa sama ideja mobitela bez nepotrebnih điđa, samo za mobilnu komunikaciju + mini radio player.

Za gadgetsku zezanciju i bling-blinganje imam svoj tablet.

You are in a dark musty temple. The shadows seem to play tricks with your eyes and you can hear the faint sound of movement.
14 godina
neaktivan
offline
Nokia R

Pa nikako da naprave pravi muzički player, sa microSD od minimalno 16GB, FM radio sa kvalitenim slusalicama u baš takav mobitel koji ne treba puniti danima.

To bi bio pun pogodak

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Nokia R
Angry kaže...

Pa nikako da naprave pravi muzički player, sa microSD od minimalno 16GB, FM radio sa kvalitenim slusalicama u baš takav mobitel koji ne treba puniti danima.

To bi bio pun pogodak

Mp4 player?

 

http://www.soundstream.com/
15 godina
offline
Nokia R

kako nisu napravili a Nokia 108 {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nokia R
MdN kaže...
Ma i vise. I dan-danas postoje ljudi koji ni Bluetooth ne znaju iskljuciti pa im je i ovo prenapredno.

Postoje i ljudi koji su doktori informatike pa koriste ovakav mobitel jer im je prakticniji.

12 godina
neaktivan
offline
Nokia R
Je li netko zna za nekakav takav dumb phone koji ima 3G tethering?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice