Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

poruka: 34
|
čitano: 3.775
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8".
16 godina
odjavljen
offline
Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

Seronje...

Freak Show Inc.
 
4 23 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

Kakav debilni naslov članka.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8
mislav_01 kaže...

Kakav debilni naslov članka.

Oteo mi riječi iz usta..

13 godina
neaktivan
offline
Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

Koja triska windowsima 8 {#}

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

Zasto misslead-ate ovaj napaceni narod

http://eu.battle.net/d3/en/profile/AFARON-2891/hero/420352
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
online
Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

Pa je l' se mogu instalirati na 8 (bez .1) ili ne?!

 

Nije ovo zapravo tako čudno. Suštinski, Win 8.1 je Win 8 SP1, a i ranije je bila uobičajena praksa da odeđeni komadi softwarea zahtevaju određeni nivo SP.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

Znači korisnici W8 ostaju ubuduće bez drivera jer se AMD želi fokusirati na noviji OS, ali korisnici W7 će dobivati drivere? 
Bem ti sunce i logiku. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
8 11 hvala 0
15 godina
offline
Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

Pa ako oni misle da će tako povečati prodaju ...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

Ne kužim u čemu je vaš problem ? Imate original windows 8?! , pa nadogradite ga na windows 8.1 BESPLATNO JE i  doviđenja. Normalno da će windows 7 ostat , ima velik udio na tržištu i prelazak sa XP na 7 nije bio besplatan (kao što je ponavljam u ovom slučaju)

 
7 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8
turbojc kaže...

Znači korisnici W8 ostaju ubuduće bez drivera jer se AMD želi fokusirati na noviji OS, ali korisnici W7 će dobivati drivere? 
Bem ti sunce i logiku. 

to ti je kao da ne podrzavaju vise windows 7 nego 
windows 7 service pack 1

tko je na windows 8 ionak moze prec na 8.1 besplatno kao da instalirava taj service pack

http://www.snabbox.org/
16 godina
odjavljen
offline
Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

Pretpostavljam da oni koji su mi udarili TD u prvom postu smatraju da je normalno da ide ljeto a zadnji službeni driveri su i dalje iz prošle godine... {#}

Freak Show Inc.
 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

Dobro to si u pravu što si rekao za windows 7, ali osoba koja ne nadograđuje service pack za windowse "ne mora" ni GPU drivere nadograđivati. 

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

kakva slučajnost! ja ne objavljujem nikakve drivere a isto ne podržavam Win8! {#}

Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8
turbojc kaže...

Znači korisnici W8 ostaju ubuduće bez drivera jer se AMD želi fokusirati na noviji OS, ali korisnici W7 će dobivati drivere? 
Bem ti sunce i logiku. 

Ne baš, Windows 8.1 nije ništa drugo nego besplati update, nešto što se prije zvalo Service Pack. Ista stvar kao što jako puno drivera treba Windows XP SP2, nije da su ukinuli podršku za XP, nego samo očekuju update.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
neaktivan
offline
Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

Pa čemu stvarati problem, to su grafički driveri, tko ima dobru grafiku da se tako izjasnim, ili bolje reći noviji komp, preći će bez problema na 8.1, free je za sve i legalce i {#}

 

Na PC imam 8.1 i sve update uredno radim, jer komp mi je ipak novi i prati trend svega, sve se updata, dok eto na lapotpu sam i dalje na 8, jer je stari laptop (6,7 godina) i ne radi 8.1 dobro na njemu, ali tu mi niti nisu bitni driveri za 8, niti 8.1, kad i onaku zadnji koji su izašli za ovaj laptop su vista driveri :D 

 




 

Đuro#2155
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8
Friday kaže...

Pretpostavljam da oni koji su mi udarili TD u prvom postu smatraju da je normalno da ide ljeto a zadnji službeni driveri su i dalje iz prošle godine... {#}

Zadnji službeni su 14.4

Die Slawen haben uns besiegt. Sie haben unser Land, unsere Nation, unsere Ideologie zerschlagen... Das bedeutet sie sind eine arische Rasse und sie werden diese Welt in die Knie zwingen...
13 godina
offline
Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

 Ovo je presmješno !!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8
Lool koja drama ovdje xd
Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
16 godina
odjavljen
offline
Re: Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8
dark_wizz kaže...
Friday kaže...

Pretpostavljam da oni koji su mi udarili TD u prvom postu smatraju da je normalno da ide ljeto a zadnji službeni driveri su i dalje iz prošle godine... {#}

Zadnji službeni su 14.4

 

Sorry, moj previd - većina ekipe se ipak vratila na zadnje službene poslije "pokušaja" korištenja ovih drivera pa mi je zato ostalo nekako "zvoniti" u glavi da su ono zadnji.

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

Cijela Tema..{#}

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

Ma to uopće nije problematično ....

Logika je jasna win 8 ionako nitko ne voli, a win8.1 koji je besplatan za nadogradnju ionako bilo tko može jednostavno obavit i to s dobrim razlogom bilo da se igra ili ne .. jer nadogradnja 8.1 ispravlja dobar dio problema win8, dakle obavezna je za sve vlasnike win8 i itekako dobrodošla .....

 

Win 7 nisu slučajno podržani jer jedini njeguju desktop sučelje windowsa 9x preko WinNT-a, preko win XP-a, Vista-e ..... i kao takvi su najviše omiljeni među vin korisnicima koji ne vole ekrane osjetljive na dodir nego obožavaju tipkovnicu i miša .... Ove dvije komponente toliko su evoluirale da je presmiješno zamislit da će neki profesionalac išta pokušat radit ne služeći se njima, upravo zbog toga volimo win 7 iako i win 8.1 omogućuje korištenje tipkovnicom i mišem mrski nam METRO nikako da odvoje prilikom bootanja a druga priglupa stvar im je izbacivanje start menija kakvog odavno poznajemo i kakav je bio s razlogom zaštitni znak svih windowsa do sada ..... Očito su u Microsoftu spremni nakon 30-ak godina mega uspješnosti danas zabijati "autogolove" i pritom biti ponosni na te svoje "poslovne poteze" .....

 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

Taman kad pomisliš da nisi došao na senzacionalistički portal naiđe ovaj članak. {#}

 

Da, nema podrške za W8 ali zato ima za 8.1 > besplatnu nadogradnju za Windows 8.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8
power_user kaže...
turbojc kaže...

Znači korisnici W8 ostaju ubuduće bez drivera jer se AMD želi fokusirati na noviji OS, ali korisnici W7 će dobivati drivere? 
Bem ti sunce i logiku. 

Ne baš, Windows 8.1 nije ništa drugo nego besplati update, nešto što se prije zvalo Service Pack. Ista stvar kao što jako puno drivera treba Windows XP SP2, nije da su ukinuli podršku za XP, nego samo očekuju update.

 nije dobra usporedba.. al' ok.

 

nego, nitko ne gleda obavezu proizvođača? Zakon, support? Driver je dio toga. npr MS nije mogao ugasiti support za XP dok nije prošlo 5g od posljednje prodaje. To su zakonski rokovi.

Zašto bi AMD bio izuzetak? Proizvođač ima obavezu prema kupcu i zakonu. Dal je potreban taj driver je nešto drugo. Ako danas proizvođač proda VGA s logom npr win7 tad idućih 5g ima obavezu održavati driver dostupnim za taj OS na sovojoj stranici.. Dali je AMD prodavao do danas VGA s logom win8 ili 8.1?

AMD samo želi smanjiti trošak, to bi neka npr EK mogla sankcionirati.

 

btw 8.1 nije 8+SP.

btw support MSa za Sedmicu se i danas zna, za Osmicu je 'izmišljeno' nešto ... dal je nadogradnja besplatna je sa strane obaveze nevažno. npr može MS sad svim korisnicima dati besplatnu Osmicu za nadogradnju s XP-Seven-Vista.. ali to ne znači da rokovi tj termin supporta nestaje. Korisnik ako ništa drugo, može iz inata ostati na OSu beskonačno i opet ima to pravo u zakonskom roku.

 

IT-software je posebna roba, ne vrijede baš sva pravila jednako, copyright, ZAMP, RIAA... patenti, ali i ugovorne obaveze, nije baš jednostavno kako na prvu izgleda. LEDO sladoled recimo nema takvu obavezu supporta jer je takva roba, auto industrija, elektronika ... zakon?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

jbes drivere. kao da grafa neradi i bez njih{#}

a i ti win 8 su mi sumnjivi.

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8
ihush kaže...
power_user kaže...
turbojc kaže...

Znači korisnici W8 ostaju ubuduće bez drivera jer se AMD želi fokusirati na noviji OS, ali korisnici W7 će dobivati drivere? 
Bem ti sunce i logiku. 

Ne baš, Windows 8.1 nije ništa drugo nego besplati update, nešto što se prije zvalo Service Pack. Ista stvar kao što jako puno drivera treba Windows XP SP2, nije da su ukinuli podršku za XP, nego samo očekuju update.

 nije dobra usporedba.. al' ok.

 

nego, nitko ne gleda obavezu proizvođača? Zakon, support? Driver je dio toga. npr MS nije mogao ugasiti support za XP dok nije prošlo 5g od posljednje prodaje. To su zakonski rokovi.

Zašto bi AMD bio izuzetak? Proizvođač ima obavezu prema kupcu i zakonu. Dal je potreban taj driver je nešto drugo. Ako danas proizvođač proda VGA s logom npr win7 tad idućih 5g ima obavezu održavati driver dostupnim za taj OS na sovojoj stranici.. Dali je AMD prodavao do danas VGA s logom win8 ili 8.1?

AMD samo želi smanjiti trošak, to bi neka npr EK mogla sankcionirati.

 

btw 8.1 nije 8+SP.

btw support MSa za Sedmicu se i danas zna, za Osmicu je 'izmišljeno' nešto ... dal je nadogradnja besplatna je sa strane obaveze nevažno. npr može MS sad svim korisnicima dati besplatnu Osmicu za nadogradnju s XP-Seven-Vista.. ali to ne znači da rokovi tj termin supporta nestaje. Korisnik ako ništa drugo, može iz inata ostati na OSu beskonačno i opet ima to pravo u zakonskom roku.

 

IT-software je posebna roba, ne vrijede baš sva pravila jednako, copyright, ZAMP, RIAA... patenti, ali i ugovorne obaveze, nije baš jednostavno kako na prvu izgleda. LEDO sladoled recimo nema takvu obavezu supporta jer je takva roba, auto industrija, elektronika ... zakon?

Sve je ovo super što si napisao, ali toga se niko nedrži i niko nikad neplaća neke penale zbog toga. Primjer je moj stari HP Palilion sa XP-om kupljen bez ijednog sp-a i u kompu je grafa,zvučna itd. za 8 godina su izašli NOVI driveri za sve komponente koji forsiraju SP3 i ja ako hoću da instaliram NOVE drivere moram i NOVI SP3 sebi snimit to je tako i niko nije dizao prašinu oko toga, to je dolazilo sa svakim SP-om ( SP1 pogotovo SP2 kada je izašao) kolko se ja sjećam bar kod mene. Sve kompanije nVidia,Realtek,Intel itd. isto forsiraju zašto nebi i AMD u 2014 to radio to je ustaljena praksa. Niko nas netjera da snimamo sebi nove drivere možemo i danas koristi Win 98 ali bez podrške naravno

15 godina
odjavljen
offline
Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

Izbacivanje start menija im je samo loše izveden dobar potez. One odvratne, neintuitivne, neergonomske, anti-UX kaskadne izbornike ne može ni majka voljeti. Od Windowsa 7 nisam taknuo stari Start - jednostavno započneš kucati što ti treba i to je to.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
2 3 hvala 0
15 godina
offline
Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8

Pa iskreno, ovo je pametan potez od AMD-a.... na ovaj nacin ce natjerati ljude da si preuzmu najnoviji OS (najnoviju verziju Win8 i najnoviju verziju Win7). Prisjetite se samo koliko je ljudi bilo na Win XP SP1 (btw rupe u sustavu su takoder bile tu), a SP3 je vec odavno bio na vratima.

 

Nadogradnja na novu verziju istog OS-a je ionako besplatna, tako da ne vidim problem....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.5.2014 14:57 (lovac82).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8
Tonči kaže...

Izbacivanje start menija im je samo loše izveden dobar potez. One odvratne, neintuitivne, neergonomske, anti-UX kaskadne izbornike ne može ni majka voljeti. Od Windowsa 7 nisam taknuo stari Start - jednostavno započneš kucati što ti treba i to je to.

 

Predlažem da se i miš izbaci. Samo kucaš šta ti treba i to je to...

Tonči, trolaš ga opako.

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8
Da li postoji stabilna verzija koja radi na win8? Postoji. Da li je amd duzan dalje razvijati i poboljsavati te drivere? Nije. Kakva europska komisija rofl.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
16 godina
online
Re: Novi Catalyst driveri bez podrške za Windows 8
ihush kaže...

 nije dobra usporedba.. al' ok.

 

nego, nitko ne gleda obavezu proizvođača? Zakon, support? Driver je dio toga. npr MS nije mogao ugasiti support za XP dok nije prošlo 5g od posljednje prodaje. To su zakonski rokovi.

Zašto bi AMD bio izuzetak? Proizvođač ima obavezu prema kupcu i zakonu. ...

Windows 8 je MS-ov proizvod, ne AMD-ov. AMD je za svoje Radeone izdao čitav niz savršeno funkcionalnih drivera za Win 8 (bez .1) i za sve svoje "žive" proizvode nastavlja da izdaje drivere za sve platforme koje smatra "živima", uključujući i stariji Windows 7.

 

Vezano za to da li je Win 8.1 zapravo Win 8 SP1, tu ću se složiti da se ne slažemo. Funkcionalno, razlika je manja nego između Win XP SP1 i SP2, nadogradnja je besplatna za sve korisnike, product keyevi za 8 rade na 8.1... Uostalom Win 8 je prvi Windows posle X godina za koji neće postojati nešto što će se zvanično zvati SP. Naravno da nisu odbacili decenijsku dobru praksu, samo istu stvar nude pod malo drugačijim nazivom (sa više marketinškog potencijala).

 

I ovo nije samo moje mišljenje, MS se tako ponaša, AMD se tako ponaša (podržava stariji Win 7 kao zasebnu verziju Windowsa), ako pogledaš članak o Windowsu 8 na Wikipediji, naći ćeš da je njegova najnovija stabilna verzija 8.1 (v6.3.9600), što je, naravno, ista "latest stable" verzija navedena i u članku o Windowsu 8.1. Dakle, mislim da postoji solidan konsenzus o tome da je Windows 8.1 Windows 8 sa određenim nivoom zakrpa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.5.2014 17:17 (Ivan(4)).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice