Novi iPadi tek u drugoj polovini 2017.

poruka: 14
|
čitano: 2.040
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi iPadi tek u drugoj polovini 2017.".
13 godina
neaktivan
offline
Novi iPadi tek u drugoj polovini 2017.

Ovo ce naprosto pomesti konkurenciju.. Iako Samsung ima nesto bolje uređaje.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Novi iPadi tek u drugoj polovini 2017.

Uz svu pompu i blago prijevremenu najavu, samo jedna mala digresija! 

Moje viđenje je po onome što sam do sada uspio pronaći i pročitati je da će 10.5 incha iPad Pro biti jednakih ukupnih gabarita kao i onaj 9.7, samo što bi trebao/mogao imati display u punoj veličini dijagonale! 

U ovakvoj konstelaciji razvoja događaja, živo me zanima kolikih će onda ukupnih gabarita biti 12.7 iPad Pro, moguće se skrči prilikom novijeg dizajniranja?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi iPadi tek u drugoj polovini 2017.

no krasno. mogli su prije reći. u drugoj polovini godine dobio bih više za bubreg pa bi mi ostalo i za aksesoar. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Novi iPadi tek u drugoj polovini 2017.

Pa s obzirom na to da me iPad 4 koji je izišao još 2012. godine lijepo služi, ovaj niti ne treba izaći prije. Bolje da postoji duži upgrade cycle, pogotovo za tablete koji se ne mijenjaju tako brzo kao mobiteli.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi iPadi tek u drugoj polovini 2017.
JozoBozo121 kaže...

Pa s obzirom na to da me iPad 4 koji je izišao još 2012. godine lijepo služi, ovaj niti ne treba izaći prije. Bolje da postoji duži upgrade cycle, pogotovo za tablete koji se ne mijenjaju tako brzo kao mobiteli.

 

Pa bolje je da sto cesce stancaju nove modele, bar ce ih manje testirati prije nego ih izbace van. 

12 godina
online
Re: Novi iPadi tek u drugoj polovini 2017.
JozoBozo121 kaže...

Pa s obzirom na to da me iPad 4 koji je izišao još 2012. godine lijepo služi, ovaj niti ne treba izaći prije. Bolje da postoji duži upgrade cycle, pogotovo za tablete koji se ne mijenjaju tako brzo kao mobiteli.

Kako te dobro služi ?!

Imam ga i ja i vuce se kao krepana kokos,zadnje dvije verzije IOS-a

BTW hvala Apple na tome

9 godina
neaktivan
offline
Re: Novi iPadi tek u drugoj polovini 2017.

Ja sam ostavio najnoviju verziju 9-ke i radi mi sasvim dobro, neke određene aplikacije poput novijih igara ne podržavaju ga vise zbog perotomanski GPU-a, ali za ono za što tablet primarno sluzi, internet, e-mail i Youbtube i dalje radi odlično. Ne crashaju se aplikacije, i dalje je Safari brz, YouTube radi kao i prvi dan, tako da ne vidim problem.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
neaktivan
offline
Novi iPadi tek u drugoj polovini 2017.

Meni Air (1) radi ok, iako sa iOS 10 ništa više ne radi kako treba, najgora verzija ikad. Mislim da je prošlo doba kad su tableti, a naročito iPad imali ekspanziju. Kućni korisnici danas radije kupe Android tablet gdje za 1500 kn kupiš vrlo solidan 10" tablet, dok u poslovnom svijetu najviše prostora za rast imaju Windows tableti budući da kao iOS korisnik moram reći da sam izrazito razočaran s time kako rade nove verzije, konkretno 10-ka

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi iPadi tek u drugoj polovini 2017.
JozoBozo121 kaže...

Ja sam ostavio najnoviju verziju 9-ke i radi mi sasvim dobro, neke određene aplikacije poput novijih igara ne podržavaju ga vise zbog perotomanski GPU-a, ali za ono za što tablet primarno sluzi, internet, e-mail i Youbtube i dalje radi odlično. Ne crashaju se aplikacije, i dalje je Safari brz, YouTube radi kao i prvi dan, tako da ne vidim problem.

Da, jedino mi naivci koji smo presli na 10 uz cool featureove kao emoji imamo i featureove kao crashovi, laganje i sve sto nikad prije nismo imali. iOS 10 sucks!

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi iPadi tek u drugoj polovini 2017.
southy kaže...
JozoBozo121 kaže...

Ja sam ostavio najnoviju verziju 9-ke i radi mi sasvim dobro, neke određene aplikacije poput novijih igara ne podržavaju ga vise zbog perotomanski GPU-a, ali za ono za što tablet primarno sluzi, internet, e-mail i Youbtube i dalje radi odlično. Ne crashaju se aplikacije, i dalje je Safari brz, YouTube radi kao i prvi dan, tako da ne vidim problem.

Da, jedino mi naivci koji smo presli na 10 uz cool featureove kao emoji imamo i featureove kao crashovi, laganje i sve sto nikad prije nismo imali. iOS 10 sucks!

 

to je i meni krivo , nije bas da imam lag , ali crasha tu i tamo. stavio sam 10ku samo zbog testiranja aplikacije inace bi ostao na 9ki 

16 godina
neaktivan
offline
Novi iPadi tek u drugoj polovini 2017.

Ja imam iPad 4 i IOS 10 i nema nikavih problema. Niti se ne vuče niti se ruše apikacije.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Novi iPadi tek u drugoj polovini 2017.

Hoće li imati AMOLED ekrane kao Samsungovi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi iPadi tek u drugoj polovini 2017.

mislim da ce imati samo najbolje komponente koje Samsung proizvodi..

13 godina
offline
Novi iPadi tek u drugoj polovini 2017.

Nešto novih detalja o slijedjećem iPad eventu, koji je u skorom nailasku! 

 

LINK; http://ipadinsight.com/general/whats-coming-up-at-the-next-ipad-event/

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice